Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: erakogu

MTÜ Rabarebased ja Tõrva Dokfest tahab koos heade inimeste, ettevõtete ja Tõrva valla abiga koguda raha Tõrva kinole Koit uute neoontulede soetamiseks.

Tõrva kino Koit ehitati 1953. aastal ning on näidanud filme aastakümneid. Viimastel aastatel on kino Koit muutunud Tõrva linnale oluliseks kultuurisümboliks, kus toimuvad regulaarsed filmilinastused ja muud sündmused. Hoones on säilinud ajatruu välimus ja autentsus. Aastate jooksul on hoone kulunud ning kolmest sõnast koosnevast neoontulede jadast (KINO KOIT KINO) töötab ainult üks. MTÜ Rabarebased tahavad koos heade sõpradega koguda raha uute neoontulede jaoks.

Eesmärk on tellida kinomajale kõik uued tähed- KINO, KOIT, KINO. Tähed tellitakse koos alumiiniumraamiga. Uued neoontuled koos paigaldusega maksavad 1200 eurot, mis teeb ühe tähe hinnaks 125 eurot. Oma panuse saab teha arveldusnumbril: EE647700771003183813 (LHV, MTÜ Rabarebased). Märkustesse lisada enda või oma ettevõtte nimi, kui on soov avaldada end toetajate nimekirjas. Raha korjatakse senikaua, kuni raha kokku saadakse. Unistus on, et saab juba tänavuseks Tõrva Dokfestiks uued tuled üles.

Tõrva Dokfest peab tänavu oma viiendat sünnipäeva. Sel aastal toob festival väikelinna dokumentaalfilme põnevatest inimestest Eestis ja üle maailma. Tõrvas on endale koha leidnud mitmed põnevad dokumentaalfilmid. Tõrva Dokfest avab kinomajas Koit oma uksed kõigile huvilistele sel aastal 11.-14. oktoobrini.

Lisainfo: http://dokfest.ee/neoontuled/

Viimased uudised