Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Suured sulid ikka udjavad tõllas ringi, väiksed ripuvad võllas… Nii Ameerikas kui Eestis, avaldab kirjanik Jürgen Rooste sotsiaalmeedias pahameelt.

USA konservatiivne ülemkohus andis Donaldile osalise vabastuse – kui ta suudab näidata, et sooritas oma kuritööd ametikohustusena, siis nende eest ei saa teda vastutusele võtta (noh, Biden saaks nt veel presidendina anda seega mõned kasulikud käsud…).

Meil saab peaministriks valge kampsuniga kilekotirahamees Michal, kes organiseeris musta mammona parteikassasse tassimise. Tal poleks pääle seda tohtind enam miskit pistmist olla poliitikaga, sest viis, kuidas ta asju ajab, oli seks hetkeks selge… me siiamaani täpselt ei tea, kes sularahahunnikutega endale partei sees mõjuvõimu ja vajalikke otsuseid ostsid, eks… Ja nüüd peaministriks?

Oehh. Kes on rikas, see… Lallalaaa. Ja lollid ikka truilt valivad, võta üks ja viska teist. Las nad olla, siuksed mehed, eks, aga miks neil on vaja ametikohti, mis nõuavad alandlikkust ja allaheitlikkust ja teiste teenimist võimuiha ja nartsissismikastmise asemel? Ei tea…

Viimased uudised