Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Keskerakonnast välja astumisest teatanud Raimond Kaljulaid lootis, et temaga on veel kaasajooksikuid, aga ta jäi ainsaks.

Keskerakond näeb Raimond Kaljulaidis erakonna mahamüüjat. Selle näiteks tuuakse asjaolu, et päev enne riigikogu avaistungit tuli Reformierakonna auesimees Siim Kallas Põhja-Tallinna linnavalitsusse, et Kaljulaidiga juttu puhuda. Kaljulaid kinnitab, et kohtumine toimus, kuid erakonna mahamüümine on rumal selgitus, vahendab Õhtuleht.

Õhtulehele on viidatud Kaljulaidi ja Kallase kohtumise teemaks oli, kui paljud keskerakondlased oleksid valmis hääletama oravate tahtmist mööda. Keskerakonna jaoks tegeles Kaljulaid sisuliselt erakonna mahamüümisega. Kaljulaid nimetas kohtumise sisuks info ja mõtete vahetamist, millest ei tasu välja lugeda midagi halba.

Kaljulaid ütles, et üks Keskerakonna aseesimees oli talle öelnud, et kui on erimeelsused, siis mine minema. Kirjutan sulle soovituskirja mõne teise erakonna jaoks, oli öelnud erakonna aseesimees, kes Postimehe info kohaselt oli Jaanus Karilaid.

Viimased uudised