Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: erakogu

Toimetusele saabus kiri, mille kurdetakse, et inimesed on hädas, sest kaubanduskeskused on kinni ja e-poodides ei müüda e-sigarette. Asja selgitab Nicorex Baltic.

Kiri toimetusele

Mõni aeg tagasi pandi eriolukorra tõttu kinni kõik kaubanduskeskused ja selle põhjusest saab igaüks meist sada protsenti aru. Lahti on ju kõik hädavajalik ehk toidupoed ja apteegid, pea kõiki kaupu saab tänapäeval osta e-kauplustest. Ise olen täitnud oma uusaasta lubaduse ja üle mitme aasta lõpuks suutnud loobuda tubakast, seda e-sigareti abil. E-sigarette ei saa aga e-poes osta, seadus olla nüüd selline ja kaubanduskeskustega läksid kinni ka e-sigarette müüvad poed. Poest suitsupakk osta ei ole minu jaoks lahendus ja olen täitsa hädas. Mida soovitate?

Vastab Nicorex Baltic tegevjuht Diane Sirelpuu:

Just selliseid kirju ja telefonikõnesid saime peale kaubanduskeskuste sulgemist sadu. Mure on arusaadav, meie klient ning tema võimalus tubakavaba elu jätkata on alati olnud meie prioriteet ja seepärast lõime ajutise valvepoodide süsteemi. Oleme saanud oma klientidelt tõesti väga palju pöördumisi, mida teha, kui e-sigareti kauplused koos kaubanduskettidega on suletud. E-sigaretid, e-vedelikud ja nikotiinipadjad on tähtis osa inimeste teekonnast tubakavaba elu poole. Järsku selliste toodete kättesaamise piiramine toob kaasa nii mõnelegi halva dilemma: kas nüüd minna tavasuitsule tagasi? Teeme omalt poolt kõik, et eriolukorra tõttu ei jääks tubakavaba alternatiiv soetamata.

Kahjuks ei ole neid kaupu Eestis kehtiva seaduse järgi võimalik enam e-poest osta, mis pani meid välja töötama uusi lahendusi, et kõik, kel soov üle Eesti, saaksid jätkata oma tubakavaba teekonda. Oleme avanud valvepoode Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres ja Viljandis. Samuti teeme uusi kokkuleppeid meie edasimüüjatega, et igas Eesti nurgas oleks piisavalt lai sortiment, et ükski inimene ei peaks pöörduma tagasi tavatubaka poole. Täpne info valvepoodide kohta on alati värkelt kättesaadav meie kodulehel www.nicorex.eu www.e-sigaret.e

Viimased uudised