Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Venemaal Ismailovo külas elav 28-aastane Julia Habitova kägistas surnuks oma 1-aastase poja Timuri, kuna ei jaksanud lapsele toitu osta.

„Sa ei pea enam kunagi nälga kannatama,” ütles ema oma lapsele ja kägistas ta nööriga surnuks. Hiljem näitas ema politseile ette, kuidas ta oli seda teinud ja hauakoha sõnnikuhunnikus, kuhu oli lapse matnud, vahendab Daily Mail.

Ema rääkis, et tappis lapse pärast seda, kui külmkapp oli tühi ja laps näljast karjus. Ema näitas nuku peal politseile ette kuidas oli oma lapse tapnud ja teki sees maha matnud.

Last mattes ütles ta kaasa sõnad: „Kõik saab korda, sa ei pea enam kunagi nälga kannatama ega nutma.” Politseinikud olid nutnud, kui lapse haua leidsid.

Lapse isa Deniss Tkatšov oli naise maha jätnud, kuna too oli omale leidnud „uue austaja”.

Naine ütles algul, et laps läks kaduma, aga tunnistas siis teo üles. Naine tunnistas, et tal polnud raha, et lapsele süüa osta. Teda ootab nüüd mõrva eest 8-20 aastat vangistust.

Naine oli hiljuti leidnud töö, aga maksis kogu raha ära lapsehoidjale. Lapsehoidja tunnistas, et tal oli lapsest kahju ja ostis talle ise toitu. Ema oli öelnud, et temal toidu jaoks raha pole.

Naise ämm rääkis, et ta oli alati olnud töökas ja hoolitses laste eest. Lisaks on naisel veel teine laps, 5-aastane tütar, kes tapmise ajal magas voodis.

Viimased uudised