Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eksivad need, kes ütlevad, et Lõuna-Eestis midagi ei muutu. Käesoleval reedel, 3. novembril tuleb välja esimene Lõuna-Eesti Postimees, kolm korda nädalas ilmuv paberleht, mis katab nii Võru-, Põlva- kui Valgamaad.

Tegemist on Valgamaalase toimetuse baasil loodud väljaandega, mis asendab senist Valgamaalast ning laieneb Võru- ja Põlvamaale.

Kuivõrd Postimehe omanik, ravimiärimees Margus Linnamäe on pärit Setomaalt, siis on lehes suur roll Setomaa uudistel.

Kümmekond aastat tagasi proovis Postimees juba toonase väljaandja Mart Kadastiku juhtimisel Lõuna-Eestisse laieneda, kui taheti üles osta Võrumaa Teataja. See aga ei õnnestunud. Nüüd tullakse Võru- ja Põlvamaale väikse kavalusega, ringiga läbi Valga. Ajaleht Valgamaalane on nimelt Postimehe omanduses.

Lehte on värvatud tööle kõvad tegijad: endine Lõunalehe tegevtoimetaja Maarius Suviste ning endine Võrumaa Teataja ja Lõunaeestlase ajakirjanik Arved Breidaks.

Paberleht ilmub kolm korda nädalas – esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti. Tellija saab ligipääsu ka tasulisele sisule veebis aadressil lounapostimees.ee (hetkel on see aadress veel suletud), mis kajastab Lõuna-Eestis toimuvat seitse päeva nädalas.

Kord kuus ilmub nii Lõuna-Eesti Postimehe kui teiste Postimehe grupi väljaannete vahel ajakiri 60+, mis on mõeldud elukogenud inimesele. Reedeti ilmub Lõuna-Eesti Postimehe nädalavahetuse erinumber, mis sisaldab lisaks olulistele päevauudistele telekava, ristsõna ja pikka persooniintervjuud. Reedese lehe vahel ilmub ka nädalaleht Maa Elu.

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised