Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru Selveris on Vilja tänaval tühjendusmüük, kus müüakse kaup ära poolmuidu. Peagi avatakse Võrus uus Selveri supermarket Kagukeskuses.

Tühjendusmüük kestab 14-16. veebruarini, pärast seda pannakse Vilja Selver kinni.

Selveri info kohaselt tõotavad Kagukeskuse hea asukoht ja tublid rentnikud head sünergiat nii kaupmeestele kui klientidele.

Kagukeskuse omanikul OÜ-l Kroonikeskus on olnud Selveriga pikaajaline edukas koostöö Rakvere Kroonikeskuses ninguues formaadis laienenud Võru Kagukeskus valmis andma üle värskelt renoveeritud pinnad, et jätkata koostööd Võru linnas. „Ootus värske toidupoe järele on suur nii üürnikel kui linnarahval,“ ütles Kagukeskuse arendaja OÜ Kroonikeskus juhatuse liige Elmo Ehrlich.

Uus kauplus avab plaanide kohaselt uksed märtsikuus. Kauplus hakkab tegutsema 2300-ruutmeetrisel üldpinnal. Tegemist on Selveri keskmise ehk supermarketi formaati kauplusega. Kagukeskuse Selveris saab tööd ligi 30 töötajat.

Kagukeskuse Selveri sortimendis saab olema üle 15 000 erineva toote, mille seast leiab nii enamostetavad kaubad kõikidest toidukaupade kategooriatest kui ka lai valiku esmatarbekaupu tööstuskaupadest. Uus kauplus avatakse Selveri kaupluste puhul standardiks saanud SelveEkspressi iseteenindussüsteemiga.

Kagukeskuse Selveris kasutusel oleva tehnika valikul on tingimuseks olnud keskkonnasõbralikud lahendused. Seetõttu võetakse kaupluses kasutusele CO2-põhine külmasüsteem. Külmasüsteemi ehitab Kitman Coldtech.

Kaupluse puu- ja juurviljaosakond avatakse täielikult elektrooniliste hinnasiltidega, sama ootab ees kogu Selveri keti ülejäänud kauplusi. Elektroonilised hinnasildid on osa Selveri paberivabast missioonist, mille esimeseks etapiks oli trükireklaami asendamine kauplustes digiekraanidega. Ka Kagukeskuse Selveris võetakse müügisaalis ja teenindusletis kasutusele klientidele olulist teavet jagavad digiekraanid.

Vilja Selver pannakse teadaolevalt kinni. Kunagi oli see 2005. aasta 3. märtsil avatud Selver Võrumaa suurim ja uhkeim toidupood, kus kaubanduspinda 1100 ruutmeetrit ja kus töötas 48 inimest.

Kommentaarid

Viimased uudised