Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eestis on ekslik arusaam, et maksumaksjad ja nende maksude suurus on salastatud. Nimelt on maksu- ja tolliamet avalikustanud maakondade kaupa maksumaksjad ning Lõunaeestlane avaldab kõik need andmed.

Tabelis on andmed 2017. aasta kolmandas kvartalis makstud maksude kohta. Selle järgi on Lõuna-Eesti suurmad maksumaksjad Soome taustaga firmad UPM-Kymmene Otepää AS (vineeritehas, 3. kvartalis makstud makse 1,4 miljonit eurot) ja Atria Eesti AS (lihatööstus, 1,2 miljonit). Järgnevad kaubandusfirmad Keil M.A. OÜ (veokite müük ja teenindus, 833 tuhat) ja KPG Kaubanduse OÜ (Magaziini poed, 831 tuhat). Viiendal kohal on ehitusfirma OÜ Mapri Ehitus (731 tuhat). Kõik need firmad on Valgamaa ettevõtted, välja arvatud KPG Kaubandus, mis on Võrumaal.

Töötajate arvu poolest on Lõuna-Eesti suurimad ettevõtted AS Lõuna-Eesti Haigla 430 töötajaga, AS Valga Haigla 337 töötajaga, Põlva Tarbijate Ühistu 313 töötajaga, Võru Tarbijate Ühistu 296 töötajaga ja AS Põlva Haigla 291 töötajaga.

Järgnevalt on toodud Lõuna-Eesti maksumaksjate makstud maksud 3. kvartalis 2017. aastal – siit saad kontrollida oma äripartneri tausta:

NimiMaakondRiiklikud maksudTööjõumaksudKäiveTöötajaid
UPM-KYMMENE OTEPÄÄ ASValga maakond1433812.31586994.5611435118.37253
ATRIA EESTI ASValga maakond1185199.12477432.611620869.8274
KEIL M.A., OÜValga maakond833795.84150529.139874889.7548
KPG KAUBANDUSE OÜVõru maakond831073.05167378.596228939.52184
OSAÜHING MAPRI EHITUSValga maakond731094.24280678.2618010221.7279
LÕUNA-EESTI HAIGLA, ASVõru maakond703121.12753162.9222202.96430
VALGA LINNAVALITSUSValga maakond673066.21723001.437893.11150
PÕLVA TARBIJATE ÜHISTUPõlva maakond598791.28368239.838859793.18313
VÕRU TARBIJATE ÜHISTUVõru maakond547645.68388963.038419722.45296
PÕLVA VALLAVALITSUSPõlva maakond515052.98556450.5764
VALGA HAIGLA, ASValga maakond507450.18544985.9420750.44337
TOFTAN, ASVõru maakond506277.46483804.6913540776.19141
ARKE LIHATÖÖSTUS ASVõru maakond483168.91177024.983266665.3107
VALGA PUU, OÜValga maakond471491.21164396.956218164.2661
CRISTELLA VT, OÜVõru maakond470561.98402183.986233940.69246
PÕLVA HAIGLA, ASPõlva maakond435289.56463529.8538113.56291
ESTREFTRANSSERVICE, ASValga maakond408170.233285.851297682.0521
COLLADE, OÜVõru maakond373006.5243487.41406398.0428
VÄRSKA VESI, ASPõlva maakond338941.23133301.942508117.5156
METEK OÜValga maakond326949.6426894.862337691.07162
ACINO ESTONIA OÜPõlva maakond317747.07186550.681351499.4662
OTEPÄÄ VALLAVALITSUSValga maakond285401.56308027.35192
SKS VÕRU OÜVõru maakond282259.7153664.47237790112
LESANIO, OÜValga maakond271960.997104.332595412.365
ANTSLA-INNO, ASVõru maakond268967.21288373.873317121.87185
LÕUNA-EESTI HOOLDEKESKUS ASValga maakond249879.8266841.9120313.37222
CHARLOT OÜVõru maakond229500.55145083.224086457.64114
TÕRVA LINNAVALITSUSValga maakond219489.02237226.5958
RAUAMEISTER, ASVõru maakond215386.18231787.882312426.6391
PÕLVA AGRO, OÜPõlva maakond212890.42126742.691223866.7868
RÄPINA VALLAVALITSUSPõlva maakond211272.25227934.0868
MOODUL, ASValga maakond203766.0395673.751040859.7358
COMBILINK OÜVõru maakond195569.54122793.452441218.6460
ANTSLA VALLAVALITSUSVõru maakond194763.67210298.2981
ENGEROS OTEPÄÄ, OÜValga maakond192910.5219906.124260827.5515
AIGREN, OÜVõru maakond186378.0988352.381197220.8845
OPTIPRO, OÜVõru maakond186010.07100451.291096353.358
VÕRU VALLAVALITSUSVõru maakond184753.05198585.5956
REHPOL, ASVõru maakond179324.2267584.911226098.9137
SCANDINAVIAN FURNITURE OÜValga maakond172234.18147465.041613836.11105
VÄRSKA SANATOORIUM, ASPõlva maakond172025.49156793.05736074.05131
GOMAB OÜValga maakond168292.79253164.361204353.16207
LIIMPUIT, ASPõlva maakond162242.9370270.79966967.9538
VÕRU TRANS, OÜVõru maakond161928.6338053.54758096.6741
HUMMULI AGRO, OÜValga maakond158316.696036.421080880.7149
KLAVIS, OÜValga maakond157931.6233600.851266617.0917
EKSO, ASVõru maakond157471.756333.41766556.5539
ANTSLA TARBIJATE ÜHISTUVõru maakond156974.0194936.311966739.1477
COMBIWOOD, OÜValga maakond155795.82342659.166085765.34141
KURMIK, ASVõru maakond155685.43107591.04517992.6552
SANWOOD, ASValga maakond154386.88153062.21924928.48112
SEMUEHITUS, ASVõru maakond152850.3376498.671137864.6745
TÕRVA TARBIJATE ÜHISTUValga maakond152823.1898434.382340835.0498
VALMAP GRUPP, ASValga maakond145398.8184471.331059717.5749
POLARWERK, OÜPõlva maakond144907.8131557.76807945.8619
SÕMERPALU VALLAVALITSUSVõru maakond144698.44154338.6143
PARMET, ASValga maakond143326.7539334.061273362.3122
DAMMIX, ASValga maakond142138.9981677.311612953.3635
JOHNNY, ASVõru maakond141485.0390482.922975927.1263
BARRUS, ASVõru maakond140804.16536785.3611106591.29231
LÕUNA PAGARID, ASPõlva maakond140243.5895144.88689461.2170
MAHTA KÜTUS, ASPõlva maakond138489.4329936.76945432.448
RÄPINA AIANDUSKOOLPõlva maakond137563.08144242.2229975.4798
KAGU ELEKTER OÜVõru maakond137393.3587316.21061985.7336
MEHKA, ASVõru maakond136424.0776955.12804807.130
NSV FRAM EHITUS, OÜPõlva maakond135000.32669.2431138.31
MPK TEENUSED OÜPõlva maakond134142.1575809.51916187.7250
RÕUGE VALLAVALITSUSVõru maakond132294.3143593.395
RAAM TRANSPORT, OÜVõru maakond132189.7799344.71898725.656
VÕRU KREUTZWALDI KOOLVõru maakond130492.48140380.8787
VÕRUMAA KUTSEHARIDUSKESKUSVõru maakond126788.29136691.729.8597
RÄPINA PABERIVABRIK, ASPõlva maakond125823.11136014.131950489.1682
CISTA, ASPõlva maakond124897.6863792.55974933.0753
FÖRMANN NT, ASVõru maakond124453.1465521.011042770.4652
SANLIND, OÜValga maakond123954.5525301.741059639.6917
ABRIS, OÜVõru maakond123726.4285560.05258931.3177
PÜHAJÄRVE PUHKEKODU, ASValga maakond123160.8132764.27777246.9797
VASTSELIINA VALLAVALITSUSVõru maakond122348.82131735.8430
KESKÜHISTU ERAMETSPõlva maakond120779.018929.141166160.38
TAKEDA PHARMA ASPõlva maakond120560.09125387.9411447057.7510
KANEPI VALLAVALITSUSPõlva maakond115724.52124462.5752
VÕRU LINNAVALITSUSVõru maakond111531.99119136.57109
A.KARUSE ASValga maakond109769.6935139.21844060.1255
JAAGUMÄE KAUBANDUSE OÜVõru maakond107345.492733.181848151.67108
EHA METALLI- JA PUIDUTOOTED, TÜHValga maakond104203.4469083.372241094.1750
LASVA VALLAVALITSUSVõru maakond104189.14112452.2654
AMITEC PROJECT, OÜVõru maakond102502.7787850.99430656.5233
SPLITTER OÜValga maakond101853.1145686.65515726.0714
OTOLUX, ASValga maakond100201.65118152.94747332.154
LAHEDA VALLAVALITSUSPõlva maakond99273.26106604.7224
PERI PÕLLUMAJANDUSLIK OÜPõlva maakond98675.769513.65986555.9451
HAUGAS TRANSPORT OÜVõru maakond97912.4430844.85709231.3336
VÕRU EMPAK, ASVõru maakond97562.3665866.5922809.4653
LÕUNA-EESTI ERIHOOLDUSTEENUSTE KESKUS, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond96888.3897657.3931221.77107
RITICO OÜVõru maakond96356.1366417.85589476.2948
WERMO, ASVõru maakond95811.6362686.65822220.7666
VALGAMAA KUTSEÕPPEKESKUSValga maakond95432.19100458.8320796.0869
SELISTA EHITUS, OÜVõru maakond95003.9136616.49983646.5822
PINTMANN GRUPP, OÜVõru maakond92573.8174297.57538454.9655
VÕRU VESI, ASVõru maakond92359.8258949.14382486.9127
STARFELD, OÜValga maakond92032.3523707.87558492.0811
SÕMERU GRUPP OÜVõru maakond91776.2363917.88198758.1655
AUTO VÕRU, ASVõru maakond91630.0455298.33369844.9541
PUKA VALLAVALITSUSValga maakond89013.0995634.92111
VAROLA, OÜPõlva maakond88915.1596064.99988492.3659
VOLDEMAR KAMENIKPõlva maakond88244.6211941.27529578.268
MART TIMMIVõru maakond87370.1949933.33747519.0482
PARKSEPA KESKKOOLVõru maakond87031.2693369.5857
MOOSTE VALLAVALITSUSPõlva maakond85958.4992592.133
VÄRSKA VALLAVALITSUSPõlva maakond85862.4192717.3653
VERIORA VALLAVALITSUSPõlva maakond85281.7591472.1988
ZEIGERI VEOD, OÜPõlva maakond84363.2133266.991319151.9127
HELME VALLAVALITSUSValga maakond83525.289914.4642
VÕRU KESKLINNA KOOLVõru maakond82964.8289395.3858
TEKERO, OÜValga maakond82846.576586.77341020.254
TÕLLISTE VALLAVALITSUSValga maakond81440.1887386.9791
VALGJÄRVE VALLAVALITSUSPõlva maakond80720.4486416.3433
MERISTE PUIT OÜVõru maakond80622.0750918.11320199.7331
LAPI MT, ASVõru maakond80474.3869412.48576021.8149
OTEPÄÄ METALL, ASValga maakond80402.2365182.27487908.7731
ACLIMA BALTIC ASValga maakond79246.0980393.372708176.4855
AAV TEENUSED, OÜPõlva maakond78313.0829929.5467065.5112
BRICK, ASValga maakond75548.0242323.62670943.6821
STARTER ST, OÜPõlva maakond75151.9310118.44524061.745
OTEPÄÄ EHITUSGRUPP, OÜValga maakond74657.1740341.88485761.0432
OTEPÄÄ LIHATÖÖSTUS EDGAR, OÜValga maakond74560.8247159.5475990.6238
KÕLLESTE VALLAVALITSUSPõlva maakond74394.4479736.7957
JUMEK, ASValga maakond74392.4480889.84967952.55102
ÜHISTU EESTI LIHATÖÖSTUSPõlva maakond74182.5777448.43532490.8136
LAIKUM OÜVõru maakond73619.730728.16514084.4518
KESA-AGRO, OÜValga maakond73404.5747774.04472772.4827
PLANGI TRANS, OÜVõru maakond73080.3950777606012.2548
DIKSOONIA, OÜVõru maakond72625.6732696.58283026.8513
MOONTTM OÜValga maakond72617.878731.18190303.2556
HAANJA VALLAVALITSUSVõru maakond72573.3562934.7483510.5249
VALGA DEPOO, ASValga maakond71820.0462216.82432753.0458
AIVAR & MERIKE, OÜVõru maakond70786.6441184.53785756.5139
MEREMÄE VALLAVALITSUSVõru maakond70636.1175320.933688.730
RITSU, ASValga maakond69777.0674163.7927613.1959
SANGASTE VALLAVALITSUSValga maakond69100.7374820.5654
URVASTE VALLAVALITSUSVõru maakond68338.9673838.7724
RÄPINA HAIGLA, ASPõlva maakond68168.9374045.3566
VÕRU BETOON OÜVõru maakond66449.9339572.7887268.2425
LIINIHOOLDUSE VARAD OÜValga maakond66366.4236112.31186773.8718
VÕRU HALLID, ASVõru maakond66360.8341467.71500448.2327
ÄÄRMUSLIKU SPORDI ASValga maakond65953.1850293.6561014.187
SG BALTICUM, ASValga maakond65925.43104164.881470962.9995
ALA TALUTEHNIKA, OÜValga maakond65880.146101.37575778.736
VÕRU KINNISVARA OÜVõru maakond65763.2347125.84262050.5152
KANEPI AIAND, OÜPõlva maakond65727.1932367.02224429.8811
TULEVIK, OÜValga maakond65245.4144058.72284540.8621
MITTETULUNDUSÜHING OSTIUMVõru maakond64934.1869767.61
VASTSE-KUUSTE VALLAVALITSUSPõlva maakond64828.3470286.4319
KARULA VALLAVALITSUSValga maakond64635.6669637.7678
VÕRU SEEDER, OÜVõru maakond64527.849053.76274993.844
AHJA VALLAVALITSUSPõlva maakond63858.6669133.221
MIKITAMÄE VALLAVALITSUSPõlva maakond63842.2268569.633
VALGA VESI, ASValga maakond63833.9838005.81276666.8627
PÕLVA-TERM, OÜPõlva maakond63070.6644661.86406524.215
MÕNISTE VALLAVALITSUSVõru maakond62465.4267454.5121
AAB EKSKAVAATOR, OÜValga maakond62342.6130023.45428451.5114
SANGASTE LINNAS, ASValga maakond62305.0320848.14323027.096
LÕUNA-EESTI KLIINIK OÜVõru maakond62095.766745.98043
AVO KRUUSLAPõlva maakond62009.2363151.5860519.29
SÄN & MÄN, OÜVõru maakond61833.4218052.91436695.9424
SANBRUNO, OÜPõlva maakond61746.7228621.04396050.3819
KANNIKU OÜPõlva maakond61320.7545336.02188421.918
AARE KANNIKVõru maakond60993.6333239.95254013.1913
KM TRADING OÜVõru maakond60744.271304.44596326.3
LINDA NEKTAR, ASVõru maakond60463.3835848.19948768.9318
EKSO FARM OÜPõlva maakond59732.4349812.09485568.6328
VARSTU VALLAVALITSUSVõru maakond59663.0263965.1523
ÖKOPESA, OÜValga maakond58155.0136347.96456718.7622
KROOTUSE AGRO, ASPõlva maakond57959.4162971.62532067.4635
RESAND, ASPõlva maakond57612.322032.0420879010
TRENEK OÜVõru maakond57278.4252378.77281498.519
MOBECOR OÜVõru maakond56980.3211855.53447815.9814
KAGU SELL, OÜVõru maakond56803.8434107.41167416.0823
LÕUNA-EESTI TALUMUNA OÜPõlva maakond56692.9534101.82563272.820
VÕRU GÜMNAASIUMVõru maakond56470.4961365.5834
HEELIX GRUPP ASValga maakond56290.9214120.07268734.8619
TAHEVA SANATOORIUM, SIHTASUTUSValga maakond55493.1856900.6416723.9459
PAKKER AVIO, ASPõlva maakond54366.3344764.41179068.6627
VÕHANDU PÕLLUMAJANDUSE OÜVõru maakond54259.9543610.46486166.9225
VARDJA MASINAÜHISTUPõlva maakond54238.0135468.09317858.3235
VALGA FERRUM, ASValga maakond54177.9240580.54484876.730
ATRIA FARMID OÜValga maakond53707.157210.892863798.6237
ALBERT EHITUS OÜValga maakond53671.2340763.84274172.8416
ARMO TEENUS, OÜVõru maakond53353.8328801.31541288.8617
MISSO VALLAVALITSUSVõru maakond52820.4856483.6610
PÕLVA TEHNIKA METALLITÖÖD OÜPõlva maakond52220.735931.09367604.8929
PM KAUBANDUSGRUPP OÜValga maakond52210.7321034.46367625.5911
CARS.EE OÜVõru maakond51569.392894.7591977.54
ARGO MUSTPõlva maakond51488.031757.2307212.061
SCAN PRODUCTION OÜVõru maakond51369.8455458.6354852.8848
VALGA JAANIKESE KOOLValga maakond50994.8554901.3435
MAARJA KÜLA, SIHTASUTUSPõlva maakond50991.4152985.9913432.0289
OÜ EGERENTValga maakond50709.9121508.4215420020
MEVE TARMO, OÜValga maakond50392.5636108.64200785.0418
HUMMULI VALLAVALITSUSValga maakond50331.2654125.4729
REVEKOR, ASPõlva maakond49849.4337190264128.3430
PÕLVA GÜMNAASIUMPõlva maakond49344.765316533
VALGA GROUP, OÜValga maakond49145.9222363.71167961.946
AS RENOMEValga maakond48968.521079.51322447.0121
ORIGINAAL TRANSPORT OÜPõlva maakond48853.2120366.1621359510
PUNAMÜTSIKE, VÕRU LASTEAEDVõru maakond48768.6552786.6955
KLM BUILER, OÜ (PANKROTIS)Võru maakond48352.2214562.4865676
MASKIN GRUPP OÜPõlva maakond48063.8618899.7710
PRIVATE PROJECT OÜVõru maakond47562.5551342.56268331.0824
PALUPERA VALLAVALITSUSValga maakond47560.8751156.1525
BALTIC STEELARC OÜVõru maakond47425.6345700.71687593.8923
LINNU TALU, OÜValga maakond47340.9415244.08455075.5914
EMERI KAUBANDUSE OÜVõru maakond47323.3322121.16658558.319
MÜÜGIEKSPERT, OÜValga maakond47103.7928102.8272295.1423
PÕLVA VESI, ASPõlva maakond46824.821403.68232637.3117
OÜ SARU LAUAVABRIKVõru maakond46660.070370546.4988
PROSYSTEM OÜPõlva maakond46278.3621629.16737626.537
OJA EHITUS OÜValga maakond46212.0518181.3393744.5414
PISO-PUIT, OÜVõru maakond45900.4726002.24207786.0224
TR VEOD OÜValga maakond45762.4614672.72632647.317
SANTEX, OÜPõlva maakond45487.4716950.8346538.5312
KAGU-EESTI TURVAS, ASVõru maakond45376.1376825.08395157.7647
RR ESTONIA OÜVõru maakond45362.1431387.48239995.038
SÕLEKE, VÕRU LASTEAEDVõru maakond45268.8748820.2353
LAATRE PIIM, ASValga maakond45132.98110225.5795077.2763
KLARVINDUER OÜValga maakond45052.5649039.09729369.3529
ESTONIAN MALT OÜVõru maakond44996.3438942.46523534.9119
ELTAM, OÜPõlva maakond44388.1427571.09185279.1218
KESKLINNA HAMBAARSTID, OÜVõru maakond43427.2845708.9919
SIRJE, ASVõru maakond43172.1744598.67187638.1544
PÄIKESEPÕLD OÜValga maakond42994.648491.33233465.965
RST VALGA, OÜValga maakond42943.1525309.03248959.6216
MATI VEOTEENUSED, OÜPõlva maakond42840.4312243.29282862.4317
METSAKODA OÜPõlva maakond42672.6326856.67176744.8614
TAAVI SERVVõru maakond42428.9512003.64217268.478
TRENDWOOD OÜVõru maakond42305.0320437.05377843.5918
METSAKOHVIK, OÜVõru maakond41731.1430392.92174868.0230
SKAN HOLZ HELME ASValga maakond41642104031.21284857.9761
DEMENEC OÜPõlva maakond41610.6921695.53214808.469
KT BEAMS OÜPõlva maakond41030.3688.88407314.391
PUKAMÕISA OÜVõru maakond40639.4918316.05248516.6214
EHITUSVARA, ASVõru maakond40611.5534827.19168984.7433
URVASTE KOOLVõru maakond40347.8843192.8133
AVE HAAMERPõlva maakond40341.7828885.37480687.8717
OÜ KIILUNGValga maakond40277.3852173.26465184.2440
ORAVA VALLAVALITSUSPõlva maakond40259.2243545.8122
POLÜPAKEND, OÜVõru maakond40246.6125128.02285340.0918
TAISTO, ASVõru maakond40235.4622750.26303497.0618
PÄKAPIKK, VÕRU LASTEAEDVõru maakond40221.4543584.4350
KERN-LIEBERS EESTI OÜ (LIKVIDEERIMISEL)Võru maakond39711.6200
ATM LOGISTICS OÜVõru maakond39301.7711239.32164795.6312
MITTETULUNDUSÜHING PAJU PANSIONAADIDValga maakond38957.8842087.558
KARTULITEHNIKA OÜVõru maakond38499.21764.46312348.531
PÕDRALA VALLAVALITSUSValga maakond38293.8341566.820
M.A.S.I COMPANY, ASValga maakond38110.05157850.661703923.35117
SISTEM OÜValga maakond38075.1119147.88317249.0121
WEBSHOP INTERIOR, OÜVõru maakond37676.18752.18518196.0416
VALGAMAA TUGIKESKUSValga maakond36869.6939631.3243
HAUGAS, OÜPõlva maakond36814.9819645.08102238.2214
OTEPÄÄ TERVISEKESKUS, SIHTASUTUSValga maakond36420.7239572.245
SOLARSTREET OÜValga maakond36393.54799.2412363.891
VMF ESTONIA OÜVõru maakond36258.2624292.383833.7212
UUSMÄGI, OÜVõru maakond36127.6717723.31240462.617
NÖÖRIMAA TUGIKODUVõru maakond35921.5138524.6245
HAMERY, OÜVõru maakond35920.6636365.15276251.2334
PÄCHTER, TÜVõru maakond35842.71067453.97
OMNIREM, OÜPõlva maakond35814.0423062.03119632.6911
TAHEVA VALLAVALITSUSValga maakond35404.7938024.927
VÕRU MUUSIKAKOOLVõru maakond34682.5236973.6938
SILVA-AGRO OÜValga maakond34647.4117853.84417152.419
LAHE MASINAÜHISTUPõlva maakond34272.0323160.2143400.8623
LUHA LIHATÖÖSTUS OÜPõlva maakond34063.9141811.31366434.0334
R&H INVEST OÜVõru maakond33676.6636335.111
AHJA MOODULAHI, OÜPõlva maakond33595.9416730.4169635.7214
TAMEX, OÜPõlva maakond33505.1516948.72203648.8511
ROSMA HARIDUSSELTSPõlva maakond33317.0836034.8934
PALMEKS OÜVõru maakond33228.444679.28383572.036
ESTCOM GRUPP OÜPõlva maakond33135.6520701.42204551.8314
JK MOTO OÜValga maakond32956.284060.29230758.585
JLB VARAD OÜValga maakond32854.166565.731286215
BRITNEY, OÜPõlva maakond32763.9721192.08165621.7924
VÄIMELA MAJAND, OÜVõru maakond32479.1327485.87249198.9215
PÕLVA SPORDIKOOLPõlva maakond32467.5333247.5834394.534
AKTSIASELTS A.M.F.HULGIVõru maakond32345.0714658.93793120.4216
ROSMA OÜVõru maakond32290.660125841.69
ESTON-V OÜPõlva maakond32188.814188.83253232.0811
OÜ KÜLMSOOPõlva maakond32176.9222441.14197156.4812
SETO TALUMUUSEUMPõlva maakond32159.7521613.9785703.216
VALGA GÜMNAASIUMValga maakond32094.0434690.6735
PÕLVA HALDUSTEENISTUSPõlva maakond32006.43242619145.3633
ADEMANDIA, OÜValga maakond31673.663176.07353599.74
ERITEHNIK, OÜValga maakond31357.3118697.11448306.8410
SNIKARGLÄDJE I SVERIGE AB EESTI FILIAALPõlva maakond30823.8833045.54216373.1914
VÕRUMAA KESKRAAMATUKOGUVõru maakond30770.9233380.0324
PKM GRUPP OÜPõlva maakond30624.9211181.3171283.2910
PERIKO TEHNIK, OÜPõlva maakond30461.595266.45288631.226
A.K. MONTAGE, OÜValga maakond30423.4717412.48141934.9813
VÕLUPUU OÜVõru maakond30294.634752.64665666.345
NORDMETALLIK OÜVõru maakond30189.9733009.53132993.3311
JAJA FURNITURE OÜVõru maakond30033.4616593.2390685.94
MAMMASTE METALL, OÜPõlva maakond29797.1514322.87164268.0211
RAAMPROJEKT, OÜPõlva maakond29716.0114978.44986257
PÕLVA WOOD OÜPõlva maakond29705.3620205.27174408.7621
MASSMEDIA OÜVõru maakond29661.6833018.15111775.1417
VÕRU KANNEL, SIHTASUTUSVõru maakond29506.3731525.9756019.3345
TUULIKU REISID, OÜPõlva maakond29338.1918500.21200740.5515
VÕRU TÄISKASVANUTE GÜMNAASIUMVõru maakond29266.431133.7525
AMERESTON OÜVõru maakond29125.1432184.324699.5215
VERSKA MINERAALVEE OÜPõlva maakond28977.7224186.08218807.9810
PEETRI PUIT, OÜPõlva maakond28655.85127258.923779797.6570
EMEKSEN, OÜValga maakond28419.4820667.05399726.1516
VÕRU JÄRVE KOOLVõru maakond28382.2130835.3425
VÕRU TEATAJA, ASVõru maakond28350.8519945.4493689.5110
HEKRO EESTI OÜValga maakond28298.566045.11168909.957
OÜ TEENUSTÖÖDVõru maakond28094.418251.63161216.56
TECHNE TÖÖKODA OÜValga maakond27991.9611056.22375944.9416
WEITREISEN TRANSPORT OÜPõlva maakond27819.085761.78126417.737
VAIEST, OÜVõru maakond27786.6116387.64143743.8719
MURATI PUIT OÜVõru maakond27757.19114.66858087.071
LINAARUS, OÜPõlva maakond27745.8613430.55377584.7510
KESKLINNA PEREARSTIKESKUS, OÜVõru maakond27592.2518049.726
A-NAGEL OÜVõru maakond27466.3119178.65362462.9324
ENEREL, OÜVõru maakond27331.7516811.83127393.2512
TOFTANI METSANDUSE OÜVõru maakond27100.60193986.91
KEDOKA, OÜVõru maakond27077.563926.16301744.997
SAVEN OÜPõlva maakond26941.8429651.5211
KAGUTUUL OÜPõlva maakond26788.0622777.5662415.4924
PALGIMETS, OÜValga maakond26301.399256.02215192.472
KA KILBID, OÜPõlva maakond26210.521044.74459996.1912
TÕRVA HAIGLA, SIHTASUTUSValga maakond26143.6527756.9832
SAARETU, OÜPõlva maakond26115.2914136.16145497.5810
LASVA LIIMPUIDU, ASVõru maakond26102.3224918.58196847.633
VÕRU SPORDIKOOLVõru maakond25645.3727545.321
RÄPINA PÕLLUMAJANDUSLIK OÜPõlva maakond25560.384617.6179259.887
OTEPÄÄ VEEVÄRK, ASValga maakond25504.8317371.0583054.4217
SAPRONEN, OÜValga maakond25474.4511364.25265844.0812
MHM INVEST OÜVõru maakond25430.33794.92137589.72
TIXMET OÜVõru maakond25317.428710.3653671.57
EKSO AGRO OÜPõlva maakond25305.126019.8110965.313
PEHO, OÜPõlva maakond25118.316753.09124402.329
ERLEKS EHITUS OÜValga maakond25105.0812161.54181769.1712
OÜ BALTIC FORESTValga maakond24964.11142118.182479333.5128
BILTEX OÜValga maakond24946.6913393.78130098.0515
RITSU EHITUSE OÜValga maakond24870.2112541.52203297.69
MELKERSON, OÜValga maakond24831.717645.74172069.584
HESVEKA & CO, ASVõru maakond24814.9826341.71248264.4128
BERGERMASTER OÜValga maakond24710.1512015.16203765.559
OÜ RASPERValga maakond24496.4718837.78069013
ANKO EHITUS OÜValga maakond24422.067421.19190257.486
HILLAR LILLOPõlva maakond24349.629554.4899207.773
PUUSLIK, OÜVõru maakond24058.9811133.6122641.0513
STOIK KBM, OÜVõru maakond24046.547307.54428599.3913
ASFALDITEENUS, OÜValga maakond23968.1815138.36125572.9712
ART ML OÜVõru maakond23794.2116340.5977294.096
TAEVASKOJA TURISMI- JA PUHKEKESKUS OÜPõlva maakond23744.7921720.7985513.7416
RUMIREX OÜVõru maakond23737.584921.82103614.355
MALKATI OSAÜHINGVõru maakond237164833.64195158.987
SAULERMAN, OÜPõlva maakond23706.8317819.3892168.9715
LÕUNAPIIM, OÜVõru maakond23615.5310777.25114989.599
DGN MARKETING OÜVõru maakond23600.82559.29108190.933
MARATONSPORT OÜVõru maakond23576.599055.8206945.713
AKO, ASVõru maakond23525.0115733.6291639.5225
HUT EESTI OÜVõru maakond23464.1927899.72284801.0716
RAMO, ASVõru maakond23421.497665.65154740.636
KTV OÜPõlva maakond23371.4517563.0494970.5712
RANTIPOL OÜVõru maakond23275.3713269.25264790.6412
OKASROOSIKE, VÕRU LASTEAEDVõru maakond23253.3925063.3231
KT TRANS, OÜValga maakond23039.2611652.22466225.0311
CULINA, OÜValga maakond22964.5315248.592967.0712
SALE, OÜPõlva maakond22935.4811390.29221788.356
MUST KUKK, OÜValga maakond22914.7315108.29291099.6320
PRIVATE PROJECT BUILDING OÜVõru maakond22861.3724852.85181042.686
KRESTON EHITUS OÜValga maakond22854.884839.19147300.158
TUGEV PARTNER OÜVõru maakond22852.1215797.5990021.122
VALGAMAA ARENGUAGENTUUR, SIHTASUTUSValga maakond22780.7323367.767282.8420
MIIASTE PÕLLUMAJANDUSLIK OÜPõlva maakond22759.2812489.67193868.829
KAGU AUTO, ASVõru maakond22742.195675.74171406.275
AHJA TEENUS, OÜPõlva maakond22711.6713255.08174260.649
METSMARK OÜValga maakond22630.729809.01221600.534
SILMAND AUTO OÜPõlva maakond22528.2212788.79137942.847
CARLENT GRUPP, OÜVõru maakond22452.9424251.5508
ATSI VEOD OÜPõlva maakond22420.148953.41156006.6410
KAGUMERK, OÜVõru maakond22344.1719373.05289378.7921
ESTLAB TEHNIK OÜVõru maakond22247.12442.60
VÕRGU ELEKTRITÖÖD OÜVõru maakond22066.7215511.739206.256
EHITUSMEISTER, OÜVõru maakond21959.6512860.1995777.7811
E&A TRANSPORT OÜVõru maakond21910.966944.63100200.583
ÕRU VALLAVALITSUSValga maakond21774.0523425.423735.323
PAADI PAGAR, OÜVõru maakond21669.539621.75107680.1914
VISLA PUIT, OÜVõru maakond21664.769850.44127540.1716
BALTWORK STIIL OÜValga maakond21652.3517397.377258417
LEOKITALU OÜVõru maakond21598.819935.91167278.4111
UGANDI TOITLUSTUS OÜValga maakond21527.2213906.91129546.4713
AUGLI METALL, OÜPõlva maakond21284.928692.96173775.3311
TETRI OÜVõru maakond21184.28340.8475370.327
VALOFLOR OÜPõlva maakond21084.8215916.9886701.437
AIVON VEOD OÜPõlva maakond21000.968424.16135408.065
VERK MFG, OÜPõlva maakond20933.16305.81295028.212
PANDA CAB OÜValga maakond20706.470189341.81
ECOSAUNA PROJECT OÜPõlva maakond20678.756495.4512023.035
ALOVILI, ASValga maakond20662.4111101.0165116.815
RIS EHITUS, ASPõlva maakond20637.513440.14308469.717
BESTRAN, OÜPõlva maakond20626.16549.9990908.426
STILMET OÜValga maakond20576.312481.23801380.253
TIMO-KERAAMIKA OÜVõru maakond20537.4714648.5396882.4114
VG HOLDING ASVõru maakond20389.0211277.583365.8910
PALOMA PAPP, ASPõlva maakond20266.8714584.09188694.649
HAINER KAINEPõlva maakond20253.377449.55196170.326
GUIDO MÖÖBEL, OÜPõlva maakond20243.8612656.2992591.798
TERAAPIAGRUPP OÜPõlva maakond20159.9322005.9965270.5118
OFTOP, OÜVõru maakond20141.8521572.9917
MIODELIA OÜVõru maakond20043.093178.29328331.584
VÕRU SPORDIKESKUS, SIHTASUTUSVõru maakond20015.6119642.829938.1421
ORAVA AGRO OÜPõlva maakond19873.382688.93205393.126
FOREST HALDUS, OÜVõru maakond19863.53516.61484521
PUIDU TAAVET, OÜValga maakond19854.3219321.12108379.5122
NUMBER RT, OÜPõlva maakond19837.47890.0156988.93
JAXEL OÜVõru maakond19811.311825.992350.859
WOODPILE OÜValga maakond19726.533987138336.581
PIRO TRANS OÜVõru maakond19698.53919.51136569.635
OTEPÄÄ SEIKLUSPARK, OÜValga maakond19695.817753.1570425.999
SAATSE PANSIONAAT, OÜPõlva maakond19640.3717454.366534.781
KAGU PETROOL, ASPõlva maakond19543.656112.6712351.328
KARNI-VOOR, OÜValga maakond19447.5212171.04101352.7915
AVEASTRA, OÜVõru maakond19437.491592.4104327.911
OTEPÄÄ REHABILITATSIOONIKESKUS OÜValga maakond19316.3120952.7721
SISUSTUSKODA, OÜVõru maakond19211.9412759.07103508.29
SIHTASUTUS TILSI PEREKODUPõlva maakond19122.8320998.3319
SETO LINE REISID OÜPõlva maakond19031.7510653.7290749.084
LEHAR NEVEVõru maakond18998.691637.98167869.593
HELME PANSIONAAT ASValga maakond18854.1820652.822
PÕLVAMAA HOIU-LAENUÜHISTUPõlva maakond18849.7219565.918
FOREST STOCK, OÜVõru maakond18799.755623.31314981.243
MARIO TRANSPORT, OÜValga maakond18745.812478.4128294.613
E.KASUK OÜVõru maakond18740.2219309.285612.218
PEREARST HELGI LUIK OÜVõru maakond18610.7619873.1812
K&M PROJEKTBÜROO, OÜValga maakond18367.4410149.9766061.245
STAIRS OÜVõru maakond18260.213918.83190928.4916
MÄE HAMBARAVI, OÜPõlva maakond18143.0518749.396
VÕRU TÄHT, ASVõru maakond18091.8113419.6741287.91
TIIDUMÄE GRUPP OÜValga maakond18089.94094800.12
ALTOR-SAN, OÜVõru maakond18015.5912908.48176143.516
URMAS REHVID OÜPõlva maakond17906.6711768.53115418.6812
TARMO LOGGING OÜValga maakond17895.177211.6877587.253
KÜLMATEENUSTE OÜPõlva maakond17819.5510077.5781610.626
PÕLVA APTEEK, OÜPõlva maakond17747.5710652.02284677.175
ARELLOS, OÜValga maakond17702.713803.4877269.36
L.K.PROJEKT OÜVõru maakond17702.4219759.192242.4711
FLAMELLE, OÜVõru maakond17702.3115047.44219237.4116
ATI, OÜValga maakond17681.2211993.9896839.411
PÕLVA SOOJUS, ASPõlva maakond17584.1116544.7173734.3512
TRANSBALTIC ESTONIA OÜPõlva maakond17556.7619116.183197053.7410
AHTI NURMValga maakond17538.868801.2792825.21
GENETRADE WOOD BALTIC OÜPõlva maakond17526.6318617.7886884.7611
VASTSE-KUUSTE PÕLLUMAJANDUSE OÜPõlva maakond17516.514367.92103262.0310
MÄGISTE PÕLLUMEES OÜVõru maakond17460.778234.07159870.187
SAMM METS OÜVõru maakond17410.4313622.32638072.1513
ANTMET METALLITÖÖD OÜPõlva maakond17379.338641.1942203.865
VÕRU ARST, OÜVõru maakond17366.7718415.9912
MEISLI, OÜVõru maakond17364.0515904.39220756.2715
AILERIM OÜVõru maakond17228.943022.2153077.846
MPI KIVIPAIGALDUS OÜVõru maakond17215.136177.42126172.976
UHTJÄRVE ÜRGORU NÕIARIIK OÜVõru maakond17167.095672.81127303.49
PIZZAKAUBANDUS OÜVõru maakond17134.219198.0887271.5510
VÕRU POLAR, OÜVõru maakond17051.157558.11250916.335
KAGUREIS, OÜPõlva maakond17002.6418416.19131524.2720
PINNASETÖÖDE OÜValga maakond16983.062024.7175686.482
AV PUIT TRADE OÜPõlva maakond16948.110655.3356221.58
OSULA OSS, OÜVõru maakond16890.1511410.6460122.425
EKSET VEOD OÜVõru maakond16887.614519.82345844.517
KAMO EHITUS OÜValga maakond16831.82494.62450794.73
VK TRAKTORIKAUBAD OÜVõru maakond16793.362713.43117592.055
ANFISCO FACTORY OÜValga maakond16762.5417810.3455851.8312
IKOMIX, OÜPõlva maakond16753.999728.9367364.5711
ALMAR PUIT, OÜPõlva maakond16709.7118358.452981.5123
RK SCOVER OÜPõlva maakond16623.389833.0744808.9310
E-VARULA, OÜVõru maakond16532.888930.51123549.385
CONSTRUCTION DUO OÜPõlva maakond16482.5518011.34182430.9414
LANDHAUS, OÜValga maakond16461.894293.9289860.447
VALGA HAIGLA APTEEK, OÜValga maakond16365.6610430.78244676.835
VALGA AUTOÜLEVAATUS OÜValga maakond16325.999674.2443599.178
TÕRVA VEEJÕUD, OÜValga maakond16203.238412.3369106.9312
OIDERMAA TALU SEEMNEKESKUS OÜPõlva maakond16122.726331.6291231.023
MEILEKOM, OÜVõru maakond16093.464753.9677351.925
TRISTEMAR OÜPõlva maakond16077.737175.6270955.84
AVRAAL, ASPõlva maakond16058.378658.1961947.689
MPPUIT, OÜVõru maakond160376200.01121636.1211
FRENDIT, OÜValga maakond16036.765475.59120557.442
EELK RÄPINA MIIKAELI KOGUDUSPõlva maakond15943.2517284.2422
TEGOPAK, OÜPõlva maakond15858.2210599.2555906.119
VEVASI, OÜValga maakond15843.13316.876666.67
RNB GRUPP OÜVõru maakond15756.313380.09199743.366
LKP GRUPP OÜVõru maakond15717.8211820.27102871.810
MI BETOONITÖÖD OÜValga maakond15663.8617034.9923
MATKAJUHT OÜPõlva maakond15580.474023.8108974.982
SWAT SYSTEMS OÜPõlva maakond15521.647048.4456605.487
A & H RISTPALKMAJAD, OÜPõlva maakond15435.3611660.92623997
VALGAMAA ARSTIKESKUS OÜValga maakond15419.3516690.7610
RAVAK EHITUS OÜVõru maakond15401.8210119.09231971.889
TIANNE, OÜVõru maakond15394.515245.7362699.957
AUTOVEDUR, OÜVõru maakond153626748.2750776.623
AASA KOHVIK, OÜPõlva maakond15313.3710638.0470474.9616
J.T.METSAD OÜValga maakond15280.28316.5104795.62
VAHTRE VK, OÜValga maakond15198.857067.49270270.077
ARKONA, OÜValga maakond14986.8210522.99144294.058
LAUER, OÜValga maakond148926282.17207723.344
LEMMIK MEES, OÜValga maakond14885.0315914.39306861.1814
REKONTRA, OÜPõlva maakond14882.657845.63233626.6611
SAGA GOLF, ASValga maakond14728.019821.53117953.4412
DUUBEL INVEST OÜPõlva maakond14715.954160.4359165.645
MOONTEC OÜPõlva maakond14700.848291.3281592.9812
HEKTOS PUIT, OÜVõru maakond14687.075647.8879881.823
VÄRSKA VEEKESKUS, ASPõlva maakond14660.82073409.541
ÜLESO HULGI, OÜPõlva maakond14660.351359.8488872.352
AMISIA, OÜVõru maakond14637.3510398.71305416.487
MARMIL, OÜPõlva maakond14630.387792.42176356.2412
OÜ GETSPõlva maakond14552.9915483.835
PÕLVA KOIT OÜPõlva maakond14543.8412136.9454601.1514
ORT TEHNOÜLEVAATUS OÜValga maakond14528.879863.632718.445
MAMEKOR, OÜVõru maakond14489.035225.22101175.776
PÕLVA MAJA, OÜPõlva maakond14478.016428.86114669.238
KELNERI PÕLD OÜPõlva maakond144659226.7851967.686
KARUPESA HOTELL, OÜValga maakond14424.58178.81168928.9413
FAMILA, OÜPõlva maakond14409.765124.4588794.65
SVERIX, ASPõlva maakond14393.8621954.98132796.77
PEREPUIT, OÜVõru maakond14378.9815477.39107739.5715
NAUDINGUMAITSE OÜValga maakond14327.118245.1693138.447
TARISTUHALDUS OÜVõru maakond14321.738022.2346933.198
PLUITSA PUIT OÜPõlva maakond14310.937141.774181.895
TTL VEOD OÜPõlva maakond14249.358467.76668194
ROOSMASHIIN, OÜPõlva maakond14238.764021.38180766.195
STEEL ARMEERING OÜVõru maakond14223.4516162.731620.0410
ABZ REISID, OÜVõru maakond14079.658224.6634438.355
LKW ROTARE, ASPõlva maakond14059.728893345212.7512
PÕLVA METALL, OÜPõlva maakond13948.189585.1243434.077
SIILING OÜVõru maakond13937.676609.5849285.569
VÕRUMAA ARENGUAGENTUUR, SIHTASUTUSVõru maakond13921.715061.7212
ET TOREL, OÜVõru maakond13912.678588.695989.5513
TALU TOIDAB OÜPõlva maakond13891.3411806.68295998.1111
INKRIS PROJEKT OÜPõlva maakond13852.083985.6489912.655
LILLEOAAS, OÜVõru maakond13813.224773.8597958.669
SÄNNA PÕLLUMEES OÜVõru maakond13765.932738.1686177.15
SUPREMO, OÜVõru maakond13714.051893.6111106.222
ENGEBERG, OÜPõlva maakond13647.747311.0260163.736
JAANIKESE JAHINDUSE OÜValga maakond13608.361806.46392686.591
SNEKKER, OÜPõlva maakond13563.179802.6537078.576
FOLK MASSIDESSE OÜPõlva maakond13508.521294.64167206.281
WEEK END, OÜVõru maakond13503.4514670.54131279.246
PUUKAST, OÜVõru maakond13477.9810490.97215275.512
VALGA TEHNOÜLEVAATUSE OÜValga maakond13464.637753.7236428.285
VEHU TRANS OÜVõru maakond13421.732724.6272338.185
TAMMIKU AGRO, OÜPõlva maakond13363.562735.7613918.685
VALKAN, OÜPõlva maakond13299.410939.8293008.95
LAMIKALUSTE, OÜPõlva maakond13271.048013.2227752.996
ALBOL PRIMER, OÜValga maakond13258.657972.69117405.315
VÕRU KERRI, OÜVõru maakond13254.617160.1945541.97
MAMMASTE PUIT, OÜPõlva maakond13215.047957.8678223.467
EDMEST EDM, OÜValga maakond13212.393542.7103408.895
KITT-GRUPP, OÜVõru maakond13194.043459.0657921.625
PLEKATS KR OÜVõru maakond13113.047176.4367723.558
LAANEPERA OÜVõru maakond13040.429263.9424844.124
MILLERSON OÜValga maakond13000.382596.64146873.444
RÄPINA APTEEK, OÜPõlva maakond12925.9910339.63163111.986
ORAVA PUIT, OÜPõlva maakond12874.229730.9787415.8312
NOPRI TALUMEIEREI OÜVõru maakond12836.1412101.76230173.710
JÄRELVANKER, OÜPõlva maakond12778.967849.84299443.75
PT AUTO, OÜVõru maakond12765.827737.6973798.47
PIKASILLA PÕLLUMEES, OÜValga maakond12712.171307.9464435.481
RÄPINA NEST, OÜPõlva maakond12709.837929.948061.68
CALPE, OÜValga maakond12595.64024516.26
ANTSLA TERVISEKESKUSVõru maakond12579.9213746.3815
KRESS EESTI OÜValga maakond12566.661279.29115276.671
PMA, ASVõru maakond12549.1213491.085
HELVOLA TEENUSTE OÜVõru maakond12420.386266.6458967.323
AGROK OÜVõru maakond12414.8110321.9770391.297
PEREARST VIIVIKA ALLAS, OÜVõru maakond12407.1213182.378
KRABI GRUPP, OÜVõru maakond12388.92276.6372783.954
HEMLAND PROJEKT OÜPõlva maakond12388.756109.1672252.9911
ANTS MULDVõru maakond12312.842268.77150984.263
SAREX OÜValga maakond12282.43668.64118563.721
LAADI&KÕRGESAAR, OÜValga maakond12236.213319.085
SILEKT, OÜVõru maakond12225.692541733351
HURMI AGRO, OÜPõlva maakond121885889.68126233.573
PÕLVAMAA ARENDUSKESKUS, SIHTASUTUSPõlva maakond12152.5413144.52424.18
REIMET OÜVõru maakond121343120.4244655.63
MAJATROLLA, OÜVõru maakond12107.494665.3555564.497
PIIGASTE, MITTETULUNDUSÜHINGPõlva maakond12035.7413098.9914
PÕLVAMAA PUUETEGA INIMESTE KODAPõlva maakond12032.2213017.9820
HANSEKON, OÜVõru maakond12004.626854.5862716.075
VALGEMETSA PUHKEKÜLA, OÜPõlva maakond11982.426159.4865843.84
AGOMETAL, OÜVõru maakond11969.85734.6170466.58
BETOONIPROFF OÜPõlva maakond11965.589263.76166189.2310
REFERNO OÜValga maakond11926.9080316.67
K-BUILD OÜVõru maakond11899.222622.9698885.175
HELME TEENUS, OÜValga maakond11888.48381.3649180.1812
MUNAJALA OÜVõru maakond11837.975243.6668193.6814
CHIPMILL OÜValga maakond11758.066067.17257774.943
DANPOWER EESTI ASVõru maakond11715.71103123.35279604.8140
KATUSENÕUNIKUD, OÜVõru maakond11706.086007.9485401.843
DIGITAL HOLDING OÜVõru maakond11669.94698.9770464.771
AR VEOD OÜPõlva maakond11607.944735.07109680.715
GENERAATOR, ASPõlva maakond11575.485781.1838277.313
QTH OÜVõru maakond11508.525670.0371526.742
OTEKS, ASValga maakond11481.2310552.4841733.0713
KÕLLESTE KOMMIMEISTRID, OÜPõlva maakond11475.57624.2122242.417
GRAMET, OÜVõru maakond11475.034345.434061.846
TASEMIX OÜValga maakond11473.884707.7261630.736
VESTRA EX, OÜVõru maakond11455.875696.9696250.068
OTEPÄÄ EHITAJA, OÜValga maakond11395.477861.2940429.885
ECOTIMBERG OÜPõlva maakond11373.62679.3680696.853
ANDO MEEMA, OÜValga maakond11347.389512.1728931.378
AREL WOOD OÜValga maakond11330.8711342.74106831.0312
MARITTA LOOG, OÜPõlva maakond11324.3611980.575
WEIDENBERG OÜPõlva maakond11313.15761.8673107.54
WORKFIELD OÜValga maakond11293.858030.9850154.762
ANDRUS EHITUS OÜVõru maakond11291.383769.9245123.522
VIVATEX, OÜValga maakond11225.2412333.6749947.4821
ORTICARIA GROUP OÜPõlva maakond11205.096252.3559684.36
ANFALL GRUPP OÜVõru maakond11183.582914.95100558.697
EXPERTWAY OÜPõlva maakond11162.537181.5458927.47
WELG VARUOSAD, OÜValga maakond11162.0110047.87252970.6510
VALLO VEOD, OÜVõru maakond11137.833804.2748480.875
KULDRE PIIM, OÜVõru maakond11104.518375.8955436.5613
ANTI KULASALUValga maakond11102.86083936.27
WERROWOOL OÜVõru maakond11083.76740.1168390.84
AIN JUURIKASValga maakond11069.75239.489078.8
PALUPERA-AGRO, OÜValga maakond11067.727624.1586421.6910
BALTIC BROADCASTING OÜVõru maakond11064.464498.2342917.64
ILLU KÖIDE OÜVõru maakond11019.7710987.8618004
TAMULA HOTELL OÜVõru maakond10999.598809.1877376.8410
RIOLANI, OÜValga maakond10989.368392.584
ESTELAXE OÜVõru maakond10976.0461168.22888903.5437
GREENPROJECT OÜVõru maakond10959.52993.0776264.363
SWAN OÜPõlva maakond10952.66702.4855536.491
KRISTENI KÜTUSED, ASVõru maakond10945.1410275.7794411.586
OOP GRUPP, OÜPõlva maakond10943.95907.3171732.33
VÕRUMAA OMAVALITSUSTE LIITVõru maakond10941.5211791.595
A & O MAAMÕÕDUBÜROO OÜPõlva maakond10928.85831.133659.735
AIRI PÄRNASTEPõlva maakond10926.445675.1171500.144
REDAMO, OÜValga maakond10922.899444.8287596.5411
FORESTLINE, OÜValga maakond10849.346329.4848730.534
HURMI PIIM OÜPõlva maakond10837.295742.32126641.837
VÄIMELA SOOJUS, OÜVõru maakond10806.826234.928354.584
METS JA KOPP OÜVõru maakond10803.286467.76172009.885
ARVUTI TRAUMAPUNKT OÜPõlva maakond10785.347613.0169671.447
OSAÜHING PERETERVISValga maakond10756.9311380.798
MÖÖBLITEHAS, OÜPõlva maakond10715.276214.0169137.66
VALGA ISAMAALISE KASVATUSE PÜSIEKSPOSITSIOON, SIHTASUTUSValga maakond10687.319828.2429378.86
PUNAMARI OÜPõlva maakond10673.094930.3438754.09
VÕRU GAAS, OÜVõru maakond10596.913700.7126254.224
POLYCORP OÜPõlva maakond10583.621837.38111314.611
ESTPLANT, ASValga maakond10544.7511389.92112591.616
AMARK EHITUS OÜPõlva maakond10538.835123.68186714.739
ALCARO, OÜVõru maakond10526.8811457.967661712
KOPAONUD OÜVõru maakond10520.312491.5667265.112
LEPATEHNIKA OÜVõru maakond10517.34959.33106476.564
VALLAI, ASValga maakond10485.935126.1333574.873
FENOMEN OÜVõru maakond10476.5411934.2736588.386
ASIS KIVI, OÜVõru maakond10468.076233.3477541.547
PAADI TALU OÜVõru maakond10465.012387.8843789.622
KEVETRA, OÜValga maakond10457.915317.5364073.718
LEPAKÄBI, OÜVõru maakond10416.063325.1881338.873
MAILEMA, OÜPõlva maakond10408.513525.24140726.826
HÜTIMÄE EHITUS, OÜPõlva maakond10400.615765.4342833.93
AP PUIT, OÜVõru maakond10398.827303.2895112.876
CONCRETE WORKERS OÜValga maakond10390.45872.75437951.998
RÜKKELI VALDUSE OÜValga maakond10375.55650.5867293.471
PEREARST MARE TORN OÜPõlva maakond10365.8310731.544
RIIPSTEM, OÜValga maakond10352.727076.96240503
HELL DOG, OÜPõlva maakond10331.595314.39136984.037
KATUPI, OÜVõru maakond10320.533405.752590.944
AUTOMAR, OÜVõru maakond10317.8280.3294906.12
RAHEL- PUIT, OÜValga maakond10315.4910612.16384407.2815
ARION EHITUS, OÜPõlva maakond10299.134695.0257899.174
TM HOOLDUSGRUPP OÜValga maakond10273.084605.4154760.64
JUPOMAN OÜVõru maakond10264.592862.84342172
PEREARST EVI LILL OÜValga maakond10244.0910658.335
FRIPUIT, OÜPõlva maakond10242.146890.9462274.0610
ASTELAID, OÜVõru maakond10241.627624.3174087.386
TANKLA, VALGAMAA NOORSOOTÖÖKESKUSValga maakond10233.82110586
AARAIN FURNITURE, OÜValga maakond10215.7611179.68247614.0610
KAGU KÖÖGIVILJAD OÜPõlva maakond10177.414969.9831446.6411
MOSOLEM, OÜPõlva maakond10175.0610430.175221910
VÄRSKA VARA, OÜPõlva maakond10122.11436.8246953.763
RÄPINA REISID, OÜPõlva maakond10121.68453.4648723.513
VASTSELIINA HOOLDEKODU, OÜVõru maakond10075.8611003.1414
THEAK NKH OÜPõlva maakond10054.562636.8801
LÕUNA-ANTSU TALU OÜVõru maakond10041.028995.08109019.319
NAUTA MV, OÜVõru maakond10014.1610561.3540807.28
RÄPINA ELEKTER, OÜPõlva maakond9978.581389.1837804.282
INFOTEHNOLOOGIA OSAKOND OÜVõru maakond9977.946920.7294243
INTAUR OÜVõru maakond9958.666932.1104338.3313
ELCADONA OÜValga maakond9955.155780.7247838.799
INPUIT OÜValga maakond9952.483418.49138669.754
BERRYMUSH OÜVõru maakond9915.93772.1984620.975
SMEDEN OÜValga maakond9900.423347.56146847.434
KAPA PUIT OÜVõru maakond9885.6710493.21178933.2721
RAUDER OÜPõlva maakond9884.89207060544.092
VORANO, OÜVõru maakond9878.077549.8735351.6414
VALGAMAA OMAVALITSUSTE LIITValga maakond9867.6910652.786
ELEKTROMAN, OÜValga maakond9855.565881.3340437.745
NANCOTEX EESTI OÜVõru maakond9825.1310404.4939410.4612
SILJA SPORT OÜVõru maakond9793.414465.4673747.036
SANGASTE LOSS, SIHTASUTUSValga maakond9750.156085.0683515.353
KAGU GEODEESIA, OÜValga maakond9733.253814.5228937.42
PIRMASTU OÜPõlva maakond9688.567694.2430802.977
MATRIX-PUIT, ASPõlva maakond9685.686718.7532134.0110
HELME MAASIKAKASVATUSE OÜValga maakond9646.644282.16808952
GRILLIGURU OÜVõru maakond9631.811085.3868857.012
METALLIVANA, OÜValga maakond9629.13502.0851024.75
UNOSAN, OÜPõlva maakond9619.636529.4254604.55
POLAR-DEKO OÜPõlva maakond9604.110644.285823.9312
L. AGRO OÜValga maakond9598.990106491.99
AARNA ETTEVÕTMISED, OÜPõlva maakond9567.037217.3932054.663
KAALUGRAMM, OÜPõlva maakond9552.242693.8962491.173
KIVESTER, OÜPõlva maakond9552.017200.2826833.877
TÕRVA TERVISEKESKUS, OÜValga maakond9537.7410105.8711
GEORGI HOTELL OÜVõru maakond9532.797552.81111067.8711
KIVIKARU OÜPõlva maakond9509.863856.7747615.94
PEREARST ANNE KALDOJA, OÜPõlva maakond9456.4510039.465
KIVILIIV, OÜVõru maakond9433.673837.247297.895
TÕRVA LINNA SOTSIAALABIAMETValga maakond9420.8610189.6312
GREATON OÜValga maakond9395.746470.3926790.516
ARVEL AUTO, OÜValga maakond9395.271539.4260711.514
NATUR OÜVõru maakond9392.79141.6535203.249
BEETELA, OÜValga maakond9356.94664.29265854.984
MASINAMEES, OÜPõlva maakond9351.981393.3257257.344
JÄRWA TRANS, OÜValga maakond9348.333408.0449316.174
HARGLA SEEMNEÜHISTU, TÜHValga maakond9337.518484.8411734.366
BIOOIL OÜVõru maakond9331.35992.29956091.951
A-VEOLAINEN, OÜVõru maakond9312.314147.37112498.18
DELAVAN INVEST, OÜVõru maakond9306.691713.4202
VERSKA CALOR, OÜPõlva maakond9298.525205.9541938.744
FORCEN GRUPP, OÜPõlva maakond9270.433080.2339989.276
3D AUTO OÜValga maakond9267.754431.5946208.325
TAIMI LAUR OÜPõlva maakond9255.679893.835
ABL BALTIC SEEDS ASVõru maakond9204.085598.6773429.766
VÕRU SAKO, OÜVõru maakond9199.47233.363515.689
MAKSIMUM EHITUSGRUPP OÜVõru maakond9194.753765.378246.893
CAMIRO OÜVõru maakond9191.525096.5941079.515
RUUSA FARMER, OÜPõlva maakond9188.055813.4543342.096
SEKAR AUTO, OÜVõru maakond9186.671987.8638686.213
VÕRU KUNSTIKOOLVõru maakond9180.179920.1712
POKUMAA SIHTASUTUSVõru maakond9164.254082.9537004.165
EPOMAAILM OÜPõlva maakond9129.71969.8572129.043
PIKAKANNU KOOLI ARENG, ÜHINGVõru maakond9115.849876.0612
SEMIGROSS, OÜValga maakond9108.027802.4148421.968
RAXELI RP OÜPõlva maakond9076.916002.4117675.12
POWTEC, OÜVõru maakond9072.485865.4844326.455
PEREARST AGI MÄRDIN OÜVõru maakond9061.869791.324
TAARAPÕLLU TALU OÜVõru maakond9055.165898.6155843.939
KYMI BALTIC CONSULTING OÜValga maakond9052.871480.9624921.031
KOBRAS GRUPP OÜValga maakond9043.785217.0799044.813
LINAAGRO OÜPõlva maakond9027.693823.3980938.965
PIUSA, SIHTASUTUSPõlva maakond9025.874809.3644289.69
LAUDSEPP, OÜPõlva maakond9024.193042.2165628.078
LOISU-AGRO, OÜValga maakond9021.794773.0134109.274
VÄIKELINNA, OÜPõlva maakond9014.146110.9943735.917
KALVITI OÜPõlva maakond9012.961288.321651.22
PEREARST EVE REBANE OÜValga maakond8997.249754.018
METALECT OÜVõru maakond8996.189872.87019
TAIVO LOOGPõlva maakond8976.693239.3302
TEAM HAANJA MTÜValga maakond8974.32906.5640666.672
VALGA KODUTEHNIKA, OÜValga maakond8957.175000.2946595.754
AIAORU, OÜVõru maakond8948.143999.5829128.977
ECOVILL GRUPP UÜPõlva maakond8905.892937.21131560.614
TOETUSKESKUS MEIELA, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond8878.339817.2922
PÕLVA KULTUURI- JA HUVIKESKUSPõlva maakond8877.829031.7716316.0113
VÕIDOMAA, OÜPõlva maakond8873.752672.06101681.044
RANDMA VEOD, OÜPõlva maakond8866.972658.1662540.515
TILSICO, OÜPõlva maakond8833.545087.91118847.836
LOODUSREISID OÜVõru maakond8829.242107.1536214.822
SWERD, OÜPõlva maakond8812.673562.4997431.214
LEHEKAS, OÜPõlva maakond8807.225133.5335545.65
KARMEN OIDERMAAPõlva maakond8774.989568.3733803
JEMELLE, OÜVõru maakond8738.32282.9650275.454
MK TRANSPORDITEENUS OÜValga maakond8733.852423.6261414.572
BROGSTERN OÜValga maakond8727.621714.3650246.984
SILMAR EHITUSMEISTER OÜValga maakond8713.496044.3775377.713
MEEKSI MÕIS, OÜPõlva maakond8680.88710.52208221
AMC TRANS, OÜVõru maakond8673.92300051131.16
TRANSERV, OÜVõru maakond8666.563128.72267652
WORKEST OÜVõru maakond8654.63998.540889.772
ASTORMAT OÜValga maakond8635.646471.0682256.979
ATORAT, OÜVõru maakond8627.674792.5339568.425
SVENAI, OÜVõru maakond8620.386352.2629680.476
SONRECO, OÜValga maakond8605.639415.4851790.674
C GRUPP OÜVõru maakond8600.14895.2461929.674
KAGUREM, OÜVõru maakond8594.994018.577710029
METS&MASIN OÜVõru maakond8590.333184.884956.42
SKILMER OÜVõru maakond8570.61049.52382001
EDUPANT OÜPõlva maakond8539.695136.4617575.712
FERDES OÜPõlva maakond8534.274805.1484315.625
MARKSI MAJA OÜPõlva maakond8494.765984182856
KALMERT PROJEKT OÜValga maakond8464.162437.0247009.993
KAGUSERV, OÜPõlva maakond8457.886520.7748609.585
ANDERMI, OÜVõru maakond8453.222969.53207457.335
REVALCARGO, OÜValga maakond8449.93425.721816.661
ERAMETSA HALDUSE OÜValga maakond8429.042161.2932082.53
HK VARAHALDUS OÜValga maakond8426.28316.841400
TJT OÜValga maakond8404.294511.8130674.676
RALVEKO OÜPõlva maakond8377.196047.6647372.634
KOLMETI EHITUS OÜPõlva maakond8358.514834.9842957.275
AMAIN EHITUS OÜVõru maakond8343.163693.95315425
ESPERANCE, OÜValga maakond8299.944612.0177858.467
RAHAVESKI, OÜPõlva maakond8295.991436.462090.122
VÄRSKA LAHT, OÜPõlva maakond8286.599002.0669821.3613
DR AUNE, OÜVõru maakond8278.698789.16
EHITUSMETS OÜPõlva maakond8272.238851.555
ARAIV OÜVõru maakond8226.634540.4947436.465
TEILMAA, OÜPõlva maakond8133.985807.9335750.078
KAUGES KÜLAS OÜValga maakond8107.565212.9649296.694
BALTIC VIANCO OÜVõru maakond8097.370217509.99
PÜROTERM, OÜValga maakond8081.892742.2476463.334
ÜMMA PIZZA, OÜVõru maakond8080.455416.5648907.246
MAREPLAST, OÜVõru maakond8072.582689.6863967.374
LIHAPAGAR, OÜPõlva maakond8072.457684.6669014.2610
KASPRE AGRO OÜVõru maakond8055.3708357
ARIES CO, OÜVõru maakond8050.835263.7241853.726
NARMET OÜValga maakond8004.136406.2456137.398
SANILLEST OÜValga maakond8002.272138.6360700.64
ESTVALG SERVIS, OÜValga maakond7966.534053.5639329.128
AHJA TRANS OÜPõlva maakond7952.413265.4643378.553
RATSAVARUSTUS OÜPõlva maakond7950.5694.5939941.061
KKS OÜVõru maakond7932.48154.4102
KRISTA REVA, OÜVõru maakond7924.788526.443
JEEGER AUTO OÜValga maakond7914.23555.3634726.414
GRÜNEFEST OÜValga maakond7869.051528.0436250.671
SALUJÄRV OÜPõlva maakond7864.91995.5245530.673
VEE-EKSPERT, OÜVõru maakond7854.444578.6427191.992
AGRISILOS OÜValga maakond7848.761494.74102411.882
MAPOMETS OÜValga maakond7828.074442.4965131.191
PUIT JA METS OÜPõlva maakond7809.185052.7752141.2510
NG PUBLISHING OÜVõru maakond7800.544481.38355281
RÄPINA INKUBATSIOONIKESKUS, SIHTASUTUSPõlva maakond7785.595918.9913546.5118
CARCHEM OÜPõlva maakond7778.774107.4269120.794
PESURING OÜVõru maakond7777.784588.2124267.788
MILTI, OÜVõru maakond7768.756078.97364004
ASIO-E ÄRIKESKUS, OÜValga maakond7746.941955.4652861.171
FIXTREND OÜValga maakond7733.33804.929523.033
PEMATE OÜValga maakond7672.568351.124466.676
KATANA OÜVõru maakond7671.738277.2484
SÄKNAAGRO OÜPõlva maakond7658.763516.4858260.63
REMPIKS OÜVõru maakond7655.312932.89304064
VÕRU PÄEVAKESKUSE ÜHINGVõru maakond7654.758253.039
AUTOHUNT OÜValga maakond7643.915791.4819910.982
FINEST MULTISERVICE OÜValga maakond7641.548310.9704
PAKKEKAST, OÜVõru maakond7631.653710.24156210.315
REIOLA, OÜVõru maakond7626.716202.41135672.394
ASPIC, OÜVõru maakond7621.584064.2963625.976
SETOMAA VALDADE LIITVõru maakond7620.328257.875
INKELIS OÜVõru maakond7614.544387.9134775.318
MALEKAN, OÜPõlva maakond7607.151820.6443592.052
AABENEST OÜValga maakond7601.154306.6724585.364
MATI HALJASMETSVõru maakond7595.42615.3438063.28
KORELI TRANS OÜVõru maakond7580.626596.680938.524
JAAGUMÄE AGRO OÜVõru maakond7575.321755.97312502
EEKBKL ANTSLA EVANGEELIUMI KRISTLASTE JA BAPTISTIDE KOGUDUSVõru maakond7572.037527.154
OÜ IT AIANDPõlva maakond7568.744848.5436158.483
ROKE TEENUSED OÜPõlva maakond7566.162203.8947056.383
VALGA AUTOMARKET, OÜValga maakond7557.1371572468.045
JAKTIS OÜValga maakond7511.951871.5372347.553
OÜ KOBELA TEENUSEDVõru maakond7490.992637.854125.552
TORUMEES KOJU OÜVõru maakond7477.212567.8540389.397
WERROFORM OÜVõru maakond7457.7729728.58186088.3818
KARNI OÜVõru maakond7430.165586.88161473.688
PÕLVA VÄIKELOOMAKLIINIK, OÜPõlva maakond7405.715124.9650933.924
VESTER TKM, OÜValga maakond7403.173466.6246943.083
NORDSTEN OÜValga maakond7402.084716.329574.594
HOMECRAFT OÜVõru maakond7348.24632.7637828.872
UMARAUD OÜVõru maakond7310.373728.8829695.935
KANGRO & NAGLA, OÜValga maakond7283.14350.3560742.275
AGU MÄLBERGPõlva maakond7255.224318.1276459.137
KUKULA METS OÜValga maakond7243.77780.7981043.232
JANNO RÜÜTLEPõlva maakond7232691.248456.561
PUNNI AGRO OÜPõlva maakond7218.733471.8111236.172
OÜ HK PUHASTUSVõru maakond7214.341854.7642745.296
EKM SERVICE OÜVõru maakond7204.511267.47125138.652
RANDVERI HAMBARAVI, OÜValga maakond7190.567549.325
BALTIC MUSIC OÜValga maakond7172.614047.0259584.082
SWISS BUSINESS PARK OÜVõru maakond7168.58951.843384.362
MAA JA PUU OÜVõru maakond7165.841152489001
NEVERI, OÜVõru maakond7153.776203.975868.313
FAUTRIX OÜPõlva maakond7150.25710.4743131.2311
VÄRKIMISTEENUSED, OÜPõlva maakond7148.424693.0130797.824
RAVITOODE OÜPõlva maakond7146.667480.145
KELTS OÜValga maakond7131.221764.3237681.831
MACE EHITUS OÜValga maakond7126.081167.3517868.851
GEOMEL, OÜVõru maakond7124.45220.6236812.982
MUTI OÜValga maakond7120.33036000
VÕRU NOORTEKESKUSVõru maakond7084.67769.86
OÜ BETOONKIVIPõlva maakond7083.745614.88100261.962
TRILOOGIA OÜValga maakond7066.211596.7122652.42
MAITSEMAA OÜPõlva maakond7063.614666.0941721.734
BRET GRUPP OÜValga maakond7053.847760.014
BEANDA, OÜPõlva maakond7047.772767.2356305.683
MÄRTHA OÜValga maakond7025.364693.5243281.213
KARILATSI KALAMAJAND, OÜPõlva maakond6980.532513.1379722.474
RANET EHITUS OÜValga maakond6979.461614.328020.727
PEEBU OÜVõru maakond6971.571893.232100.982
LARSY, OÜVõru maakond6964.572906.4832756.826
LÕUNA-EESTI TOIDUVÕRGUSTIK, TÜHVõru maakond6954.083961.5397149.124
OÜ IT AGROPõlva maakond6930.954007.0825783.323
SUNSTOCK, OÜVõru maakond6925.427525.299
MATRANS OÜPõlva maakond6918.791898.4940449.744
PUURAMÄE, OÜVõru maakond6912.731921.551176.961
ANKATRANS, OÜVõru maakond6900.025806.6529917.797
OÜ MEREMÄE VESIVõru maakond6896.215408.4128297.45
ZACMAN OÜValga maakond6893.543518.2848220.45
SYNKRO OÜPõlva maakond6892.253107.538778.553
RANTAR EHITUS OÜPõlva maakond6890.833685.31
EPROK, OÜVõru maakond6885.792991.7834078.333
KARLEM, OÜVõru maakond6881.481797.02285351
UNO SCHÜTZI ELEKTRITÖÖDE OÜValga maakond6878.932349.9837283.082
MAAILM & MÕNDA OÜVõru maakond6876.41277.5432368.351
RÕUGE KOMMUNAALTEENUS, OÜVõru maakond6828.446297.3514228.327
BRICK KINNISVARA, OÜValga maakond6821.76850.7432173.872
PUUKODU OÜVõru maakond6820.774807.9450573.066
HOLVANDI AGRO, OÜPõlva maakond6811.85073033.72
FSKT OÜValga maakond6809.344867.7431941.44
HELLENURME MÕIS, MITTETULUNDUSÜHINGValga maakond6804.457294.398
MODUREN GRUPP OÜVõru maakond6792.994402.2140888.819
TABAL, OÜVõru maakond6787.964184.0943347.163
LOYDE, OÜVõru maakond6784.214274.79101622.388
PEREARST GERTA SONTAK OÜValga maakond6782.747101.76
VALMER PUIT, OÜPõlva maakond6752.827119.0444492.475
PEREARST HEPP NIGOL OÜPõlva maakond6751.027111.655
OÜ KÄBLIKU PRUULIKODAPõlva maakond6742.783153.0633690.262
TMG, OÜPõlva maakond6726.161530140501
PREMIER OÜVõru maakond6717.59802.2939095.081
LORETTA MÖÖBEL OÜPõlva maakond6716.212275.0929213.492
OJA GRUPP, OÜVõru maakond6713.362613.3331872.044
INTERTROOS, OÜPõlva maakond6694.684461.155770.314
SPLITWOOD GROUP OÜVõru maakond6676.623103.5919702.318
MK INSULATION OÜValga maakond6645.375461.3823004.982
LJUBOV KURUSK OÜPõlva maakond6645.226430.543
METSARU OÜVõru maakond6622.045623.77118717.452
MAJA EHITUS OÜPõlva maakond6619.271305.0642114.253
EXEST OÜVõru maakond6598.054057.8320484.74
TSIRKEL SISTEMS OÜVõru maakond6582.064509.8633099.515
ANDRES SOKKPõlva maakond6568.86460.1143923.741
MOKSIK OÜVõru maakond6567.763702.5338004.347
BRASS MACHINING OÜPõlva maakond6557.941533.357995.23
PÄRN PROJEKT OÜVõru maakond6536.56446.1657386.411
PÕLVAMAA OMAVALITSUSTE LIITPõlva maakond6526.546440.84
GONDA, OÜPõlva maakond6525.783467.46110170.312
JÕESILM OÜVõru maakond6515.922221.2432662.122
AWERO OÜValga maakond6507.176500.6741839.626
PEREARST VALENTINA KESPER, OÜVõru maakond6501.766779.625
LAVENDA DESIGN OÜPõlva maakond6486.47030.3873118.424
KIVITEKS OÜVõru maakond6482.586959.9429065.253
BORIS ŠAMARINPõlva maakond6470.885112.3632545.166
VVV - TRADE OÜPõlva maakond6456.44039892.681
VALGA NAISTEARST ENE KORNET, OÜValga maakond6438.097139.476
EVOLER, OÜVõru maakond6435.452529.0723334.643
MIDEN OÜValga maakond6423.3691.231375.311
VLAKO HOOLDUS OÜPõlva maakond6416.462870.0328716.414
HALKO AUTO, OÜPõlva maakond6413.792346.4842478.195
THALBERG GRUPP OÜVõru maakond6412.157047.544705.99
FARMADA INVEST OÜVõru maakond6389.436930.8441486.5812
MARICO METALL OÜValga maakond6357.115806.97183841.8714
AMI TREIPUIT, OÜVõru maakond6346.896776.4426325.94
FORESMA, OÜValga maakond6334.761906.0501
PIIRIVEERE LIIDER, MITTETULUNDUSÜHINGPõlva maakond6329.626749.4516
KAGUMARI OÜVõru maakond6296.54265.539806.991
FILOLOOG OÜVõru maakond6275.394904.4323951.1922
MADIS UPPINVõru maakond6275.32691.240857.071
DEGENSI OÜPõlva maakond6269.02714.66312092
SALO-KALA, TÜHPõlva maakond6265.422758.360585.54
MV SERVICE OÜVõru maakond6262.685330.8438423.581
KINGTRANS OÜPõlva maakond6261.83211.2391021.485
TAISTO LIINID, OÜVõru maakond6256.531926.51422408.781
RELVO SPORT-MOTELL, OÜPõlva maakond6247.666232.1393823.576
LASVA AGRO, OÜVõru maakond6238.14031500
ROCKMASTER, OÜVõru maakond6237.496702.2941316.187
G.P.RIHT, OÜPõlva maakond6228.724348.8422553.913
VIKTOR SÕROVõru maakond6225.06034676
ARIPALTE, OÜValga maakond6224.563957.7132110.315
TÕRVA KÕRTS OÜValga maakond6196.462672.1545488.375
REEDER KOOLITUS OÜVõru maakond6191.455056.3511350.869
EESTI LAMBAKASVATAJATE ÜHISTUVõru maakond6189.425443.2983335.9310
PÕLVAMAA PARTNERLUSKOGUPõlva maakond6186.27664412
ÖKOKÜTUS OÜPõlva maakond6180.821776.2892975.383
ALOMER OÜVõru maakond6179.841455.7642054.361
WERMO VARA OÜVõru maakond6179.52978.4642744.114
PASIMARE, OÜVõru maakond6162.312345.2273890.063
HEINO OJAPERVVõru maakond6147.43043802.75
FC HELIOS VÕRU, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond6145.266733.475
METSAVALGUS, OÜPõlva maakond6138.843915.1416982.54
INSECTO OÜPõlva maakond6133.393309.0523638.284
ORAVA LINA, OÜPõlva maakond6133.23520.08544475
AGER OÜVõru maakond6128.51220.47320001
KALJU SAAREMÄEValga maakond6120.631187.163354.852
SILVER DRÄBTSINSKIVõru maakond6116.881310.5249033.822
KAGUAPTEEK OÜPõlva maakond6101.845296.81126891.333
MERLING REISID, OÜVõru maakond6077.534195.0664068.085
MOIRAKS OÜValga maakond6072.572991.9321726.093
AT & MK OÜPõlva maakond6054.691154.79133755.721
GRÜNDER, OÜVõru maakond6030.514546.6233288.663
IVAN MALAHHANOVValga maakond5995.97032820.011
ALEX-AGRO OÜPõlva maakond5985.4881142168.491
THARMA, OÜVõru maakond5985.26804.8112961.41
RAJEVSKI, OÜValga maakond5983.362943.3872780.766
MELIRAN OÜVõru maakond5965.86416.2910507.25
RAUDNAGEL, OÜPõlva maakond5964.073710.0475342.65
PLEKISÕBER OÜVõru maakond5955.983063.4447614.083
ROOPA AUTO, OÜVõru maakond5921.813801.1540746.327
SILOEKSPERT OÜVõru maakond59214276.99103123.59
AKSER OÜValga maakond5907.122329.3742757.015
FAASANI KAUBANDUS OÜPõlva maakond5898.19955.682348.71
FLORE KEEMIA, OÜPõlva maakond5890.071324.4345188.873
LOMPKA SK, OÜVõru maakond5883.632549.9491027.195
KASTROM, OÜVõru maakond5876.35769.381505
PZ VEOD OÜVõru maakond5863.726419.1931010.156
OÜ KINNISVARA KIIRABIValga maakond5850.463300.0220886.084
MARMAKS GRUPP OÜPõlva maakond5847.272248.4627766.654
MOOSTE MÕIS, SIHTASUTUSPõlva maakond5836.095079.5229163.395
TORU-MARI, UÜVõru maakond5835.61754.4990394.52
MIDIMA, OÜValga maakond5832.761792.1273224
RS AUTOTEENUSED OÜVõru maakond5808.763404.5831074.34
STERNOBERG OÜVõru maakond5784.333956.8107169.527
PIIRI PAGAR, OÜValga maakond5776.694814.7928492.99
VESTENDRIIM, OÜPõlva maakond5768.87035609.461
MAX&CO OÜPõlva maakond5757.61056.2176615.842
MARNA AUTO OÜValga maakond5756.632309.25292602
MÕÕNIKSO OÜValga maakond5736.554257.17119558.412
HIITER-R OÜPõlva maakond5706.893051.6519897.084
ROMTEM OÜPõlva maakond5678.490118031.161
HORNDAL, OÜPõlva maakond5669.994223.9460597.617
KROOTUSE AGRO KAUPLUSED OÜPõlva maakond5664.723579.6584103.444
EUROVESKI OÜVõru maakond5663.172643.1140220.896
VALGA VOORIMEES, OÜValga maakond56513334.4932330.595
MAREX GRUPP, OÜValga maakond5650.634534.7435954.778
IVAR HAABSAARVõru maakond5650.531493.3130341.492
HELLASON, OÜValga maakond5638.722442.648198.82
PIIRIMART, OÜValga maakond5638.44388.2836158.761
HANSI, OÜPõlva maakond5633.062214.639653.543
OÜ HERKA TRANSPORTPõlva maakond5597.1982.3627491.612
NEVUR OÜVõru maakond5593.333057.27170727.893
TSÕÕR OÜPõlva maakond5588.811592.425508.061
KÜLAGURMEE OÜPõlva maakond5588.392033.1142172.224
KIVISIKK OÜVõru maakond5575.243199.9825970.324
TINOLOG OÜVõru maakond5573.321890.0254375.483
MAIGOLD GRUPP, OÜValga maakond5572.44668.6436587.621
HEKEMAL OÜVõru maakond5564.422919.8751933.852
SETOMAA TURISMITALO OÜVõru maakond5527.134824.7135497.376
VÕRUMAA PARTNERLUSKOGU, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond5512.985836.0322
VESILOOD, OÜValga maakond5501.55362.5230007
MEREL EHITUSE OÜValga maakond5499.753605.3533145.723
VIPSON PROJEKT, OÜVõru maakond5498.485994.8778934.589
OÜ PROFLANDValga maakond5484.615811.883
LEKTO OÜValga maakond5469.521932.4821506.631
KAKS KAPPI OÜValga maakond5449.531620.4225840.072
AVALOR INVEST OÜVõru maakond5435.341778.25194753
VIP-MÖÖBEL, OÜVõru maakond5434.25912.2535417.536
HR METS OÜValga maakond5427.861566.97114247.152
K.A. ELCOM GRUPP OÜVõru maakond5414.122196.0394596.462
LAUREETSIA OÜValga maakond5390.074673.4318802.7910
PUITOR TK, OÜPõlva maakond5356.783089.6323810.163
J.L.EHITUSE OÜValga maakond53325891.71416.673
BELMENTOR OÜValga maakond5325.51085411.72
SERENA HOLDING, OÜValga maakond5312.95038735.8
MITTETULUNDUSÜHING MAANAVõru maakond5305.593188.5414832.5817
MEIE TOITLUSTUS OÜPõlva maakond5284.183678.4827245.994
KIVITON GRUPP OÜValga maakond5282.795727.4117652.584
TIINA NEEVE OÜVõru maakond5279.852283.644442.222
RUV KONTOR OÜVõru maakond5257.083038.5816674.354
KJ VARAD OÜPõlva maakond5247.054822.495299.351
MAASTIKUHOOLDUS OÜPõlva maakond5243.62609.718573.12
OÜ KINNISTU HALDUSPõlva maakond5237.862932.5627020.22
B & M KONSULTATSIOONID, OÜValga maakond5234.393768.6829448.173
KULLA VEOD OÜPõlva maakond5226.98949.6525510.322
OÜ LAHE HUNTPõlva maakond5226.793440.0323439.213
ESNO OTEPÄÄ, OÜValga maakond5224.964750.6142405.634
STREGO OÜVõru maakond5224.681404.315266.661
AVENGER, OÜVõru maakond5220.443535.9590506.063
TRIINU ÄRI, OÜValga maakond5216.515130.644387.210
FALLEMARK EHITUS OÜPõlva maakond5215.22524.6326319.93
MATEC EESTI OÜVõru maakond5201.713401.0551530.946
AVALLONE LÕUNA-EESTI, OÜValga maakond5193.373787.3516794.555
KOPRA KARJAMÕIS OÜValga maakond5192.735659.1412606.538
CHALLENGER OÜVõru maakond5192.27039508.08
RAXELI, OÜPõlva maakond5157.992953.0538752.345
EST PELLETI OÜValga maakond5149.641253.8458265.562
OÜ HAMPELValga maakond5119.625550.964
AINI METALLITOOTED OÜPõlva maakond5114.074118.2221175.055
SAMUEL GROUP OÜVõru maakond5113.325767.74993.476
MEEDIAMEES, OÜValga maakond5110.365235.535717.19
SOFRASEM PUIT, OÜPõlva maakond5099.53032.8313846.15
KIVI TRANSPORT OÜVõru maakond5094.921108.7429267.172
EXPERTSOFT OÜPõlva maakond5076.74222.3567201
PEREARST KATRIN MÖLDER, OÜVõru maakond5073.235486.113
TSENTRUM AGRO, OÜValga maakond5066.094732.17115716.293
MARGUS VÄRVAValga maakond5058.5043187.08
VÄIMELA PÕLLUMAJANDUSE OÜValga maakond5055.8316.843993.9
TAVITON TEAM OÜVõru maakond5035.263015.7421956.035
SIIMON OÜValga maakond5032.473779.0310988.153
VÕRU FOTO, OÜVõru maakond5032.342494.3128614.034
SINUKODU KINNISVARA OÜVõru maakond5030.04702.4836795.772
ESTOLUX OÜPõlva maakond5021.83122.76231381
RAE MAJAD, OÜPõlva maakond5015.081342.2625303.513
TARVO AUTO, OÜValga maakond5011.784225.6930446.414
TREK TÖÖJÕURENT OÜValga maakond50000
TAVIRMETS OÜVõru maakond4998.282674.8817723.22
PÕLVA KÄSIPALLIKLUBIPõlva maakond4995.061173.3435031.492
VÕRUMAA TALUPIDAJATE LIITVõru maakond4986.795369.22480.456
AQUASECTOR BALTIC OÜVõru maakond4977.591807.9583029.781
KOLOMETSA OÜPõlva maakond49750250001
PUIGAR, OÜVõru maakond4968.384560.4746693.644
VÕRU JÄÄTMEKESKUS, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond4968.024349.5280893.344
SANGASTE MESI OÜValga maakond4961.872096.1629667.223
VÕHANDU AGRO OÜPõlva maakond4955.534818.372541.614
PEREARST MARJE TOOM, OÜVõru maakond4951.645418.544
RELIBET OÜPõlva maakond4948.841882.528599.413
ASBREM, OÜVõru maakond4946.555137.1402
SAIAPURU OÜValga maakond4942.952359.3821646.472
NAXOS, OÜVõru maakond4935.391273.5468439.911
HIRVEMÄE OÜPõlva maakond4929.383014.8242569.345
ERELA OÜVõru maakond4922.341481.9224591.432
AMARANTH, OÜValga maakond4904.183673.732331.838
NUPPER OÜPõlva maakond4883.525169.326265.011
SEPET SERVICE, OÜValga maakond4876.223176.5416143.271
GEOPRO, OÜVõru maakond4874.525197.561739.211
AKTUAALNE, OÜVõru maakond4868.912353.8117397.735
U-DISAIN, OÜValga maakond4853.683327.24227502
AT EHITUS OÜVõru maakond4852.175207.1425683.693
KRAAVIHALLI AGRO OÜPõlva maakond4847.15487.4927650.121
MINI HIIRE ÄRID, OÜPõlva maakond4832.312753.7937326.244
ALUWELD OÜVõru maakond4829.445640.73111811.56
KIPPEN OÜValga maakond4828.894186.9612635.394
MIHKLI 2 OÜVõru maakond4821.991730.5855125.012
VANAAJAMAJA, MITTETULUNDUSÜHINGPõlva maakond4814.611287.48394.683
CONSPIRATOR, OÜValga maakond4802.974225.9949265.177
MARILAND GROUP OÜVõru maakond4777.145207.4256831.827
DATALIN, OÜVõru maakond4767.412949.7229855.243
KAASIKU ÄRI, OÜValga maakond4765.112838.3126903.555
TÄHNISAARE AGRO, OÜPõlva maakond4744.04761.4227070.011
MP BALTIC GRUPP OÜValga maakond4739.212531.8142181.133
VÕRU TAKSOD, OÜVõru maakond4731.933285.1624698.669
MMTRANSLATION OÜPõlva maakond4729.511383.7210510.041
PSYCHO, OÜValga maakond4728.811987.823589.286
MARTINI VET.TEENUSED OÜVõru maakond4719.99206.77755.21
CONSULGROUP OÜPõlva maakond4718.253012.4237820.695
SAUNATARVE OÜVõru maakond4716.413572.519671.127
GERSAMIA, OÜValga maakond4713.582649.7858347.914
VÕRU AUTOPOOD OÜVõru maakond4705.123494.3130507.43
HARMAR BUILD, OÜValga maakond4704.075127.2233386
NORD METAL CONSTRUCTION OÜVõru maakond4701.244986.3935335.672
LKV- FESTA, OÜPõlva maakond4688.521715.3120520.313
POWER GRUPP OÜVõru maakond4687.194990.25490.65
ETS BYGG, OÜValga maakond4686.795126.9130334.594
ENTIS EHITUS, OÜPõlva maakond4668.63082.7570143.624
PIHLASALU, OÜPõlva maakond4663.7929.6136729.421
ARTURI ELEKTER, OÜVõru maakond4662.883450.7815176.13
OÜ PÕLGASTE AGROPõlva maakond4660.051363.2210023.433
TIMCAR OÜVõru maakond4651.02048491.6
MWX OÜPõlva maakond4650.841101.2565305.491
SENTAFARM, OÜVõru maakond4647.224909.2733746.034
VISTACAPITAL OÜValga maakond4642.784660.45221059.653
STATUS PLUSS EHITUS OÜValga maakond4627.664531.9522548.56
MAROLE OÜVõru maakond4626.811511.6437837.583
DENDALIA, OÜValga maakond4620.244998.723
ÜHISMAJANDAMISE OÜValga maakond4616.083926.5434257.453
KAGUKATUS, OÜVõru maakond4609.643225.664031.724
EKSOINF, OÜValga maakond4609.382017.515849.271
VIKSEL STUDIO OÜValga maakond4607.82011325
SULEV TRAHVValga maakond4606.16650.4936064.351
HARGLA MASINAÜHISTUValga maakond4601.384704.773265.014
OTLAND OÜValga maakond4592.951798.8138262.992
GREGARY, OÜPõlva maakond4592.52055.8117750.45
KATUSETOHTER OÜVõru maakond4583.294229.8222428.733
ALEREK OÜValga maakond4582.725108.4137627.664
OSULA PEREARSTIKESKUS, OÜVõru maakond4576.6450413
ALLAN ILISSONValga maakond4569.05718.250566.262
LINNAMÄE PUIT, OÜVõru maakond4567.563365.7634115.055
VASTSE-KUUSTE SOOJUS, OÜPõlva maakond4558.852782.9425830.424
MARVALD, OÜValga maakond4556.053042.8335561.652
RE-SERVICES OÜVõru maakond4555.73997.2621496.911
MOOSKA OÜVõru maakond4553.921486.1432331.921
THEMONT, OÜPõlva maakond4542.022842.2113070.672
ATFAN OÜValga maakond4537.84702.4839058.941
PRODECORO OÜValga maakond4518.551378.08191351
AINI PUIT OÜPõlva maakond4518.143307.67166154
LAE EXPERT OÜVõru maakond4514.933659.2132004.053
NELE KULINAARIA, OÜVõru maakond4496.523809.0442682.75
THERMODOMUS OÜValga maakond4493.4022467
NUPUD, OÜPõlva maakond4490.522381.2277337.922
WESTERMONT OÜVõru maakond4485.534200.0155726.484
BEST INVEST, OÜPõlva maakond4484.211807.95125651
ARE HASSValga maakond4484.053283.43800
VESAN, OÜPõlva maakond4483.941773.2917840.263
NORENC EHITUS OÜPõlva maakond4478.712193.1825710.717
TILSI STAADION, SIHTASUTUSPõlva maakond4467.042114.9615874.162
POHLAD, MITTETULUNDUSÜHINGValga maakond4466.73412.9932870.385
A.M. RAIETÖÖD OÜPõlva maakond4442.51428.8628116.21
VALGA LOOMAKLIINIK, OÜValga maakond4433.664030.2833083.324
AVANDITEENUS OÜValga maakond4431.883098.857960.953
VARAVALGE KINNISVARA BÜROO OÜPõlva maakond4429.16691.2429.171
RIMMI AGRO OÜVõru maakond4405.682635.4142291.264
SILMAARST VILJAR VIHMANN OÜValga maakond4398.684573.252960.374
ELECTRIC ELEMENT OÜVõru maakond4389.934108.6577469.673
MAAINVEST OÜValga maakond4385.011592.475001
ESSENT OÜVõru maakond4372.424420.7626021.226
MALAUR OÜValga maakond4371.8035643.981
AMANTIUM, OÜVõru maakond4364.871433.423553.132
TERVE PERE SELTS, MTÜVõru maakond4360.834736.826
STUUDIO JOYValga maakond4360.014728.627
MTÜ SUUDANValga maakond4354.154720.66
NAVARRO GRUPP, OÜVõru maakond4345.492896.8422164.232
SHOWTECH OÜValga maakond4342.84074429.9
VALGAMAA PARTNERLUSKOGU, MITTETULUNDUSÜHINGValga maakond4329.364690.9221
OÜ KREISSValga maakond4327.95021833.331
RLRN OÜVõru maakond4317.221086.8625250.52
FORTIS AGER OÜPõlva maakond4315.071104.7248945.442
PEETER REHKLIVõru maakond4313033500
RAGOJA OÜVõru maakond4310.02760.9721366.471
GENETRADE WOOD PRODUCTS OÜPõlva maakond4307.570250341.17
HILJA PRIUHKAValga maakond4294.934722.844
PALMRE OÜVõru maakond4294.521954.7319646.974
LACTOLAND OÜPõlva maakond4265.22789.4277401
VAIKE MEESAKPõlva maakond4256.844584.764
TALUÜHISTU KUIGATSIValga maakond4256.291606.2621334.72
NODIMÄE, OÜValga maakond4255.12865.6969241.64
PRAVIA CAPITAL, OÜPõlva maakond4252.764610.611453.31
SIILAKU AGRO OÜVõru maakond4247.711169.9539023.681
SATLINK OÜPõlva maakond4241.72668.64215421
VIXER EHITUS OÜVõru maakond4231.763797.5893966.464
WESKE, OÜPõlva maakond4226.363070.7131514.665
BRICKER TRANSPORT OÜValga maakond4220.261305.8732940.342
ELH PALKEHITUSE OÜPõlva maakond4212.244530.5913818.676
VERSIT OÜVõru maakond4212.182480.2313589.973
RAIN-MATI PESORValga maakond4207.843595.4138057.935
M.A CONSULT OÜVõru maakond4205.68698.9723337.171
MAULEMAN, OÜPõlva maakond4205.011389.1881513.612
SAVERNA TEENUS, OÜPõlva maakond4204.212243.6621810.075
BEST FURNITURE OÜValga maakond4202.091424.7438169.592
CITY TRUST, OÜPõlva maakond4198.341651.9826333.462
ELMET KODDALAPõlva maakond4178.34848.9127208.981
TT KAUBANDUS OÜVõru maakond4173.982274.7216515.844
ERMBYGG, OÜVõru maakond4173.194566.0224298.633
TTR GRUPP OÜVõru maakond4167.232610.8221568.823
AGRO EHITUS OÜValga maakond4162.632629.0471243.922
NATUR INVEST OÜVõru maakond4153.53023413
ELIISE MINK OÜVõru maakond4151.06023308.751
NAVITROLLA, OÜVõru maakond4147.371791.0723793.623
OÜ VANAKODUMAJAPõlva maakond4146.453480.1510028.182
JRS-INVEST OÜPõlva maakond4145.971758.522145.923
VS INVEST OÜVõru maakond4135.68220.4829517.96
SILVER RAUKVõru maakond4126.93032141.54
PEREARST HEIKI ANNUK OÜValga maakond4126.174331.973
ANTSLA INVEST OÜVõru maakond4122.09212011379.432
DR. DIANA KIRSS OÜPõlva maakond4102.364498.332
VALGAMAA ARENDUSKESKUS, OÜValga maakond4100.21027048.17
MAREK KOPAÄRI OÜValga maakond4096.89763.430964.751
PEREARST NADEŽDA HOVANSKAJA, OÜPõlva maakond4094.554510.113
SUUNIKS AUTO, OÜValga maakond4091.07915.0622273.851
PARIMAD PEOD OÜPõlva maakond4091.032312.3411420.761
KÜLMALÄTE, OÜPõlva maakond4089.49940.3817687.041
TAUTAR OÜVõru maakond4085.022169.32117002
TERMOEKSPERT OÜVõru maakond4083.521367.515034.251
SETOMAA TURISM, MITTETULUNDUSÜHINGPõlva maakond4073.464380.445795.523
PÜHAJÄRVE GRILL OÜValga maakond4072.072547.8941394.156
PACO OÜValga maakond4058.87470.43108001
TLSYSTEM OÜVõru maakond4055.6500
KIISAKÜLA TÜÜKODA OÜPõlva maakond4053.942084.8836827.383
REMOR OÜValga maakond4043.6785.2541530.823
ILMAR JA N, OÜValga maakond4028.461186.86158007.863
SILVER VISNAPUUValga maakond4021.642634.9321366.823
SANVIR BISTROO VÄIKE TÕNISSON, OÜValga maakond4017.692479.5226545.255
ADEXPERT OÜVõru maakond4007.981757.7126139.912
ABIRATAS, UÜVõru maakond3999.742174.2812361.662
SULEV KÕIVValga maakond3999.29379297279.042
METALSPEC OÜVõru maakond3998.243713.9734236.415
METSAJÄRVE OÜVõru maakond3991.023499.59160004
JOHEL GRUPP OÜValga maakond3989.422094.69184323
KVALITEETUKS OÜPõlva maakond3982.921531.5666344.743
ALA-RÕUGE KÜLALISTEMAJA OÜVõru maakond3973.442248.4123983.33
LEMPO MUSTVõru maakond3973.084241.4820573.052
IV-RATAS, OÜPõlva maakond3968.11316.532743.931
POLYTERM ML OÜPõlva maakond3965.32497.1221280.32
HMJ EHITUS OÜVõru maakond3964.41083.2222683.15
NOVABILD EHITUS OÜValga maakond3951.341182.74173669.2710
AIVO PÕDERVõru maakond3940.622394.7327996.126
MEK EHITUSGRUPP OÜValga maakond3930.732915.4532967.724
OÜ BELLISValga maakond3927.311800.2726313.232
ATR SEADMETE HOOLDUS OÜValga maakond3921.791509.519409.21
VAHESAAR, OÜVõru maakond3910.924081.5348969.789
OTEPÄÄ MAAMÕÕDUBÜROO, OÜValga maakond3909.472245.0710730.533
ELRONES OÜPõlva maakond3906.721783.0831889.81
WELDTEC OÜVõru maakond3896.751852.41168752
KURMIK PROJEKT OÜVõru maakond3880.722033.34111753
REFF OÜValga maakond3874.444123.38482297.913
VÄIMELA TERVISEKESKUSVõru maakond3865.414177.153429.077
P-HALLING, OÜVõru maakond3857.051488.2121655.351
LÕUNATIPP OÜVõru maakond3851.51024159.3
METIKS OÜVõru maakond3845.24150.0242362.752
IKITI GRUPP OÜVõru maakond3841.21596.3416511.535
WH-LOGISTICS OÜPõlva maakond3837.35691.259424.61
JOGIT OÜPõlva maakond3834.964014.6174051
RAINHOLZER, OÜVõru maakond3833.55685.1431926.261
VILXMET OÜVõru maakond3828.354250.957502
NEW WORLD OÜVõru maakond3822.841587.5724223.412
JAAN VENE PROJEKTBÜROO OÜVõru maakond3819.961436.4139063
PUHJA PUITDISAIN OÜValga maakond3816.842995.4513593.53
OÜ ENN TRANSPORTValga maakond3810.39639.324057.51
METSATEGU, OÜVõru maakond3808.882206.4435844.472
TOMMIRENT OÜVõru maakond3797.14668.6417955.741
MEYA OÜPõlva maakond3794.663009.6911477.361
AAS-EHITUS OÜPõlva maakond3788.58949.5931706.131
MAAMÕÕDU JA ARHITEKTUURIBÜROO, OÜVõru maakond3785.942761.917090.633
FRATELLO, OÜPõlva maakond3770.72222.5869660.883
VÄIKEMEES METSAD KORDA OÜValga maakond3765.211389.9414527.623
CIVILER EHITUS OÜVõru maakond3760.78912.24119109.653
VALGA METS OÜValga maakond3756.12785.3191499.723
VALGA LEJO, OÜValga maakond3746.681507.0533084.43
OÜ NÕUSTAMISTEENUSEDValga maakond3744.141135.5615191.581
OÜ SEPPO EHITUSPõlva maakond3741.512500.0620764.042
KRAANATRANS OÜVõru maakond3736.863001.0528949.63
HELIMIX GRUPP OÜPõlva maakond3729.992086.8712237.331
MUTTER JA POLT, OÜVõru maakond3727.812678.739328.313
SIILIKE, OÜVõru maakond3726.59510.5119742.521
RENALDO MARKPõlva maakond3725.82037021.1
MELLEX-AUTO, OÜValga maakond3721.681562.8541646.142
AGRONOM OÜPõlva maakond3721.49460.878190.682
NORDICLIGHT, OÜPõlva maakond3715.62273.3415875.333
SEEMEN, OÜValga maakond3711.261944.7831942.532
OLEPAL OÜVõru maakond3709.352036.1611791.423
DEVIA OÜPõlva maakond3700.312418.42165754
KARASKI PANSIONAAT OÜPõlva maakond3692.273954.237
AAROKS, OÜPõlva maakond3691.332359.8694538.575
SELLA MT, OÜVõru maakond3668.732540.2563626.164
SAVIUKUMAJA OÜPõlva maakond3668.121684.167267.134
KURADIVESKI UÜValga maakond3646.232334.2419522.423
VIKOMER OÜPõlva maakond3634.792052.8787482
LILYWHITE OÜVõru maakond3633.13159.9129876.234
REHV&METS OÜValga maakond3626.842480.7397293
KÄROL OÜVõru maakond3622.53014.2613309.163
MARSEP, OÜValga maakond3600038800
ALMELINE, OÜVõru maakond3598.763749.4413673.674
LAHE TEENUSED OÜVõru maakond3592.773804.0149474.819
KAPSAKAST OÜPõlva maakond3582.912762.8112133.454
RÕUGE APTEEK, OÜVõru maakond3579.322884.8945679.641
SCANDIC VISION OÜPõlva maakond3576.43870.8627368.853
CAMASTRA OÜValga maakond3573.37693.6626831.791
MEGAPALLET OÜPõlva maakond3572.421715.189726.612
JAXSON OÜVõru maakond3570.343168.919777.354
PLEKSTER OÜVõru maakond3567.071974.5292842
ÜVASI TALU OÜPõlva maakond3558.061335.6317089.812
ANURI, OÜPõlva maakond3557.271767.1516852.33
HEATAVA RAAMATUPIDAMISTEENUSED OÜVõru maakond3554.792005.8110164.92
OSKAR AUTO OÜValga maakond3532.252646.0417125.094
JAMMI, OÜVõru maakond3525.172627.2917223.293
INGVAR TIIRIKPõlva maakond3521.951549.7218280.572
JOONWERK OÜPõlva maakond3520.51691.2163701
MAHEPAI OÜVõru maakond3510.11966.988425.972
VEIKKON OÜPõlva maakond3505.963784.881
ANTSLA HEDA, OÜVõru maakond35023717.9746917.97
KSK EHITUS OÜVõru maakond3500.283803.735
RABATEC OÜValga maakond3499.691829.6118454.265
AREMA TEENUSED OÜValga maakond3495.452458.4794052
GOLDHAND, OÜVõru maakond3465.963774.4412785.216
ANTON INVEST, OÜPõlva maakond3462.413143.216115.83
TULMART, OÜVõru maakond3458.411473.1618767.346
AED PUIT & KODU OÜValga maakond3456.652791.3215978.152
KATRIN RAHUSOOVVõru maakond3456.223569.895
MERLIS NIKLUSVõru maakond3453.491409.417579.352
ROOPA PUIT OÜVõru maakond3450.151781.334005.63
TOOMAS MAASK OÜVõru maakond3440.551285.83364851
SAEMET, OÜPõlva maakond3430.692434.8730005
PLANGI TECH OÜVõru maakond3426.66030716.67
BALCIA VAABINA, OÜVõru maakond3426.283647.513
KWH OÜValga maakond3425.391525.1124310.532
KOPRA SAHVER OÜValga maakond3420.851323.1615058.553
SODALIS, OÜVõru maakond3419.995366.8863608.214
SODABLASTSERVICE OÜPõlva maakond3419.65120314914.152
INKKU, OÜVõru maakond3407.531819.1522868.563
TEEDE INSENERID OÜValga maakond3398.983549.0401
TRANSLER, OÜVõru maakond3395.581712.1641245.713
TARWE, OÜVõru maakond3393.262530.543256.126
ASP TRADING OÜVõru maakond3388.171454.3643858.313
TRANCE-PERSONAL OÜValga maakond3387.991341.7829782.722
RYXSAN OÜPõlva maakond3384.51463.9744441.325
AH-JA, OÜPõlva maakond3383.461660.0727444.393
VALGE KARU REKLAAM OÜVõru maakond3381.961791.3915857.241
BW GRUPP INVEST OÜValga maakond3380.91055943.35
ARTAMONOV INVEST OÜValga maakond3376.872368.63131787.063
ABACUS INVEST OÜVõru maakond3374.842336.526395.043
FERRON AKR OÜValga maakond3370.81059597.98
TOOMAS REPPVõru maakond3361.271048.224297.451
VIITALA OÜVõru maakond3356.993166.0959887.333
ZINA-I.D.A., OÜValga maakond3356.672929.3118755.827
POPULUS GRUPP OÜValga maakond3354.931946.3810819.251
PÄIKESEREISID, OÜVõru maakond3349.373048.7510005.253
DOONAU, OÜValga maakond3348.691946.5466385.26
KARLIREISID OÜValga maakond3345.912451.0928773.533
JOKERMAN OÜPõlva maakond3343.52862.3816991.352
HTTEHNO OÜVõru maakond3341.861974.8522531.843
OÜ MISSO HALDUSVõru maakond3339.33316.924190.76
MATI NURMValga maakond3337.913646.181686.393
MESINIK, OÜPõlva maakond3334.31025971.841
KÕRGEPERVE OÜVõru maakond3330.93914.087090.51
TECH ENG OÜVõru maakond3318.73756.9819420.641
FRANSERMAX OÜVõru maakond3318.052973.5118444
OÜ CRAVER EHITUSVõru maakond3317.61330.9933074.52
PRP PARTNERS OÜVõru maakond3316.1691.275480.382
SÕÕM PUHTUST, OÜValga maakond3312.971797.0313096.031
MOBITEL OÜVõru maakond3306.31023173.24
DRAFT, OÜPõlva maakond3305.771848.087774.332
MEVAR TRANS, OÜValga maakond3304.97810.24196402
NELIJAKK, OÜPõlva maakond3297.62244.2112783.393
ROMIAUTO OÜVõru maakond3296.95494.931608.481
BALTIC TIMBER OÜPõlva maakond3293.0322776839.311
VIRLUKS, OÜPõlva maakond3291.243365.7639519.775
HALIKA ÕUNATALU OÜPõlva maakond3286.223536.277180.636
VAIER P.T., OÜValga maakond3280.382822.2964537.345
RAKLO TRANS, OÜVõru maakond3275.212203.5455692.622
KOTKAKLUBIPõlva maakond3264.283494.2430104
TALUTOIT, OÜPõlva maakond3262.283286.4219621.43
OÜ TOOMEORUVõru maakond3258.891558.755740.073
ROHELINE AED, OÜVõru maakond3247.312028.4818828.892
AGRICORN OÜPõlva maakond32413522.8622746.651
REIN KOOSERVõru maakond3235.150170001
ARLIGA, OÜValga maakond3225.49877.5329314.781
VIRGE TULMINVõru maakond3224.973521.224
JÖRGEN VARIKVõru maakond3220.55024974.61
KAARMIX OÜValga maakond3219.881058.5117302
AJ EHITUS OÜPõlva maakond3217.842377.365172.873
KITOON, OÜVõru maakond3217.381723.212478.563
EVELIIS, TÜValga maakond3209.972051.0448395.252
RAUDSEPA AUTO, OÜValga maakond3204.932058.06230433
SILVER TAMMEMÄGIVõru maakond3201.9109666.45
VIRAAŽ, SPORDIKLUBIValga maakond3201.42386.5313805.443
MIROLS OÜValga maakond32000
RIINA SABALISKPõlva maakond3199.32691.2194001
SVS METS OÜVõru maakond3194.09028769.37
REINEL OÜVõru maakond3188.712098.4730650.683
CARRESTORATION OÜVõru maakond3187.741407.817392.874
RAULWOOD, OÜValga maakond3184.42493.417672.624
EFFECTIVE MEDIA OÜVõru maakond3183.92905.8213812.21
WAL-BRO, OÜValga maakond3182.042137.6134983.154
OÜ MATJANPõlva maakond3179.23026597.151
FROMHOLD OÜVõru maakond3168.3506219
OÜ FRIGOTECVõru maakond3164.41438.2650578.923
MADMAR SERVICES OÜValga maakond3161.620158469.69
KASARI PUIT OÜVõru maakond3156.083368.743
RUUDERI EHITUS OÜVõru maakond3139.78710.5436958.942
TEVO DEKK, OÜVõru maakond3139.012826.611303.513
FC OTEPÄÄ, JALGPALLIKLUBIValga maakond3138.943421.285
HOTELS OÜValga maakond3138.482771.7614237.523
SIXTORM OÜPõlva maakond3134.452174.77117212
OÜ LOODI FINANTSIDPõlva maakond3123.041014.26111601
OÜ SARISLAPõlva maakond3122.54022649.35
REIN KUBIValga maakond3118.562071.986804.944
TEHNOSEADE, OÜValga maakond3116.61996.274966.242
MEIE PÕRANDAD OÜPõlva maakond3112.111357.4317215.52
VASTSELIINA APTEEK, OÜVõru maakond3112.052537.3149934.542
OÜ HAGU PUITPõlva maakond3109.18019364.26
TARMO PÕRKValga maakond3107.05779.1520481.02
URVASTE KÜLADE SELTSVõru maakond3107.012794.697730.294
OLOR K.T., OÜValga maakond3104.411236.2430758.034
KENERA OÜPõlva maakond3103.591405.336750.552
SINIKALDA TALU, OÜPõlva maakond3102.73425.717920.51
OÜ PKÜ AGROVõru maakond3100.83025428.94
RÕUGE SEPP OÜVõru maakond3092.181206.6218097.942
KAIRI KUUSKVõru maakond3091.6026910.63
REMA KÖÖK, OÜValga maakond3090.841724.899051.549
KAUHUR GRUPP OÜVõru maakond3083.39988.8423526.362
VALGAMAA PUUETEGA INIMESTE KODAValga maakond3083.253325.973
AIRNET OÜPõlva maakond3074.463226.8926648.714
RELSIIT METSAD OÜVõru maakond3072.41932.486491.61
AABLIN, OÜPõlva maakond3071.311239.4214838.462
OÜ SOLIDASTERPõlva maakond3070.21694.32263362
OÜ TJT INVESTPõlva maakond3065.52691.2138001
EUROBRIKETT OÜVõru maakond3063.921459.4720515.422
SILBERGER, OÜVõru maakond3047.682123.2813519.993
KOHALIK AUTO OÜVõru maakond3041.111967.1119606.22
ASOTEX CONSULT OÜValga maakond3033.73017735.22
MÄNDRE POST, OÜValga maakond3032.832156.33154322
MÜÜGIEKSPERT INVEST, OÜValga maakond3030.07038651.53
POPSI VEOD OÜPõlva maakond3024.23641.52357353
D.D.T. GROUP OÜVõru maakond3022.660190961
KUMMIONU, OÜVõru maakond3018.93424.0321053.12
MAKOP ARENDUS OÜVõru maakond3017.673213.132
INFANO OÜVõru maakond3006.551104.4526361.712
LAANEST, OÜValga maakond2998.19952.78083.172
RANZO, OÜValga maakond2996.62693.4691401
BESVENS OÜValga maakond2986.143236.8147900.35
JOSMAN OÜPõlva maakond2984.481371.028948.42
ANU MÕTSARPõlva maakond2976.913197.893
MITTETULUNDUSÜHING PÕLVAMAA METSAÜHISTUPõlva maakond2974.072718.513482.281
AARNE MUSTINGVõru maakond2958.091686.5413736.671
L.KINDSIGO, OÜVõru maakond2957.243103.857
METRON GRUPP, OÜValga maakond2952.642062.3218828.384
UNIWORK OÜPõlva maakond2949.46915.0664275.21
OÜ INDIASTVõru maakond2945.631138.5620018.843
TLM TEENUS OÜVõru maakond2932.67632.6728981.11
ELELE MANU, OÜPõlva maakond2931.181003.3227346.042
PRO FIKSUM, OÜValga maakond2923.832128.9859263.364
EHITAKS EHITUS OÜValga maakond2918.36024893.682
TRAIEL, OÜVõru maakond2917.581427.9342734.393
VÄIKEEKSKAVAATOR OÜValga maakond2912.64802.66182851
UPK SISUSTAJA OÜPõlva maakond2910.973156.712
MRU ARENDUS OÜVõru maakond29100150001
JÄVA, OÜValga maakond2909.852018.0411730.862
ÖÖDE RANTSO OÜVõru maakond2909.3668.595158.81
EMERELLA, OÜValga maakond2903.37895.2616431.352
KADAK AUTOD, OÜValga maakond2901.321083.4235121.742
RAIESTER, OÜVõru maakond2899.812304.756717.081
ÖKOMAHE OÜPõlva maakond2895.511322.7445722
OÜ TRISTON INSULATEPõlva maakond2891.523153.062
AARE REISID OÜValga maakond2890.551422.3614783.081
OSVART VARAD, OÜValga maakond289000
TORMOTEK OÜValga maakond2887.621553.889938.23
ABIMEES24 OÜVõru maakond2885.92018770.45
JAKIVEOD, OÜValga maakond2884.952236.8744793.724
OÜ FREIMS STUDIOValga maakond2883.3141714821.272
RIBAD, OÜPõlva maakond2882.89141.935509.21
OÜ VENDEM TEENUSEDVõru maakond2882.641135.5519314.22
VAHUR LIIBERTVõru maakond2880.591.6383.331
SA FLORENTAISE EESTI FILIAALValga maakond2877.013168.61454982
LOGWOLF, OÜValga maakond2875.731315.36150002
ELLI KURSSVõru maakond2874.71691.2186001
ANDRE EHITUS OÜVõru maakond2869.313104.604
MESSUM GRUPP OÜVõru maakond2865.274851.9944458.896
WONDECAR OÜPõlva maakond2852.54022856.05
UDUMÄE PUHKETALU OÜValga maakond2848.17911.5819083.072
KALMER LUMI REISID, OÜPõlva maakond2842.56861.4521439.571
EDEPOL, OÜVõru maakond2834.4626.1625734.552
GOTRADE OÜValga maakond2833.422923.5628207.962
ROHELINE TULI OÜPõlva maakond2831.162965.08223891
SANVA, OÜValga maakond2827.84030887.48
MLA TEENUSED OÜPõlva maakond2826.72920.636903.81
PÄIDLA, OÜValga maakond2824.66886.0163442.894
APELSINIKARU, OÜVõru maakond2814.28574.3136161
HÄÄTARE OÜValga maakond2812.011565.568971.122
A.E.T.REKLAAM, OÜValga maakond2810.2107327.5
POWER LIMITED OÜVõru maakond2809.26331.4710761.551
E.LIIVANDI HAMBARAVI, OÜVõru maakond2808.872730.062
HAANJA PUHKEKESKUS, OÜVõru maakond2802.092245.5431090.484
MAJAPROFF OÜPõlva maakond2800.041568.5631955.582
MATHEUS, OÜVõru maakond2799.17721.0242567.551
HOBUKAARIK OÜPõlva maakond2797.351841.5514933.552
PROGRESS TRADING AND MARKETING PTM OÜVõru maakond2796.1125001511.16
BRAZERS OÜValga maakond2795.931382.416943.42
JEREMAR OÜValga maakond2794.811031.58763.041
TAMET VENTURES OÜPõlva maakond2793.991589.02203391
HELME HOOLEKANDEKESKUS OÜValga maakond2793.58023120.25
APP SOLUTIONS OÜVõru maakond2788.2907815.31
MARVEST, OÜValga maakond2784.252029.3426259.162
REMITEK GRUPP OÜVõru maakond2781.61973.5215990.51
AK METSAD OÜPõlva maakond2780.482984.4776988.727
RL CONSULT OÜValga maakond2773.271455.4580202
EHA RAUATÖÖD, OÜValga maakond2767.3040552.14
SEPTICUM OÜPõlva maakond2761.12460.840455.062
MH KODUEHITUS OÜVõru maakond2749.062793.2222773.284
K.P.SKOTT, OÜVõru maakond2743.941777.237134.862
HATIKE, OÜValga maakond2741.671829.677549.52
LENNO KODDALA OÜPõlva maakond2734.692990.85136.83
VÄIKE-TARVASTU, OÜVõru maakond2733.92661.864156.461
FATAAL, OÜVõru maakond2733.821397.4610398.765
MARET-SPORT, SPORDIKLUBIValga maakond2733.32886.933
PRUULIKESKUS OÜValga maakond2721.661483.7625189.832
VOO AGRO OÜPõlva maakond2717.18691.217925.71
KIHELKONNAKAUBANDUS OÜPõlva maakond2713.7051301.49
MP TIMBER HOLDING OÜValga maakond2712.761121.6175001
SANITERM, OÜVõru maakond2709.61404.9624283.232
RIINITALO OÜPõlva maakond2708.561211.7111148.771
KAIDO ADAMSONPõlva maakond2700.85014583.33
SIHTASUTUS RÄPINA SADAMAD JA PUHKEALADPõlva maakond2698.71712.19745.933
PEREARST MONIKA HÕIM, OÜPõlva maakond2696.652828.554
POLARSON OÜVõru maakond2695.073146.4654570.458
OLAR JÄRVLOOPõlva maakond2694.6056890.1
STARTEK, OÜValga maakond2694.511652.0141198.32
MET-PRO, OÜValga maakond2693.931850.1658191
REMDAL, OÜPõlva maakond2690.61840.8845005
PAALMAN AGRO OÜPõlva maakond2685.861813.4484002
EPT ENERGIA OÜPõlva maakond2681.261211.3117035.183
BEVEGA, OÜVõru maakond2679.161903.567153.555
KAGU METSAHOOLDUS GRUPP OÜVõru maakond2677.76494.818243.231
TAMEST BUILDING OÜPõlva maakond2673.452149.8116965.051
MSMETS OÜVõru maakond2666.782047.9413937.382
MARGIT KÕIVOMÄGIVõru maakond2665.82899.241
MERVA OÜVõru maakond2665.39014535
ROVELLE, OÜPõlva maakond2661.192544.4630285.84
MURUKRATID OÜPõlva maakond2659.781732.87188242
MENTOR AGRO, OÜValga maakond2655.342611.3511176.812
TAMMAI OÜPõlva maakond2655.23017770.88
EMK VÕRU KOGUDUSVõru maakond2653.772934.315
ADML OÜPõlva maakond2652.11986.2829769.812
OÜ PUHKA LOODUSESPõlva maakond2650568.813307.831
ESTMAN BALTIC OÜVõru maakond2643.791346.857061.21
SETO INSTITUUT, SIHTASUTUSPõlva maakond2643.562755.412
TOOLAND, OÜPõlva maakond2639.86910.0913288.741
AV OÜValga maakond2637.75971.2266001
JYRKO, OÜVõru maakond2637.231395.327948.23
KÜÜNINIIDU OÜValga maakond2634.052889.686657.015
ERAPUU OÜVõru maakond2627.521007.08468117.871
KURSUS & KO, OÜValga maakond2623.661472.48687.52
MAAMEES OÜValga maakond2619.751007.1414225.532
KAJA KASAKPõlva maakond2606.862729.82
TOKOFOREST OÜVõru maakond2606.841960.0466042
OLEFIR OÜPõlva maakond2597.21296.098950.851
SCANWOOD, OÜValga maakond2596.422278.729852.284
EST TIMBER & TRADNING, OÜPõlva maakond2591.141756.7258002
AIPIMETS OÜVõru maakond2588.52029500
KMK, OÜValga maakond2584.941421.4430526.532
TAIMO PETERSELLPõlva maakond2582.94614.0957680.781
FRESH BUFFE OÜValga maakond2582.31597.1813175.454
JUHAN KUTTI, OÜPõlva maakond2572.25861.2413946.192
AASA PÕDERValga maakond2565.54602.5210436.851
SEIRPAC OÜValga maakond2561.69401.5211033.21
ANN MLT, OÜValga maakond2561.331964.135580.133
KARLI SABALISKPõlva maakond2561.121342.0128902.831
RASINA TERVIK, OÜPõlva maakond2559.722818.8632328.765
EEKBKL VÕRU BAPTISTI KOGUDUSVõru maakond2558.522720.243
AMALAIA, OÜValga maakond2557.312387.114769.875
VPT VARAD OÜVõru maakond2555.82887.9412011.06
KP METSANÕU OÜPõlva maakond2550.861496.733756.631
FILLANET, OÜValga maakond2549.711198.026504.79
KÕRKJAKE, OÜVõru maakond2548.24971.28297.672
PÄRNAKAS, OÜVõru maakond2547.611320.5349306.521
OMRAT PROJEKT OÜPõlva maakond2543.951228.3419115.54
MERKSANI OÜPõlva maakond2536.971063.0511492.82
TAAGEPERA LOSS, OÜValga maakond2532.885470.2959373.1818
FRESHLINE, OÜValga maakond2529.715621444
MISTRID, OÜPõlva maakond2522.292720.384
NATIVE SPEAKER OÜPõlva maakond2520.865818570.352
OVEMAX OÜPõlva maakond2511.78947.6815162.441
PSÜHHIAATER ÕIE VAHING OÜVõru maakond2506.360
EESTI PIIM OÜValga maakond2503.52060.2977573.313
MARE-KIRSTI ROSENBERGValga maakond2501.862559.941
PEKOCODE OÜVõru maakond25000
COMBIWOOD INVEST OÜValga maakond2499.24012496.181
ILUMÄE TALU, OÜVõru maakond2499.14998.4233474.373
MINIKAEVUR, OÜVõru maakond2497.37588.8216436.141
STERMANIS OÜValga maakond2496.8395.6618898.512
BLANCENSERV GRUPP OÜVõru maakond2488.992345.220771.844
EIFEL, OÜPõlva maakond2487.542658.125070.243
VÄGEV TIGU OÜPõlva maakond2487.44014089.47
RK - WOOD OÜPõlva maakond24841264.6917414.923
SAKI TALU, OÜVõru maakond2478.37702.4812952.222
ÜHISTU AH JA KALAPõlva maakond2478.321427.150003
VIRKLIISI OÜValga maakond2475.71550.7412667.493
OÜ SAARSILLA TALUKOHVIKVõru maakond2475.691210.8421743.753
MEELIS KAUPPõlva maakond2470.82588.281
ESTNORD CONSULTS OÜVõru maakond2469.36632.0636199.41
GC MEEDIA OÜPõlva maakond2469.041023.62109061
VALGESOO AGRO OÜPõlva maakond2464.74031191.19
STROMATE OÜVõru maakond2460.782659.8914172.366
SAVIKUUS OÜValga maakond2457.911675.2413717.112
RÄPINA AVATUD NOORTEKESKUSPõlva maakond2456.552681.483
CRAFTSLINE OÜVõru maakond2453.931131.315475.831
JARIX TEENUSED OÜVõru maakond2453.51462.4436279.662
KÄRNER, OÜVõru maakond2452.42893.5217023.282
VALNEX OÜValga maakond2451.34691.219217.251
MEDLIN HOLDING OÜVõru maakond2445.281818.588820.943
ESTECH IMPORT OÜValga maakond2442.712589.4219400.332
VASTSELIINA SPORDIKLUBIVõru maakond2441.842611.123
ÖÖBIKSAARE PALKMAJAD, OÜVõru maakond2437.261748.5827853.674
NAKATU TURISMITALU, OÜValga maakond2434.641410.8412106.242
COLIVIA OÜVõru maakond2433.191439.68249.72
KIQ GROUP, OÜVõru maakond2433.132614.8911031.843
MULTILINES OÜPõlva maakond2430.27559.7731540.162
SÕIDUVEES, OÜValga maakond2430.15800.8215894.51
MARBET OÜPõlva maakond2430.03702.48128822
VÕRU PENSIONÄRIDE PÄEVAKESKUS, SIHTASUTUSVõru maakond2429.962575.024
SAVIALLIKA OÜPõlva maakond2422.681591.0516695
MEELIS TARROSPõlva maakond2421.92017100.97
TÕNIS KUUTVõru maakond2419.47016659.08
MART KALLUSTEVõru maakond2419.11024207.67
VIP TEGEVUSED, OÜValga maakond2409.691329.489116.042
PUISTA OÜPõlva maakond2408.37584.31189531
KORRALDAJA OÜPõlva maakond2404.92851.412272.42
PUKSA KAARLI OÜPõlva maakond2404.28014587.92
EBEN PUIT, OÜVõru maakond2403.331378.7417106.132
TÕRVA A.R.T. OÜValga maakond2402.821609.6219257.153
RUSCHOLZ OÜPõlva maakond2401.461373.312858.72
TRANSOIL OÜValga maakond2400.84014809.34
DIARA INFRA OÜValga maakond2397.81013585.59
TIFFER AUTO, OÜPõlva maakond2395.13932.6435512.531
REEDE VILLA OÜValga maakond2389.451790.0713526.113
AMRAL OÜVõru maakond2379.77888.8777002
PÕLVA MAAKONNA SPORDILIITPõlva maakond2376.622532.034
MAIDRO, OÜPõlva maakond2375.12560.389138.54
TAVATO OÜValga maakond2369.551195.04128432
DIDI, OÜValga maakond2368.011631.8520528.133
ECOPRESS OÜValga maakond2367.542063.0916698.22
KALME-VESKI, OÜValga maakond2367.18524.9619841.021
LOGMEN OÜVõru maakond2366.851004.552863.331
WINNIPO, OÜValga maakond2360.822586.7834872.53
OLEG IVŽENKOValga maakond2360.791642.7412207.924
VANAMÕISA TOITLUSTUS OÜValga maakond2357.831039.6622280.891
GLESTINA OÜPõlva maakond2346.11165.947804.972
OÜ ENRIKOTECPõlva maakond2345.442457.2295401
ADRIJAN OÜPõlva maakond2345.21255.48285436.132
SÄNNA KULTUURIMÕIS, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond2344.742461.382
HH EKSPERT GRUPP OÜVõru maakond2332.751074.629251.432
AILA NÄPUSTUUDIO, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond2326.622503.791961.864
JAANUS JUHKAMValga maakond2319.761366.4426357.811
KT KAARA, OÜValga maakond2318.62016319.42
IM METS, OÜValga maakond2316.92650.4911674.61
T.TAMME OÜVõru maakond2316.622585.1725564.412
AARNE PROJEKT UÜValga maakond2310.551687.1463272
PÄIKESEMAAGIA OÜValga maakond2306.311642.4510064.263
METSPIPAR, OÜValga maakond2301.97616.16421673
SETO KÄSITÜÜ KOGO, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond2301.642499.982
AUTOTEH OÜVõru maakond2301.22410.7211658.594
RAUDMAR OÜValga maakond2300.951175.128303.431
SAVELEN, OÜValga maakond2295.371602.076569.712
VÕRU INSTITUUTVõru maakond2294.94020954.1154
VILLU LEPPVõru maakond2294.86010822.73
MAIT HEINVõru maakond2294.37691.7126843.841
ADELINE SUNDAY OÜPõlva maakond2288.181905.4314396.523
G-BUILDING COMPANY OÜVõru maakond2287.73702.4825273.152
TEOREIN, OÜValga maakond2286.842531.042
VALGA SINEL OÜValga maakond2286.022077.098421.843
MARTIUS, OÜVõru maakond2284.68842.8802
ENDA EHITUS OÜPõlva maakond2283.921857.8128071.944
ROOFMETAL OÜValga maakond2281.412491.622
MITTETULUNDUSÜHING VALGAMAA NAISTE TUGIKESKUSValga maakond2280.62556.063
OLEG ORLOVValga maakond2279.642338.021947.99
P-TECH OÜValga maakond2270.242466.1169254.892
BUILDEXPERT OÜVõru maakond2267.582298.1455609.145
OÜ MRKA TEENUSEDPõlva maakond2266.58013940.71
NAVI EHITUS OÜVõru maakond2264.921359.8450552
VIRBEL, MTÜPõlva maakond2262.92425.996
EESTI KRISTLIKU NELIPÜHI KIRIKU VALGA KOGUDUSValga maakond2240.682459.224
IMISNO OÜVõru maakond2237.481601.1911693.632
OÜ RESTOREVõru maakond2236.91752.8910525.624
T. TETRIX OÜValga maakond2236.21691.2107861
TAMMEREISID OÜVõru maakond2235.69546.6313149.342
INDREK OTSVõru maakond2233.71020157.8
RÜÜTLI OÜValga maakond2231.341318.765405.82
SINILILL GRUPP, OÜValga maakond2230.831098.8133219.572
TERJE TALVIValga maakond22242259.21
LUULE PÄRNValga maakond2223.181795.956935.15
HARDFOREST OÜVõru maakond2222.721496.2117323.883
KAIRE KINSIGOVõru maakond2222.68425.2616389.953
KATUSÕKATJA, OÜVõru maakond2221.961098.7910135.832
ISOTHERM, OÜPõlva maakond2220.04710.7910187.252
MARMIN MANAGEMENT OÜPõlva maakond2219.11289.297292.9626
JAANOEHITUS OÜVõru maakond2215.22321.0492672
OÜ RISOOMPõlva maakond2212.722401.952016.674
RAKETS OÜPõlva maakond2212.542399.2602
HELEMETS PRO, OÜValga maakond2211.51916.5836146.486
SPOT OÜVõru maakond2210.631099.9210503.331
RAJA KAARNAVõru maakond2203.31011.9324574.612
KADMIA, OÜVõru maakond2202.991100.6912789.833
MARELLI AUTO, OÜValga maakond2202.211326.226623.642
ANTI JA PARTNERID, OÜValga maakond2198.951025.5852259.464
VÕRUMAA JAHIMEESTE SELTSVõru maakond2198.692154.483827.982
MITRAMEX, OÜVõru maakond2196.34703.1417567.331
KALVET CAPITAL OÜVõru maakond2191.98691.215753.051
OÜ WOODLAASTVõru maakond2189.84960.469984.52
MARGET MOPPELVõru maakond2189.082337.123
STINA KASE PHOTOGRAPHY OÜValga maakond2188.92763.395433.32
TUUKAN OÜValga maakond2188.611356.058835.371
KATRIN PALOVER OÜValga maakond2186.672406.452
LÕUNAMAJA OÜPõlva maakond2185.55804.45115661
COREX WOOD, OÜPõlva maakond2181.7997.2652311.651
BUILCON OÜVõru maakond2180.51718.217875.213
OÜ KAPREAValga maakond2178.81581.7622375.981
PUIGA SPORDIHOONE, SIHTASUTUSVõru maakond2177.712275.371633.783
TIIA PARMVõru maakond2177.14673.6410411.281
AKNAFIX OÜValga maakond2175.1486.5421546.742
ANARTI TEENUSED, OÜPõlva maakond2173.32696.168735.61
REMATEL OÜVõru maakond2172.911333.644527.233
AIN LÕIVVõru maakond2167.06619.0113815.7
BUKEELIA, OÜPõlva maakond2162.661506.2817791.973
FONTANA PROJEKT OÜValga maakond2158.971761.9760053
V-VIITUR, OÜVõru maakond2157.761314.459461.381
VILJAPÕLD, OÜValga maakond2156.192259.3401
GRAFIUM TRANSPORT OÜPõlva maakond2155.231484.423933.912
PAIT EHITUS OÜVõru maakond2154.111020.1635696.051
A-ENTREPRENOR OÜValga maakond2153.42247.4126342
KAPARELLA, OÜPõlva maakond2148.471779.6732329.963
MARGUS PUNGITSPõlva maakond2147.9876.8313714.532
DECONORD OÜVõru maakond2144.31774.7817725.594
MÕTSAHUNT OÜPõlva maakond2144.14856.86131661
AIVAR ROSENBERGVõru maakond2143.212341.7818869.092
URMASTRANS OÜValga maakond2142.91810.2121746.281
MERJE ERLIVõru maakond2141.11998.5260702
FORBER GROUP OÜPõlva maakond2136.54131452845.312
FILMER OÜVõru maakond2134.71484.6538479.472
ELMARI TALU, OÜPõlva maakond2131.81691.211253.911
ALA-PIKRE AGRO OÜValga maakond2131.52444.3315426.161
KAGULAANE OÜPõlva maakond2127.719511795.931
VIDRIKEMÕISA OÜValga maakond2125.942355.5715887.52
KIUMA PÕLD, UÜPõlva maakond2124.171175.8512308.753
AJASTAEG OÜVõru maakond2123.41132.9810256.21
OÜ MARKAIVõru maakond2120.931081.417887.082
TOPLEKID, OÜPõlva maakond2117.971371.125508.292
SÕMERPALU MOTOKLUBIVõru maakond2116.680101865.48
ME AITAME TRANSPORT OÜPõlva maakond2115.741080.0611824.461
REI, VÕRU JUDOKLUBIVõru maakond2111.42196.94
HIIEVANAKE OÜPõlva maakond2110.87639.39527.51
HILENSI OÜVõru maakond2109.42012389.5
AVO LANGUSVõru maakond2108.02961.0811098.224
HEDERA OÜPõlva maakond2104.16908.13183845.211
PÕLD 1 OSAÜHINGVõru maakond2101.08694.5910480.51
HELJA KEERMAAValga maakond2097.02967.9811047.53
EELK VASTSELIINA KATARIINA KOGUDUSVõru maakond2092.682230.234
TIIU SOERValga maakond2092.091089.2658656.022
ABC MONTAAZ OÜVõru maakond2090.22268.3811
RENER OÜValga maakond2090.02952.6328283.172
TIANCHI, OÜValga maakond2089.562283.63
TERVISE KODU, OÜVõru maakond2089.38863.9417412.152
HANSVENT INVEST OÜValga maakond2088.492188.56215001
LAMITEX GRUPP OÜVõru maakond2087.762272.56123580.81
HÜTI KONVERENTSITALU, OÜVõru maakond2082.35529.62118441
KARLSSON PUIT, OÜVõru maakond2079.28957.599998.052
LOODUSTURISM OÜValga maakond2074.221497.9511136.012
AHOR, OÜVõru maakond2074.03752.5711686.91
POLARBLUE OÜVõru maakond2072.51043.77880.831
OÜ METSATIMValga maakond2070.71660.073258.912
KORBOVEK, OÜValga maakond2068.761983.067903.042
KASPER AUTOKAUBAD, OÜPõlva maakond2063.661266.8935789.032
ARIJA RIMBENIECEVõru maakond2063.582227.982
PURASKI OÜPõlva maakond2062.532261.554
KALVERTON TRAIDING, OÜVõru maakond2062.45846.7695001
ANPE, OÜVõru maakond2061.18010670
ANIMATO, OÜValga maakond2059.63742.210599.841
RVL-NORDIC OÜPõlva maakond2058.19062090.22
MR TRADE OÜVõru maakond2057.791322.6310158.351
MP MEEDIA, OÜPõlva maakond2051.341153.096695.473
REGEN J.L., OÜPõlva maakond2046.57658.5117699.021
GINER, OÜVõru maakond2039.45809.2227887.585
PROTAK SOLUTIONS OÜValga maakond2033.72204.88180002
PHOTO PASSION OÜVõru maakond2030.85691.215721.151
ARCTIC ORBIIT OÜVõru maakond2030.211225.688608.452
PROLINK, OÜVõru maakond2029.4885522217.52
HARMONY HOUSE, OÜPõlva maakond2025.381791.6634652.72
ALEKSANDR DOVBÕSH HAMBARAVI OÜPõlva maakond2024.092121.221
A.S. INVEST, OÜValga maakond2021.0518.5710488.331
SAVERNA APTEEK, OÜPõlva maakond2019.52661.8649940.231
PILOT 55, OÜVõru maakond2018.741064.15953.81
REVERLOT OÜPõlva maakond2016.512179.4938404.744
OÜ ECOVOValga maakond2016.04372.319377.53
HANSON MÖÖBEL OÜVõru maakond2013.51773.1127051
JÄRVERE KARU, OÜVõru maakond2010.772089.8603
OKEI PROJEKT OÜPõlva maakond2008.14575.723428.341
ANNIMATSI, OÜValga maakond2006.922076.9231092.513
PUHTUS OÜValga maakond2005.411282.546124.133
E&J EHITUS, OÜValga maakond2003.721507.3336016.672
EELK PÕLVA PÜHA NEITSI MAARJA KOGUDUSPõlva maakond2002.062152.016
ARVUTIVÄRK, OÜVõru maakond2000.87956.715949.251
VALME INVESTEERINGUD, OÜValga maakond2000.110
JAKOBSON BEE OÜVõru maakond1998.87691.244610.71
SAMRU TRANS, OÜPõlva maakond1998.671218.13137782
TUUSA OÜPõlva maakond1992.651625.9918074.535
VALLER OÜVõru maakond1991.971715.3734681.593
MATEX SERVICE OÜPõlva maakond1985.61067.0219269.391
AIVO VASLAMÄGIVõru maakond1982.7010000
TORETTO OÜValga maakond1980.661342.3417827.383
MALIAL, OÜPõlva maakond1980.57859.471
KOTLI KÖÖK OÜVõru maakond1980.511703.493770.662
VIISIKU 5 OÜPõlva maakond1980.161521.36217.142
MARGUS HANIPõlva maakond1976.3403492.2
LAANETARK, OÜValga maakond1972.841497.456357.15
VÕRUMÕISA LABOR OÜVõru maakond1971.55486.919972.982
PEKOZONE OÜPõlva maakond1969.31359.4616290.351
MITTETULUNDUSÜHING TOOMAPEREVõru maakond1963.972136.111
KEDRE OÜPõlva maakond1959.06912.246583.851
H.S.INVEST OÜVõru maakond1955.712850.318970.833
NAHKUR OÜVõru maakond1950.77778.9810326.851
PARKSEPA SPORDIKLUBIVõru maakond1949.642049.642
LOHUTREND OÜPõlva maakond1947.161846.93344.256
EKAVAL OÜPõlva maakond1943.881850.0546312
KAGU EXPRESS, OÜPõlva maakond1937.81094.349638.332
MATI KÜTTVõru maakond1937.47017090
VÕRUMAA METSAÜHISTUVõru maakond1930.852063.013371.872
SOOPÄRL OÜVõru maakond1929.61341.787122.232
KOOSTÖÖKULTUUR OÜVõru maakond1928.141005.99912.731
OÜ FLAPERONPõlva maakond1927.27010836.69
AITA EHITUS, OÜVõru maakond1926.58915.0659251
TARMO KOKKVõru maakond1923.821135.565917.92
ALLAR ASIVõru maakond1920.88028538.05
TOP TEENUSED OÜPõlva maakond1918.60185891
FERTILIS OÜVõru maakond1916.87693.46215951
JAAN VESKIPõlva maakond1916.21014605.23
URMAS LAIVVõru maakond1913.83571.98144501
VAL-PIIM, TÜHValga maakond1912.42198.75144487.91
PUURA TALU, OÜValga maakond1907.36012245.71
TULE MAALE, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond1904.472072.871
FORESTEX MK OÜValga maakond1903.921177.5142362
OÜ KOOPATOITPõlva maakond19031171.8411898.71
MAGIC WORLD, OÜValga maakond1898.66920.738625.961
DMT TRANS OÜVõru maakond1898.21016916.191
ELIS ELEKTROTEHNIKA, OÜVõru maakond1896.571253.794832.153
NOREST OÜVõru maakond1896.062098.223
VALGAMAA SPORDILIITValga maakond1895.312062.081
KODUKOOTUD, OÜValga maakond1894.561401.2828601
AGRAM TEENUSED, OÜPõlva maakond1893.77984.326309.862
OTS PUUTÖÖKODA, OÜVõru maakond1893.122051.0416109.583
KAIMINERVA, OÜVõru maakond1892.77792.912966.752
AIVO ADAMSONValga maakond1891.68025845.37
PÕLVA KINNISVARA OÜPõlva maakond1890.631135.564741.661
OONAORU OÜValga maakond1889.04220.62112001
ARDNEK TEENUS OÜPõlva maakond1884.762084.884
MERTS AM, OÜValga maakond1881.821176.533800.241
LÕUNAVARA, OÜVõru maakond1881.38221.514572.811
OÜ EZZEValga maakond1881.011356.0412735.421
PAPILION DISAIN OÜPõlva maakond1880.65915.066914.171
PÕLVAMAA PÕLLUMEESTE LIITPõlva maakond1872.221935.343216.662
LET'S SHOP OÜVõru maakond1869.2333.6614684.641
KERSTI PELISAARPõlva maakond1868.192034.512
R.H. AUTOOSAD, OÜPõlva maakond1864.871075.8613734.242
MTÜ VALGA ABIKESKUSValga maakond1862.712131.0516
J.M.K. SÄRTS, OÜPõlva maakond1860.5806416.96
ARES ELEKTER OÜVõru maakond1859.18217.5124538.131
KALHEL AUTOOSAD OÜValga maakond1859.03928.3516171.941
DM FOOD OÜValga maakond1857.651487.6620360.732
VARSTU AK, OÜVõru maakond1855.48748.1415821.34
OÜ MÕISTUS JA TAIPLIKKUSVõru maakond1850.71969.312
VILJA ÄRI, OÜValga maakond1848.65742.28431.191
AUTOSTILS TEHNIKA OÜPõlva maakond1845.691989.961779.062
TELVINET OÜVõru maakond1845.38754.220719.131
KOIVAKONNU OÜValga maakond1844.625757.247299.985
KUNGI AGRO OÜValga maakond1843.57652.5311785.31
KAAV GRUPP OÜPõlva maakond1842.95639.8218517.642
A.N MOUNTING OÜPõlva maakond1837.441960.096679.592
JANTS, OÜValga maakond1833.881581.2327804
IMEKAUNIS OÜPõlva maakond1831.321994.451
KERMARO METS OÜValga maakond1830.02567.67134.42
RAIT KIVISILDPõlva maakond1828.92011908.79
PLAADISEPAD OÜPõlva maakond1819.59596.349162.51
MOCU OÜValga maakond1814.9309794
RUNNERT KAUBAGRUPP, OÜVõru maakond1813.181909.0610071.172
VAN STRAATEN OÜPõlva maakond1812.91756.9634860.051
URMAS UNTPõlva maakond1810.531478.4330242
AK RESTID, OÜValga maakond1809.751713.432953
FORESTMECHANIC OÜPõlva maakond1806.69997.761324.981
RANGER OÜValga maakond1806.13691.265901
PALKMÖÖBEL OÜVõru maakond1805.71668.646166.651
KAGU METSANDUSE OÜVõru maakond1805.55011016.7
KAJAMARK OÜVõru maakond1805.27746.271173
INTERWOOD OÜVõru maakond1803.96021756.081
PÕLLUTEENUS OÜPõlva maakond1794.822050.4101
REBASE OÜValga maakond1789.78702.487749.3
WERRO RAKENNUS OÜVõru maakond1788.32691.2109461
SALA VEOD, OÜPõlva maakond1778.78718.217051.661
KALDA INVEST, OÜPõlva maakond1767.47691.28504.671
OSAÜHING JANSONValga maakond1766.581097.689741
RDT LIISING OÜPõlva maakond1766.561953.4903
ADAMAR OÜValga maakond1765.56230.417118.381
VÄRSKA PUIT, OÜPõlva maakond1765.02496.732178.012
REVOTOR OÜPõlva maakond1761.5888.6913161.992
TERIP BOOKING OÜPõlva maakond1759.65753.137775.841
HELINI APARTEMENT, OÜVõru maakond1758.521047.996683.331
LEVATOR OÜVõru maakond1756.811924.0103
TRIMMIX OÜValga maakond1755.741215.574138.362
NORDSTRAND OÜValga maakond1755.34167410455.544
KOTMAR OÜPõlva maakond1753.51382.425002
OSAVAD NÄPUD OÜVõru maakond1750.641245.48632.243
VIHURI MT OSAÜHINGPõlva maakond1747.3716.4529701
MATILA EHITUS OÜPõlva maakond1745.731873.88102962
SAEMEHED OÜValga maakond1742.341115.6637953
MARGUS TOOM, OÜVõru maakond1740.42197.46101601
720 KRAADI OÜVõru maakond1740.271074.389399.653
TOMMY GARAAŽ OÜPõlva maakond1738.931572.973689.333
RÄPINA VESIVESKI, OÜPõlva maakond1737.761810.3611195.083
KARUPESA TEAM, MTÜValga maakond1735.471883.992
ÖÖBIKUORU PUHKEKESKUS, OÜVõru maakond1734.65014088.52
ENN RAUKSValga maakond1728.95015416.77
AKVABOX OÜVõru maakond1727.451012.8612148.541
ARULA MAJA OÜValga maakond1726.931229.0517902.021
MMR CARGO, OÜPõlva maakond1725.2610.0413174.971
HÜLJES OÜVõru maakond1715.861632.64832.18
TRUSTWELL CATERING OÜValga maakond1712.351199.2412133.931
KLARIKA HIRVVõru maakond1711.131359.8423828.112
RASINA PÕLLUMAJANDUSÜHISTUPõlva maakond1709.091820.643
VIIA VESKI, OÜPõlva maakond1704.911223.5614281.124
OÜ TÖMBUVõru maakond1701.31921.598411.631
KIMSTER OÜValga maakond1697.56016625.01
TJR GROUP OÜVõru maakond1696.811923.051
VALGA ADVOKAADIBÜROO, OÜValga maakond1696.641062.0663391
SAMBOOL, OÜPõlva maakond1692.211169.959621.315
VÄRSKA KAUBANDUS OÜPõlva maakond1686.161004.5937993.363
HP GRANIIT OÜPõlva maakond1683.75432.8677501
MÄNNIMETSA TALU, OÜValga maakond1681.922965.7137310.033
RETURN OÜValga maakond1681.5999112401.252
BRIMAR SERVIS OÜPõlva maakond1679.65694.5930919.81
MATI ILVESVõru maakond1678.991359.8413548.632
SILDKIVI OÜPõlva maakond1678.341503.0412060.554
PARMU ÖKOKÜLA, MITTETULUNDUSÜHINGValga maakond1673.41490.821531.13
GREENKATTO OÜVõru maakond1672.591913.231507.595
SUMEX AUTO, OÜValga maakond1672.15691.27110.61
OÜ CE AGROValga maakond1669.5049200
SIIDER, OÜPõlva maakond1667.491781.61440904
LAURI INVEST OÜVõru maakond1666.806000
RIKMOIT, OÜPõlva maakond1665.741135.565905.461
KUKUMETS OÜPõlva maakond1665.361838.044002
TAGGEL OÜPõlva maakond1663.41230.419290.882
URMAS ZIRKVõru maakond1659.42023648.86
ILGVARS ŠVECSValga maakond1659.181781.041026.662
VÕRU TEENUS, OÜVõru maakond1657.99322.810879.461
VAIBLA KÄMPING, OÜPõlva maakond1656.5438.8712307.121
VETEKO OÜVõru maakond1653.731797.42191504
PÕLISTARKUSED JA RAHVARAVI OÜPõlva maakond1649.5212821086.47
OÜ LATIWAKValga maakond1640.69668.6411738.671
HEIFIX OÜValga maakond1637.48691.212153.571
REINCAR OÜVõru maakond1631.791772.452651.661
MEELIS MÕTTUSVõru maakond1628.04037340.8
RAADIO RUUT, OÜValga maakond1623.19947.085508.823
VIIMISTLUSPUIT OÜVõru maakond1623.151746.6311342
ANGELGOLD, OÜVõru maakond1622.83408.9320159.242
WAAX OÜValga maakond1622.11422.3214962.441
SINUFOTO OÜValga maakond1621.54596.347531.941
E&T ÜLDEHITUS OÜValga maakond1621.17952.567350.31
TERJE MADIPõlva maakond1616.2208595.22
MARIINE, OÜPõlva maakond1615.7732.17630.572
FERRUM AGRO OÜPõlva maakond1611.74388.813263.61
UP-PROJECT OÜVõru maakond1605.8902510.15
RATSIMÄE OÜValga maakond1605.882122.1614474.633
KIKKAHARJA TALU OÜVõru maakond1605.78918.8564664.91
STYLEWOOD OÜVõru maakond1601.711571.4421734.34
VÄIKELOOMAKLIINIK KREDO OÜPõlva maakond1596.16639.316866.641
ELIIT KLAAS OÜPõlva maakond1595.951323.726805.832
LINGENT, OÜVõru maakond1595.64878.2616187.922
VOLMIKS GRUPP OÜValga maakond1594.94103.5422656.752
VARALEIDJA, OÜValga maakond1594.15460.765195.821
EVI LUTSVõru maakond1589.041666.081
KAKS KORDA KUUS OÜPõlva maakond1587.58711.5259671
KELMIKÜLA, OÜPõlva maakond1582.061129.446066.762
VILSI OÜValga maakond1581.93025195.61
SAEMEES OÜVõru maakond1579.75484.658828.852
PÕLVA JAHISELTSPõlva maakond1579.261629.312490.822
BAIATEAM, OÜVõru maakond1576.281513.8210440.832
HARRI VARBLANEValga maakond1575.06016614
TULEASE, OÜPõlva maakond1569.61719.872
SOOVEERE OÜPõlva maakond1566.13662.53433.81
7 HAVI, OÜVõru maakond1563.43726.4568841
UNOSEL, OÜVõru maakond1560.191388.6322253
EHRE OÜValga maakond1558.291430.534921.743
TARCO GRUPP OÜVõru maakond1556.840102751
DIGIBULLET OÜPõlva maakond1555.52694.5948001
REIN REITELPõlva maakond1554.86571.5514485.591
GOLDENPÕLD OÜPõlva maakond1551.196994593.781
MAHEKO OÜVõru maakond1551.0369.616562.052
DAVID VIIMISTLUS OÜPõlva maakond15511730
RUHU OÜVõru maakond1550.331657.863
GREMTEH, OÜVõru maakond1548.661082.287252.711
OÜ CITRIINLANDVõru maakond1548.52230.422226.121
RKT, OÜValga maakond1546.911565.413646.8313
TORROX, OÜValga maakond1544.691673.2433595.92
ELIS PROJEKT, OÜVõru maakond1540.281422.212291.162
ALIAS PUIT, OÜValga maakond1538.11018175.04
LINNART OÜVõru maakond1537.91129.3753281
KÄVAL, KÄSIPALLIKLUBIValga maakond1535.791636.472
FC WARRIOR, JALGPALLIKLUBIValga maakond1534.571671.181
HC RODIBIRKE OÜVõru maakond1534.261359.8430028.672
KÕRGESILLA OÜVõru maakond1532.57997.268145.281
METSATEE, OÜValga maakond1532.24714.4564295.261
TORMIMURDJA OÜPõlva maakond1530.61668.6449871
SMAIDAR, OÜPõlva maakond1529.55760.225952.111
MARGICAR, OÜPõlva maakond1527.2673.1474190.131
RIIDENAGI OÜValga maakond1524.671034.883807.023
FRIXELLA, OÜVõru maakond1522.82702.4817845.671
MELSUM, OÜVõru maakond1522.7230.44890.511
ÄÄREJUHT, OÜVõru maakond1520.971471.4819050.532
RÄPINA RAAMATUPOOD, OÜPõlva maakond1520.81498.1114747.093
LINDHAUS HOLDING, OÜVõru maakond1519.56198.758914.841
KEISRI TALU OÜValga maakond1518.9209279.86
HEKITO OÜValga maakond1517.81757.095317.81
VÕRU REHV, OÜVõru maakond1515.61609.624958.832
PÕLVA BUSSIJAAM, OÜPõlva maakond1513.8908711.34
PIRET JÕGIPõlva maakond1511.11647.391
HOBBIT, OÜPõlva maakond1511.08211.26130
MTÜ EMILI ELUPõlva maakond1508.111569.657
KAGU METSATÖÖD OÜValga maakond1506.16912.2414541.71
VARSTU ENERGIA, OÜVõru maakond1502.371382.44657.342
UGANDI MEELELAHUTUS OÜValga maakond150000
HARDMET OÜValga maakond1497.251641.451
LOTEMAN OÜVõru maakond1496.85804.5710554.554
WOODEST INVEST OÜValga maakond1496.15018211.4
OÜ TREMEPõlva maakond1493.77892.735859.52
HOBURAUA TALU, OÜVõru maakond1492.91605.0302
VÕRU DISAINMÖÖBEL, OÜVõru maakond1490.91359.8432094.482
ATRAM, OÜVõru maakond1490.31033.384760.672
ORTOPEEDILISE OSTEOPAATIA KOOLITUSKESKUS OÜVõru maakond1485.4709940
ARPOS TRADE OÜValga maakond1485.3416831
LAASI METSAHOOLDUSE OÜPõlva maakond1480.97639.429018.551
OLAV SIILIVASKPõlva maakond1480.081382.47965.772
NOVATEMP, OÜValga maakond1477.391341.781058.42
KERSTIN JUGANSONVõru maakond1477.2608594.3
ELMOREX, OÜPõlva maakond1476.531255.026296.52
SIHTASUTUS OTEPÄÄ TERVISValga maakond1476.161565.818
WILLEM TRADE OÜVõru maakond1475.29011606.3
RIIA PALMVõru maakond1472.871605.921
RELLEX OÜVõru maakond1472.41544.413662.721
ARVO REBANEValga maakond1466.841630.1427792.51
TATJANA BERESKINAPõlva maakond1465.28438.6614294.811
JV KATUS OÜValga maakond1464.811606.262
TÕUSEV KOIT OÜVõru maakond1464.64413.7169279.854
VIKTOORIA, VÕRKPALLIKLUBIValga maakond1463.841587.041
LEOSKI OÜVõru maakond1461.641382.429303.942
RIIVITS LEGAL&FINANCE OÜVõru maakond1461.51601.653
SERENO REISID OÜValga maakond1461.01915.0613258.21
ENN RITSMANPõlva maakond1460.58386.15798
KEISI GRUPP OÜValga maakond1460.54870.1815153.931
AIVAR KENDERVõru maakond1460.1300
SIKI KAUBANDUSE OÜPõlva maakond1459.881382.394540.422
VALGA MAKD, OÜValga maakond1458.781160.316056.563
MOOSTE MASINAÜHISTU, TÜHPõlva maakond1455.211271.946221.873
LEXIKA, OÜVõru maakond1455.141242.0320644.732
NUKKA CONSULT OÜPõlva maakond1455.091614.672
VALGAMAA METSAÜHISTUValga maakond1453.991710.529939.11
KUSMA, OÜVõru maakond1452.83772.9114319.242
AUTEL-SÜSTEEMID OÜPõlva maakond1452.38946.24110271
VASSJOK OÜPõlva maakond1450.307100
ALUSMETS OÜValga maakond1447.3508863.8
MITTETULUNDUSÜHING EESTI ANDMESIDEVÕRKVõru maakond1447.18015411.78
REISIABI OÜPõlva maakond1445.761576.531
KERAMEUS OÜPõlva maakond1444.3693.727801.611
NOVASTING OÜValga maakond1443.31479.3287572
MP MUUSIKA OÜPõlva maakond1441.89242.949877.511
KAUBAMEISTER OÜPõlva maakond1440.571579.364694.222
URPS PROJEKT OÜVõru maakond1440.311545.061
LEONHARD TENNOPõlva maakond1438.04035380.68
SEENEMIKK OÜVõru maakond1437.71558.71
J.L KATUSEMEES OÜPõlva maakond1436.39685.0314495.152
IKOBERG, OÜPõlva maakond1433.311598.851033521
VALGA UKRAINA SELTS KALYNA, MITTETULUNDUSÜHINGValga maakond1432.451524.43
KASANDRO OÜVõru maakond1432.441185.6327174.072
PARGI PUUKODA, OÜVõru maakond1432.3211528930.842
TÕNIS AALISTEValga maakond1431.4105385
NORDSKOG OÜVõru maakond1429.36020832.6
REIGER OÜValga maakond1428.1509548.52
OÜ PÕNNIPESAVõru maakond1426.21567.442
MTÜ HABITUSValga maakond1424.581682.527
DREVON GRUPP OÜPõlva maakond1422.79885.6610480.691
AR REKLAAM OÜVõru maakond1421.96879538.751
SUURJÄRVE KM, OÜVõru maakond1420.21017.0610129.482
ORDULA, OÜPõlva maakond1418.81162.84801
GABRIEL LIBAVõru maakond1418.39030543.16
MUSTAHAMBA, OÜVõru maakond1418.07598.174462.891
LÄTTE EHITUS OÜValga maakond1416.69691.212674.671
SIKK OÜVõru maakond1415.37996.569104.472
MAIDU HEINMETSPõlva maakond1415.11039881.11
PÜHAJÕE PRUULIKODA OÜVõru maakond1414.4811.029830.071
RAGMAR AUTO OÜVõru maakond1411.881389.1811333.044
TOOTSI PEENAR, OÜPõlva maakond1409.96012929.83
UUETOOMA TRADE, OÜPõlva maakond1405.95736.532934.052
LENARIO OÜValga maakond1405.451105.236622.292
UHA, OÜPõlva maakond1404.13011673.07
DIMITRI, OÜPõlva maakond1403.43450.1820285.121
VÕRU FOLKLOORIFESTIVAL, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond1403.031194.029397.76
OÜ WETWAYPõlva maakond1401.61637.8532232.01
KVALITEETKODU EHITUS OÜVõru maakond1400.691056.0824989.883
MTÜ SUNTRI PAISVõru maakond1399.921545.091
AH SEENIOR, OÜValga maakond1398.9606487.74
OÜ OLEG AUTOValga maakond1396.45691.27668.011
VAPUSO, OÜVõru maakond1396.44023635.911
KIVITOM OÜPõlva maakond1396.36661.8629695.53
ARENE TEAM, OÜValga maakond1396.29816.214993.052
KAARO HALL, OÜVõru maakond1393.51685.144132.51
AKSOFOR, OÜVõru maakond1391.43037289.48
KAGU-EESTI PUIDUKLASTER, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond1391.411435.321
VIUSILM, OÜPõlva maakond1391.0208205.81
TAMMETALU PAGAR OÜPõlva maakond1390.25668.719401.355
VASTSELIINA HAMBARAVI, OÜVõru maakond1386.631482.93
ANDRES JAASKAVõru maakond1383.89742.216584.231
VK VENDEL, OÜPõlva maakond1383.12165.2414167.371
KLEVARI, OÜValga maakond1382.29441.2167001
TÕRVA KIRIK-KAMMERSAAL, SIHTASUTUSValga maakond1381.81465.82
HOROS OÜValga maakond1381.46694.599179.562
AMISTUR OÜPõlva maakond1381.2809930.68
COMPANY CONSULT OÜValga maakond1380.821148.3910599.882
ERIPRI, OÜValga maakond1378.95694.597118.711
TOBROX WOOD OÜPõlva maakond1378.4515121
ARENGUTÖÖ OÜPõlva maakond1376.451502.991
ROMELINA OÜVõru maakond1376.21059.698590.953
SIMPLWEBS OÜVõru maakond1374.99668.644753.41
HALDJAOJA, OÜPõlva maakond1374.88799.29680.861
PALKHOONE OÜPõlva maakond1373.53243.29125.92
RAINECO OÜVõru maakond1370.671553.4316919.911
RENMAR PUIT OÜPõlva maakond1367.61174.115698.51
KAIDO KIRTValga maakond1366.65891.5212735.44
LOORI PÕLD OÜVõru maakond1366.15014077.85
LESTMAR OÜVõru maakond1362.42013744.291
LANDE GRILLIKODA OÜValga maakond1362.07018844.78
ELLNOR EHITUS OÜValga maakond136214222
ESTOFLEX, OÜPõlva maakond1360.511371.503
SAMMUKA TALU OÜVõru maakond1358.41460.48053
RUFFUS EVENT SOLUTIONS OÜValga maakond1354.4209599.1
BALTIC FOOD COMPANY OÜValga maakond1349.763045.7268877.484
RÖÖP, OÜVõru maakond1349.241478.92
AIAVILI OÜVõru maakond1348.25330.748484.071
CAR UNO, OÜVõru maakond1348.031427.825753
R&R REDDOX OÜVõru maakond1346.7202428.331
SERT OÜPõlva maakond1346.03691.27844.331
RKJ VEOD OÜValga maakond1345.1409335.831
HEIDWOOD OÜPõlva maakond1344.261398.1212834.082
INTRUDER OÜPõlva maakond1344.061466.281
ULLALINE, OÜPõlva maakond1343.571446.163
PRODASK OÜValga maakond1341.191182.2718083.963
KARIN SEPPVõru maakond1341.01026291.571
KASKA-LUIGA OÜPõlva maakond1339.8109363.5440
VAHEMETSA PUIT, OÜValga maakond1339.72014609.4
KALEV, VALGA SPORDISELTSValga maakond1339.350110004
ESTCARGO, OÜPõlva maakond1333.67441.9622450.881
HELI PÕLDSEPPVõru maakond1329.421478.461
NORDINNO OÜVõru maakond1329.221465.4914625.61
LINKAMA OÜValga maakond1327.05803.5646421
MOOSTE KÜLALISSTUUDIO, MITTETULUNDUSÜHINGPõlva maakond1323.371430.833
RIDALI LENNUKLUBIVõru maakond1321.67010398.07
MAILA KUUSIKValga maakond1321.6021553.531
KREUTZWALDI 58B, KORTERIÜHISTUVõru maakond1318.961369.23
OÜ KROHVIPOISIDVõru maakond1318.7308850
VOLDEMAR KULDVõru maakond1317.911043.748791.952
SIKKIM OÜPõlva maakond1314.3314422
PROFICIO OÜPõlva maakond1303.561422.362
LÕUNATUUL OÜValga maakond1303.561422.3642001
SUNFLOWER CONSULTING OÜValga maakond1303.391199.315186.263
EDIT, OÜValga maakond1303.03693.4215185.551
CORVANTE GRUPP OÜVõru maakond13031430.762
MERIKE MAKSValga maakond1302.93694.5941301
SÕBRA VEOD, OÜVõru maakond1302.39761.019203.461
PÕHJALA TEETALU OÜPõlva maakond1299.271257.4310562.363
FORESTWOOD SERVICE OÜValga maakond1295.91112.58830.031
MADESAARE, UÜPõlva maakond1295.771894.0847.932
OÜ FANTAINValga maakond1293.47691.215490.152
METSAKASVATUSE OÜVõru maakond1292.6308550
OÜ VÕRU DMVõru maakond1288.321354.082
RENOBEST GRUPP OÜPõlva maakond1287.58483.449716.151
KÜLAORU VILI, OÜVõru maakond1282.981227.4133224.482
SAVIMEES OÜPõlva maakond1282.12687.8114843.762
ENN IPSBERGPõlva maakond1279.31028147.62
KASPAR KINNISVARA HOOLDUS OÜValga maakond1279.09691.28125.51
AGROGRIP OÜPõlva maakond1278.48691.24329.651
MATAFAN, OÜValga maakond1276.66886.0213560.956
KALEV KANNVõru maakond1275.84500.3116799.91
KAHMAPOHLA OÜPõlva maakond1275.7808096.33
SÜD-EST, MEEDIAGRUPPValga maakond1274.11319.222
HERZEL OÜPõlva maakond1273.26251.349658.521
RIMACON, OÜVõru maakond1273.261378.142
AKHAL-TEKE EST OÜVõru maakond1272.24602.52133221
CASCO CAPITAL OÜVõru maakond1270.761330.5194002
HEINAR KAARNAValga maakond12701315.122
KETSES OÜPõlva maakond1268.3691.24213.421
MIKKO L & T, OÜPõlva maakond1266.87668.646933.91
MARGIT UTSALVõru maakond1263.961359.8421783.642
DAIRE INVEST, OÜVõru maakond1261.20154992
BELLAFESTA OÜValga maakond1260.4001
LILLESEADED, OÜVõru maakond1258.791382.414729.961
A-MEISTRITEKODA OÜValga maakond1258.321382.43
TAAGEPERA RESORT, OÜValga maakond1258.321382.402
LOGIBEST OÜVõru maakond1257.891404.9610288.381
OSAÜHING BALLAREVõru maakond1257.59425.77860.52
TÕRVA KAUBANDUS, OÜValga maakond1257.04678.6117245.972
PIIRIÄÄRNE ENERGIAARENDUS, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond1256.81308.301
EREVI HALDUSE OÜPõlva maakond1255.361264.899991
ARTMACHINE OÜPõlva maakond1253.2207895
MONTAFOR, OÜPõlva maakond1252.98702.4840121
LEEVI METS OÜValga maakond1252.3907866.83
MEINAS, OÜVõru maakond1251.74668.649155.491
PURTSI GRUPP, OÜValga maakond1251.1706792.8
VÕRU TURVATEHNIKA OÜVõru maakond1250.83668.6416576.251
RD-SOLUTIONS OÜValga maakond1247.781235.32101922.81
EVE SINISALUValga maakond1245.241059.3233248.856
AUNIS ROHELPUUPõlva maakond1244.21368.283076.162
AUTO ILUSAX OÜValga maakond1242.9694.598584.341
DIGITIP, OÜPõlva maakond1242.33668.645486.41
MHL-SPORT OÜValga maakond1242.061249.413091.81
HELITEX FINANTS OÜVõru maakond1240.45742.25798.131
VELBURG, OÜValga maakond1239.39641.336676.291
HÄÄ MÕTÖ OÜVõru maakond1238.92659.788353.751
VÄIKE-MUNAMÄGI, MÄESUUSAKLUBIValga maakond1236.451308.031
MOHITO, OÜValga maakond1235.8306961
ENESEARENG, MITTETULUNDUSÜHINGValga maakond1233.061372.111
MAKAROV MUUSIK, OÜValga maakond1232.461416.8117716.671
MAHESULASED OÜVõru maakond1232.26653.3611302.862
VÄHI TEENUSED OÜPõlva maakond1230.45954.77115002
ARIANNA, OÜPõlva maakond1230.05017705.43
ECOHOME OÜPõlva maakond1228.111352.191333.333
AKTRANS OÜVõru maakond1228.04980.2552531
AIKAR ÕMBLUS, OÜValga maakond1227.93694.593643.451
NOPRI MAHLAD OÜVõru maakond1226.6309374.4
AMPLUS GROUP OÜVõru maakond1226.23862.643786.371
LAKIRO, OÜValga maakond1223.4661.86458411
OÜ FITTERValga maakond1223.341326.31
HENDRIK KURVITSValga maakond1216.51017173.43
ILMAR VIKSValga maakond1215127501
AIVAR STALDEVõru maakond1211.81518.9821686.252
MIPO COMPANY, OÜPõlva maakond1210.051197.156707.823
ANNIKA KÖÖK OÜVõru maakond1209.63591.910227.83
KAGUNURK, OÜPõlva maakond1208.25596.3410757.151
SARU FARM OÜVõru maakond1207.721243.981850.87
KÄOMÄE OÜVõru maakond1207.32017.511034.351
KARET METALL OÜVõru maakond1206.881311.721262.53
VEIXTOR, OÜPõlva maakond1204.45668.6413675.991
FINANTSRAAMATUPIDAMINE OÜVõru maakond1202.861313.191
VINTONE OÜVõru maakond1201.111232.9184983.55
OÜ SMK INVESTVõru maakond12001200
ANTS KUKSValga maakond120006000
PR FOREST OÜPõlva maakond1199.811311.491
VILLAK, OÜPõlva maakond1195.03624.5637801
LÕUNA PUIT, OÜValga maakond1192.79691.244177.61
TÕRVATOSS OÜValga maakond1192.2839.495911.931
MB SERVICE OÜVõru maakond1191.981058.537352.032
RÄPINA INVEST, OÜPõlva maakond1191.73802.528501
PEEP TEENUSED OÜVõru maakond1190.21830.083834.751
PIPU, OÜVõru maakond1189.04761.25264.341
LEEVI HPP OÜPõlva maakond1185.46691.23698.21
T. INT OÜPõlva maakond1184.75639.312137.691
KOLLERI AUTO OÜPõlva maakond1183.69451.88
VENIVIDIVICI, MTÜValga maakond1183.491291.776
AINI KAUBAD, OÜVõru maakond1183.19304.25542.4
KREEDO RV OÜValga maakond1182.8691.22825.921
ARMINTO OÜVõru maakond1182.49232.086278.92
MAGRI, OÜValga maakond1180.8200
ILVESEHITUS OÜValga maakond1180.42175.253316.672
ADAMSON AUTO, OÜPõlva maakond1180.15742.29219.171
AGILE, OÜPõlva maakond1180.1206000
RENTEX GROUP OÜVõru maakond1179.561278.8310
K.ERMAN & S.M OÜVõru maakond1179.52012405.39
HK TRUST OÜPõlva maakond1178.59776.229216.021
WILDELINE OÜVõru maakond1177.05583.4910288.251
PÕHJALA AGRO OÜVõru maakond1176.761272.94-502
TAEVASKOJA PARADIIS OÜPõlva maakond1174.37013725.15
PISANG, OÜPõlva maakond1174.16018149.88
OÜ FYSIOLUTIONValga maakond1171.341218.9201
KARKASS, OÜValga maakond1170.21741.5447001
A-RAUD, OÜVõru maakond1168.71237.597117.62
RABAMETSAD OÜPõlva maakond116608283.331
SP RNT OÜVõru maakond1164.721355.31
RÄNDUR PROJEKT, OÜValga maakond1163.71484.6546241.041
DAJANDRA OÜVõru maakond1163.311207.9213041.313
KELOMAJA, OÜVõru maakond1163.27702.4830001
LIIVE TALU OÜValga maakond1162.81912.242647.661
HARALD-HALDUS OÜPõlva maakond1161.95904.9613379.381
POONI OÜVõru maakond1160.91255.2727400.493
AMPSULA OÜVõru maakond1159.24702.487373.051
HELDUR KURIGValga maakond1158.2907695.23
FOREPLA OÜPõlva maakond1157.38460.87772.51
MATI LINDPEREVõru maakond1156.321213.923004.991
JAANUS PÕLDSEPPValga maakond1156.06010419.1
DIKSTRUM, OÜValga maakond1154.04666.913425.582
KATING OÜVõru maakond1153.64596.344816.681
LEBANNA OÜPõlva maakond1153.07582.187584.81
HARRI MEIERVõru maakond1153012640
JAVELO OÜVõru maakond1149.04999.1225371
GALERII LILLESALONG OÜPõlva maakond1148.5425.714856.32
MTÜ MÜÜDUD NAERVõru maakond1146.63451.888873.34
TUULEMÄE OÜValga maakond1146.281140.9223986.092
LUKOVA, OÜPõlva maakond1144.85645.64259.871
SARAPIKU OÜValga maakond1143.6985.445151.66
KAMEL, ASVõru maakond1142.88691.27584.591
PÕLVA TEHNIKA OÜPõlva maakond1141.9806675
PURE FOREST OÜValga maakond1140.781290.78745604.492
BERNHARD SPA HOTELL OÜValga maakond1140.52283.801
PLAKSI METALL OÜVõru maakond1138.05602.526245.81
SIRJE TATSI KINNISVARA, OÜVõru maakond1137.35361.685621.362
TOOTSIMAJA OÜVõru maakond1136.041249.592
VOLDEMAR EHITUS, OÜValga maakond11357925058.131
RISTIMÄE TALU OÜValga maakond1134.338462666.761
HELI MÄRTSONValga maakond1133.2206024.9
VAAD GRUPP, OÜPõlva maakond1129.83724.9511661.952
ASIO, OÜVõru maakond1125.8625.81
BENDED OÜVõru maakond1125.681135.567478.341
OÜ BERMUDA 3NURKVõru maakond1121.92453.7815619.65
GREEN BYGG OÜVõru maakond1121.84970.22115612
MEELIS VÄRVAValga maakond1121.55018200
ATS KÄISValga maakond1121.19691.215034.161
MURIMÄE VEIN OÜValga maakond1121.1107153.3
UPIN OÜVõru maakond1119.1805444.4
RISTEN SALES OÜValga maakond1116.71010850
IVAR FELDMANNVõru maakond1115.5386.616530.681
VANMAR GRUPP OÜValga maakond1114.85827.224065.731
PÕLVA FOTO, OÜPõlva maakond1114.561128.495031.142
OÜ KÜTTEKOLLEVõru maakond1114.15691.24260.431
LUMBER MILL OÜPõlva maakond1109.8072001
VTTRADE OÜPõlva maakond1109.561199.6701
TALGULINE, OÜVõru maakond1108.950180000
DALP, OÜValga maakond1107.91702.487678.821
SIHTASUTUS RÄPINA SAUNPõlva maakond1107.11215.153
EKSIIV, OÜValga maakond1106.9308708.18
SIGNAAL-R OÜPõlva maakond1105.91490.588804.972
OÜ PÕLVA PULLPõlva maakond1104.471066.3684748.932
TENTUM OÜValga maakond1103.08610.748035.031
ARMOR GROUP OÜVõru maakond1102.93691.2692701
TERMES EHITUS OÜVõru maakond1102.44633.48144491
REPIRA OÜVõru maakond1100.71045.175380.332
NELIED OÜValga maakond1098.711003.889570.353
VÕRU ONKEL OÜVõru maakond1097.71691.23850.021
ALA-PUNDE OÜVõru maakond1097.57850.810096.193
TRAKTORIVARU OÜVõru maakond1097.02789.6914695.622
KALEV VARULPõlva maakond1096.95926.6411826.571
EXCESS, OÜPõlva maakond1096.74746.344128.962
TIIA KÜLVPõlva maakond1095.82210.9611459.031
MAARJALEPP, OÜValga maakond1095.06888.051037.752
MARJA TALU, OÜValga maakond1094.21222.0521846.851
SANGASTE ASUNDUSED, MITTETULUNDUSÜHINGValga maakond1093.62855.961701.321
HAKMAR KATUS, OÜVõru maakond1091.25425.720242.241
VILJA 22, KORTERIÜHISTUVõru maakond1091.171133.772
ALEKSI MÄHARPõlva maakond1090.3108980.31
DEEDE TRANS OÜPõlva maakond1089.671181.1932994.061
LINDERI OÜVõru maakond1087.96811.34933.431
PRINSCRAFT OÜPõlva maakond1086.29694.595116.81
LUTSU TURISMITALU, OÜPõlva maakond1085.5661.687444.441
AIMAR TEEVERPõlva maakond1084.0637.7414465.851
PÕLVA OOM, OÜPõlva maakond1083.74717.2811308.642
HAZEL OÜValga maakond1083.081102.44357.7
HILTEKO, OÜPõlva maakond1082.29425.74653.331
SUNDUST OÜPõlva maakond1079.09668.6440601
AGREVA OÜVõru maakond1078.431133.664001
TAARKA TARÕ OÜVõru maakond1078.32203.4515452.494
LÕUNA RAAMATUPIDAMISTEENUSE OÜValga maakond1078.26596.345407.951
LISEER OÜPõlva maakond1077.87460.838421
ANEMONE OÜVõru maakond1076.64800137011
POLM, OÜPõlva maakond1076.131156.323
RIKKO ÄRI, OÜValga maakond1075.85786.5430340.594
KALLE PÄRNVõru maakond1075.81694.595218.751
TRUMAN, OÜVõru maakond1075.39473.378755.951
FURNITURE EXPERT OÜPõlva maakond1073.51441.2480851
COVER MARKETING, OÜValga maakond1071.05712.044038.221
SE GRUPP OÜValga maakond1070.36921.9115146.032
OÜ AA VET TEENUSEDPõlva maakond1068.91011512.8
EBZERS OÜVõru maakond1068.31167.31
VEDO TALU OÜPõlva maakond1068.31167.317873.411
MX ARENDUS OÜPõlva maakond1068.07691.212520.271
KAGUKOPP, OÜPõlva maakond1067.46661.865970.331
MARGUS RAUKVõru maakond1066.45025306.02
OÜ KOHVIJAAMVõru maakond1063.01428.3428601.132
UUS 8, KORTERIÜHISTUValga maakond1059.21103.796
GOCAR OÜVõru maakond10581132.732
EELK RÕUGE MAARJA KOGUDUSVõru maakond1057.721103.254
ACCOUNTING24 OÜVõru maakond1056.931154.971
JOKA MAA, OÜValga maakond1055.32211525983.951
FERRANO TRANSPORT OÜPõlva maakond1055.011110.7501
KAGU KAMINAD OÜVõru maakond1054.861116.92
FANTASY OÜVõru maakond1053.81157.651
ZINAIDA DEMUTSKAJAValga maakond1048.611521
MATI KONGOPõlva maakond1047.36017754.861
VALGA TULETÕRJEÜHING, OÜValga maakond1045.881150.621
ELVEKO OÜVõru maakond1042.7106461.32
TR ARENDUS OÜValga maakond1041.96017292.81
DIMKAMETS OÜPõlva maakond1041.83575.923928.581
TAASRAHASTUS OÜValga maakond1041.571135.561
TÕRVA JALGPALLIKLUBIValga maakond1040.551135.292
JUSSILA OÜValga maakond1039.021135.56115851
ÕIE HAMBARAVI, OÜVõru maakond1033.881089.453
MARKO PUUSPõlva maakond1031.89813.646127.312
VLADIMIR KOSTINPõlva maakond1031.51174.7873861
EELK VALGA PEETRI-LUKE KOGUDUSValga maakond1029.271140.092
KIOSK24 OÜPõlva maakond1029.1207601.7
INVEL OÜPõlva maakond1028.24293.1614429.751
MAMMASTE KORTERIÜHISTUPõlva maakond1027.861060.383
GLE TRANSPORT OÜValga maakond1027.21070.3791238.561
REITAR EHITUS OÜVõru maakond1023.781162.186462
KÖÖK24 OÜPõlva maakond1023.0107350
VISKRE OÜVõru maakond1022.7805500
TANITA, OÜPõlva maakond1022.2205111.1
KALMER SISKAVõru maakond1021.6608165.15
ESCOBAR PLUS OÜVõru maakond1020.57259.245123
RANDVAL OÜValga maakond1018.591098.242
MATIREISID OÜValga maakond1017.9171114256.51
ANAHITA OÜPõlva maakond1016.58668.643527.411
TARKOWOOD OÜVõru maakond1012.03247.487301
TILLU, OÜPõlva maakond1010.94760.511357.862
URMAS VÜRSTPõlva maakond1010.7905967.44
ELWOOD MUUSIK, OÜVõru maakond1010.09362.99960.771
AB CARGO OÜPõlva maakond1009.0503751
BERG-OSSIP, OÜVõru maakond1008.931102.9210517.012
WEIGEL, OÜPõlva maakond1006.6905316.231
TUULERISTI OÜPõlva maakond1004.671231.2320042.335
ILMARADA, OÜVõru maakond1004.66452.5108551
KAUBABUSS OÜPõlva maakond1004.36485.8821838.722
AMAR NARRUSKBERGPõlva maakond1004.24487.373579.141
ROMACOM, OÜVõru maakond1004.1794.7540941
LÜHIS, OÜPõlva maakond1003.85742.26978.161
SPECIMEN OÜVõru maakond1000.831050.675768.733
BLACK INVEST, OÜPõlva maakond10000
TARTU LOKAAL OÜValga maakond997.28874.390
OSAÜHING FRIISERValga maakond996.63668.642259.991
FOTOSFERA OÜVõru maakond995.62691.222021
METSATARE TALU, OÜVõru maakond993.9400
VILLAKU TALU, OÜVõru maakond990.96609.843103.591
TOMMIX, OÜVõru maakond989.13182.829543.531
DANDEN, TÜValga maakond988.29742.2512431
HINDRIKU PROJEKT OÜVõru maakond987.73919.57401
ERMAND MÖÖBEL OÜPõlva maakond986.99425.76615.011
EU LILL OÜPõlva maakond986.18613.496459.092
LUMEHELVES, OÜValga maakond985.561068.7410262.553
BERESJE, OÜPõlva maakond982.36676.563937.662
KAUGU VESKI OÜVõru maakond980.351089.4615530.132
WIERA NATURAL OÜPõlva maakond978.54691.25367.252
MESITARU OÜValga maakond978.26668.648448.811
PEOELU, OÜVõru maakond977.63211.165001
BRAVOLAND, OÜVõru maakond977.46389.8201
HERIM, OÜPõlva maakond975.651046.547
TERNES, OÜValga maakond973.921111.6802
VALDUR ROOTSVõru maakond973.87437.9224197.962
VEETEE PROJEKT OÜValga maakond973.55425.75687.061
KALDAVERE OÜValga maakond973.01902.95044.24
OÜ ROHEVIKValga maakond971.62629.462505.542
TEREBINT OÜVõru maakond971.6860.012670.333
KALLAS AGRO OÜVõru maakond971.2187.3501
LRTP INVESTMENTS OÜValga maakond970.4906822.11
MARKMAN EHITUS OÜPõlva maakond970909.8173691
RÕUGE INVER, OÜVõru maakond968.98492.8418041.333
ANTS MARANIKPõlva maakond968.8404584.2
GOLDSTOCK OÜValga maakond967.33596.3424184.791
TRIIN, KORTERIÜHISTUValga maakond967.231013.915
METSAVENNA TURISMITALU OÜVõru maakond966.4395.9320131.713
SIRJE FOOD OÜValga maakond965.93472.4519654.173
TOIDUPADA, OÜValga maakond962.07668.644817.921
DATALINER OÜVõru maakond961.84109102
TIMCAR AGRO OÜVõru maakond961.821051.8601
HAABERLAND OÜPõlva maakond961.49691.23017.331
GEVERI INVEST OÜValga maakond960.88251.11411291
POP SALON, OÜVõru maakond959.32668.6454351
TSIKIITA OÜVõru maakond957.3642.926479.171
AIVAR KUUSIKPõlva maakond956.7301857.49
SOO 2, KORTERIÜHISTUValga maakond956.67993.794
SALOTIC OÜValga maakond956.271039.781
VÕRU VANALINNA, KORTERIÜHISTUVõru maakond955.44993.092
EVKARO OÜVõru maakond954.641068.8149871
MIKROTAIM, OÜPõlva maakond953.52595.392963.361
MUA LIISI ROHT OÜPõlva maakond953.04694.5925771
VIIRA AED OÜValga maakond952.2915.061577.51
ESTONIAN LOG HOUSES OÜValga maakond952.05840.426825.671
LAVIREK OÜPõlva maakond951.951107.83100802
MUPI OÜVõru maakond948.031031.4397012
ELLINGTON OÜValga maakond945.81501.366888.342
ECOCLAS OÜVõru maakond942.49865.0511868.172
AB VAMAR OÜVõru maakond942.49557.349685.292
ALDER AUTO OÜPõlva maakond939.904200
SÕÕRIKU KAARIK, OÜPõlva maakond938.31460.89922.491
HILLAR KELTValga maakond936.07668.6428275.821
TOLLER OÜPõlva maakond931.39698.29236.771
UKKER EHITUSE OÜValga maakond931.2987.441
ONESTO OÜVõru maakond930.73029576.521
TEGUSAD, OÜVõru maakond929.95247.2637091
ATLAS MAP OÜVõru maakond928.29661.8640181
RENHOLD, OÜValga maakond925.06602.526932.41
VILJA 18B, KORTERIÜHISTUVõru maakond923.41967.33
GRILLON OÜVõru maakond922.84500.4213713.131
STILUS LINGUA, OÜVõru maakond922.36894.76645.593
PRIIT RAHUELUPõlva maakond921.6906559.3
TAAGO MATTPõlva maakond920.97018005.43
ELHE, OÜVõru maakond920.47691.2117282
KUNSTIMÄE, OÜValga maakond919.71011.316051.752
JÜRI METSALUPõlva maakond918.4920.936551.721
SEEBAAED OÜVõru maakond915.09579.834931.11
RAKERA, OÜPõlva maakond913.57770.491347.292
VÕSAHUNT OÜValga maakond913.261008.32
MARGUS OJAPERVVõru maakond913.1604300
NIINA ORGValga maakond913.0905061.71
VÕRU SUUSAKLUBIVõru maakond912.99998.941
SULEV SOLNIKPõlva maakond912.807524.15
KADI EINOLA, OÜPõlva maakond911.65910.035470.192
MIRETOK OÜVõru maakond911.46997.26163441
M. HANIMÄGI HAMBARAVI OÜVõru maakond909.36974.162
T.K. HOLDING OÜVõru maakond907.204536
VASTSED HÄITSMED OÜVõru maakond905.72979.092
TPAP OÜPõlva maakond902.2918.416694.923
VALGAMAA JAHIMEESTE ÜHISTUValga maakond902.111004.581
PEETER KOTTISSEPõlva maakond901.405640.3
KALJU SÜVAOJAValga maakond901.03537.623954.281
OÜ ENOVEVõru maakond900.91017.763
LINNAMÄE AGRO OÜVõru maakond900.42020823.431
ANDRUSE PUUKODA OÜVõru maakond900.04473.4346491
FARFALLE, OÜPõlva maakond900012980
SEMORA, OÜPõlva maakond899.61677.1210454.72
PERLIPOV LOGISTICS OÜVõru maakond899.14402.525504.583
VALGA SPORDIKLUBIValga maakond898.35944.191
RIIDEAIT OÜVõru maakond896.951012.441
TOOMAS KEEMVõru maakond896.609352.92
HEAVILI, OÜPõlva maakond896.3763.343821.252
TERRA VIRTUALIS OÜValga maakond896.05977.521
LIKE OÜVõru maakond895.6105500
WÕRO BÜROO, OÜVõru maakond894.67691.22406.171
VALGAMAA TULETÕRJE- JA PÄÄSTEÜHINGValga maakond894.62812.6413603.352
FRANK REALTY OÜValga maakond894.41633.485455.231
VÄIKE SOO, KORTERIÜHISTUValga maakond894.28929.446
AHJA SOOJUS, OÜPõlva maakond893.96704.161416.42
TELETEST, OÜPõlva maakond892.01540.167490.231
LUIX GRUPP OÜVõru maakond890.1484.6532101
OÜ VILJAPUUVõru maakond889.89930.431
KITREMAA OÜValga maakond889.86865.981335.581
FLW OÜPõlva maakond885.97484.6514375.51
PARTNERLUS, MITTETULUNDUSÜHINGValga maakond884.87986.981
BEEBILE OÜValga maakond884.74446.441766.671
VÕRU TAVAND, OÜVõru maakond882.83290.299613.542
URVASTE VALLA VEEVÄRK OSAÜHINGVõru maakond882.72374.093745.451
MUGUL OÜVõru maakond882.36691.25464.261
EELK OTEPÄÄ MAARJA KOGUDUSValga maakond882.33926.73
IGLIN CONSULTING OÜValga maakond876.9904500
KAGU PUU, OÜVõru maakond876.0304400
KESKVÄLJAKU LILLESALONG, OÜValga maakond875.43498.5410005.232
MADERNO OÜVõru maakond871.86916.5163801
HALLENDER, OÜVõru maakond871.15953.562
VELBAK OÜValga maakond871.105246.5
TRAKO VALDUSE OÜValga maakond869.74889.12843.731
RÄPINA KREIS, OÜPõlva maakond869.7728.169002
SULEV PENKVõru maakond868.7209318.75
UUS KODA, OÜVõru maakond867.78029654.02
DECORATIVE WOOD OÜ (PANKROTIS)Võru maakond867.7104500.83
KRP OÜPõlva maakond858.68257.115548.74
ENN RAIDEValga maakond858.64907.6231502
TUULERISTI AUTO OÜPõlva maakond857.63946.641
VIRMAR SPORDIÜHINGVõru maakond856.8988.81
NÕLVI OÜValga maakond856.22804.8215361
H&M MERTENS OÜPõlva maakond853.91652.536166.621
KAGUMETS OÜVõru maakond852.028822
TARMERE, TÜValga maakond851.4884.42
PIKK 28, KORTERIÜHISTUValga maakond850.68911.134
SEPA 3, KORTERIÜHISTUValga maakond849.9909.134
SÜVAORO TRANS OÜVõru maakond849.6920.212938.951
MERITEX, OÜPõlva maakond847.61203.3417037.773
MIROVEL, OÜPõlva maakond846.26401.975577.61
HILARO, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond843.43924.212
TEHNIKAMARKET OÜPõlva maakond842.87911.4216441.162
EVERELLA OÜPõlva maakond841.89940.381
DIAMORE OÜPõlva maakond841.89940.381
ERAEHITUS, OÜVõru maakond841.31850.27503
MX TEENUS OÜPõlva maakond840.81304.946932.91
SILVERARVUTI, OÜValga maakond840.7591.65302.081
VALWERK, OÜValga maakond840.26530.822846.341
AIGAR KUUSVõru maakond840.0906090.63
LJUDMILLA JURJEVAValga maakond839.95668.6427552.031
MARIALT OÜValga maakond838.88921.61
OÜ KURI KAEVUDValga maakond838.88921.61
EAÕK VÄRSKA GEORGIUSE KOGUDUSPõlva maakond838.88921.61
LUHA 94, KORTERIÜHISTUValga maakond836.64856.383
SANTAU OÜVõru maakond836.43643.961793.781
HM BUILDING OÜValga maakond835.65915.061
KEROLI TEHNIKA OÜVõru maakond834.8759.63928.31
VRG KATUSETÖÖD OÜValga maakond834.73245.6525347.71
ELSA OÜPõlva maakond834.22928.181
KÕVERJÄRVE, OÜPõlva maakond833.89603.825848.571
DOMUS PETRI KOGU, MITTETULUNDUSÜHINGValga maakond833.86900.622
MORIA OÜPõlva maakond833.04912.241372.21
KRISTIINA ILUNURK OÜValga maakond833.04912.241
TOOME FARM OÜValga maakond831.451359.8424820.242
LAIRE KÄISPõlva maakond831.2305709.2
A COMPANY OÜPõlva maakond831.0400
VKR TEENUSED OÜValga maakond828.85700.181872.81
OÜ UIBOMÄEPõlva maakond828.32019511.5
EELK KARULA KOGUDUSValga maakond827.66870.242
MÜÜRI TALU OÜPõlva maakond827.56015021.572
ARNO KUUSVõru maakond827.45020512.13
UMA WÄRK OÜPõlva maakond826.4604293.75
OÜ TAIMELAVõru maakond826.43905.08
AVERON PROFF OÜPõlva maakond825.93861.451
OÜ SEREKSVõru maakond825.9888.886
OÜ GELOF AUTOValga maakond825.7575.71
HIFK OÜPõlva maakond823.53865.981
NIPI SEAFARM OÜVõru maakond823.48561.7320301.391
PARALLAKS, OÜVõru maakond819.82177.983623.342
ÜLLAR NIIDUMAAVõru maakond819.3507881.21
HELA KARDINAD, OÜVõru maakond819668.642803.561
VASSO RANTSO OÜPõlva maakond818.78691.229401
LOODUSEMEES OÜValga maakond817.6790.3252511
LAOSE, OÜValga maakond816.6704083.34
PAAPS&PARTNERID OÜPõlva maakond814.12891.5601
AIMAR SALUMETSVõru maakond812.6505967.5
VANAMAJASALONG OÜVõru maakond812.09668.648088.441
TIRIJA, OÜVõru maakond81005687.14
EELK URVASTE PÜHA URBANUSE KOGUDUSVõru maakond809.94905.133
WALT PROJECT OÜVõru maakond809.6805306.03
EDUX OÜVõru maakond808.64012941.671
POPS OÜPõlva maakond807.04691.245002
TRANSLINE GRUPP OÜPõlva maakond802.72668.647035.41
TÄHE 16A, KORTERIÜHISTUValga maakond802.45856.813
ECO TIMBER & FINISHING OÜValga maakond801.2700
MS TIMBER OÜValga maakond800334.455384.321
STEP2WORK OÜValga maakond798.21425.73855.251
AHJA TEHNO, TOOTMISÜHISTUPõlva maakond796.36635.583942.131
RS HEAVY LIFTS OÜValga maakond794.41794.3325342.671
ARKOPRO, OÜPõlva maakond791.29691.28402
WOODER OÜPõlva maakond789.9908598.84
ARIVA EHITUSE OÜValga maakond789.54668.642400.831
HAWK OÜVõru maakond787.9904040
PUITMAR OÜPõlva maakond787.59488.127224.91
MERKA OÜPõlva maakond785.94837.121
SUUVERE OÜPõlva maakond785544.452667.091
MOOSTE OLME, OÜPõlva maakond780.93677.9410757.461
TIMBERPOINT OÜPõlva maakond780.1718.24519.172
BALMARKER OÜVõru maakond778.44881.232
ECLAT, OÜPõlva maakond778.3708578.29
TÕRVA-HELME KÜTTEKONTOR, OÜValga maakond775.8609810.6
LIONSCORP, OÜPõlva maakond774.7105150
KANNELDE OÜPõlva maakond774.04490.292201.071
KULLATEE OÜVõru maakond773.62708.1802
KARULA METS OÜValga maakond772.977113019.881
U-FOREST OÜValga maakond772.2707317.161
BESTERS GRUPP, OÜVõru maakond771.48537.7818935.472
ARMGAL, OÜValga maakond770.0247.67110891
SETO RÜGÄ, OÜVõru maakond769.25691.217993
LHT EHITUS OÜValga maakond768.52729.118503
PIRET KÕIVSAARVõru maakond767.905816.66
HIIE SILMValga maakond767.22806.821
IMSI, OÜValga maakond765.91183.7217308.91
EELK PINDI KOGUDUSVõru maakond765.3805.082
JALGPALLIKLUBI FC VALGAValga maakond764.08803.011
KAIO HOLSTINGPõlva maakond763.86225.901
UUDO RAUATÖÖD, OÜPõlva maakond763.132693753.51
SLEIPNER LAIN, OÜValga maakond762.24775.95312841
PMA SYSTEM OÜValga maakond762.02661.864101.771
REIN PARVVõru maakond760.803804
TANECT OÜPõlva maakond760.47830.531
LÄMMI, OÜVõru maakond760.34934.1412860.942
JÕEVEERE AGRO OÜPõlva maakond759.71823.632
EVEKAS PUHKETALU, OÜPõlva maakond757.28691.224981
TEHNIKAAIT OÜVõru maakond756.52596.343167.691
METSAMAJANDAJA OÜVõru maakond754.43718.2969.781
ROSBERG OÜPõlva maakond754.3202845.33
SMETLIVÕI OÜVõru maakond752.82047081
KOTKAPESA PUHKEKESKUS OÜVõru maakond752.54691.220931.551
HANSAMERK GRUPP OÜVõru maakond751.35473.375497.361
RECTAS, OÜPõlva maakond751.02242.9461501
KML AUTO OÜPõlva maakond746.05691.26302.42
HOHENHEIDE OÜPõlva maakond744.74794.4926482.423
EHITUSPUIT, OÜPõlva maakond744.6425.79774.871
MERILO GRUPP, OÜValga maakond744.3661.8658411
MARIKANGA OÜVõru maakond743.51668.641496.241
A-MENTOR OÜPõlva maakond742.873.521
MUAREE, OÜVõru maakond742.1552.955379.712
KARMAI OÜVõru maakond740.55016632.95
VISEN GRUPP, OÜPõlva maakond739.68673.1442631
SOUNDSPILL OÜPõlva maakond738.92781.141
LÕUNA-EESTI TAKSOD OÜVõru maakond737.77668.642317.151
TERAV OÜValga maakond737.16799.21
MAIT & METS OÜVõru maakond736.99547.26517.591
AIGAR PIHOVõru maakond736.05012316.79
LINNA AUTO OÜValga maakond735.84787.973611.513
TENNOVAINO OÜVõru maakond735.4807254.15
ELMARPUIT, OÜPõlva maakond733.92265.53790.32
MITTETULUNDUSÜHING HAANI ELO JUURVõru maakond733.87847.262
OÜ VÄRSKA TURISMPõlva maakond732.88626.9212365.072
AIVAR SLOOGVõru maakond732.59194.49383.861
AFEEL EHITUS OÜVõru maakond729.49799.81
EVOLA, OÜPõlva maakond727.77490.297832.81
STARTER BIOSILO OÜPõlva maakond725.75742.254712.51
KARUPEA, OÜValga maakond724.87691.25889.721
SUPERI AUTOTEENUS OÜValga maakond724.44582.644124.59
APTHAUS PALKMAJAD, OÜPõlva maakond724.29473.3733471
PEKO, VÄRSKA ORIENTEERUMISKLUBIPõlva maakond723.79743.04838.831
AZIO CONSULT OÜVõru maakond721.94781.563451
INGORAN OÜValga maakond721.35691.21041.671
TEPASKI METS JA PÕLD, OÜVõru maakond721.13575.73890.021
EMIA OÜPõlva maakond719.52724.251
ANTALAINEN, OÜPõlva maakond718.78753.343
LASERDISAIN OÜVõru maakond718.2754.21
ROHEPÕLLU OÜValga maakond718.04782.221
SÖÖDIMÄE OÜValga maakond717.25425.710187.51
ADOPTOMEDIA OÜValga maakond716.45749.092
SINILEPA PÕLD OÜValga maakond715.74718.24201
PÕLVA KOBRAS, ORIENTEERUMISKLUBIPõlva maakond715.5726.31
H RUUT OÜPõlva maakond715.13011111.94
MARGUS KENDERPõlva maakond714.8707818.47
TETTÜ OÜPõlva maakond714.720823
VARSTU PIIMAÜHISTUVõru maakond713.6792.4232506.49
RAIVO RISTIMÄEPõlva maakond711.25602.529768.181
TPEHITUS OÜVõru maakond710.86691.230054.061
KAKUSOO, OÜPõlva maakond709.8804619.56
KÄTERMA OÜValga maakond709.5720.53
RESILVA, OÜVõru maakond709.44630.058494.58
MM PARTNERS OÜVõru maakond707.98027024.712
VALGUPERA REHI OÜPõlva maakond706.33596.347471
PIKK 35, KORTERIÜHISTUValga maakond706.18746.783
DIROLEX OÜValga maakond705.59729.02
ARE HAINVõru maakond704.9704744.8
TARSILLA, OÜValga maakond704.95912.2415454.331
ABITORU OÜVõru maakond704.63524.765857.811
MERIKE TOOVERPõlva maakond704.0908751.961
LAAS, KORTERIÜHISTUValga maakond703.23747.063
NAIL PASSION OÜVõru maakond702.08016784.161
TRIMEROL OÜVõru maakond701.14190.445753.161
OÜ JOOSTI PUHKEMAJAValga maakond700.92741.482401.171
AIRMAIN OÜValga maakond700.29599.26474311
TINEVEX, OÜValga maakond699.85379.482768.211
OÜ ARENGUPROJEKTIDVõru maakond699.46442.821751
PROMERANT, OÜVõru maakond699.4504951
JANMOON UÜVõru maakond69800
LEMRE, OÜVõru maakond697.74414.654513.391
THV OÜPõlva maakond697.4703817.09
EAÕK OBINITSA ISSANDA MUUTMISE KOGUDUSVõru maakond697.35765.151
VARJU, OÜVõru maakond694.9604203.11
EESTI KARISMAATILISE OSADUSKIRIKU PÕLVA PÜHA PEETRI KOGUDUSPõlva maakond692.94757.041
MALEVA 4A, KORTERIÜHISTUValga maakond692.83727.154
KIIRMASSAAŽ OÜVõru maakond692.51124.293417.441
MELTRANA, OÜVõru maakond692.05470.43791.411
JAAK MEIERVõru maakond691.8604910.47
KREUTZWALDI TN. 26 KORTERIÜHISTUVõru maakond690.69731.763
ARVERAAMAT OÜValga maakond690.36545.161
RITSU - 24, KORTERIÜHISTUValga maakond690.08721.621
MP INVEST GRUPP OÜVõru maakond688.89770.312
PRIMETS OÜVõru maakond688.305199.3
ISTMAR SALFPõlva maakond686.28844.8445348.752
VEEMÄE SNOWHILL, OÜVõru maakond685.29745.991
VÕRU VABRIKU 8, KORTERIÜHISTUVõru maakond684.84723.343
AGRIFEED OÜPõlva maakond684.4803422.4
OÜ TAREVANAPõlva maakond683.11702.48658.321
AUSPEX GRUPP, OÜVõru maakond682.61657.97151.677
GLOBWEST OÜValga maakond682.505455
ANDRIMÄE OÜVõru maakond682.11010004
OÜ PIIRJOONVõru maakond68171124254.241
TOIFA, OÜPõlva maakond680.6803592.4
VARIATSIOONID, TANTSUTRUPPVõru maakond680.38705.042
APEKS KINNISVARA, OÜValga maakond676.9505086.57
JANTEM OÜVõru maakond676.2742.21
MARE-KAI MÄNNISTEVõru maakond676.2742.21
CORONE, OÜPõlva maakond675.09740.891
TRISIM OÜValga maakond673.7703.422
FRANTSIIS, OÜPõlva maakond673.68459.574233.721
OÜ ENSIGERValga maakond673.2754.2
AIVAR TSIMMERValga maakond670.5015021.8
SIKK TEA, OÜPõlva maakond669.37681.091
HYPERIO OÜValga maakond669.21699.71
MANGLE, OÜValga maakond667.9438.93574.051
OÜ METSAPROJEKTValga maakond666.71404.444859.571
ELMERO OÜVõru maakond665.12702.482347.51
ESTWISSE, OÜPõlva maakond663.59691.2741.741
ALLIKAS, KORTERIÜHISTUValga maakond663.04696.944
TEATRIIDU OÜValga maakond662.7501
TAULI TORUPILLITALU, OÜValga maakond662.73727.592
SEPA 1, KORTERIÜHISTUValga maakond662.13700.492
PRAID OÜVõru maakond659.92691.21690.171
TRESTEK OÜPõlva maakond659.47691.21224.651
LS RAAMATUPIDAMISBÜROO OÜValga maakond659.36255.062206.171
SAH INVEST OÜValga maakond657.72596.34925.51
VÕRU AUTOD, OÜVõru maakond657.65450.394241.661
TONI-EV OÜPõlva maakond656.11596.3418901
PAULMERK, OÜValga maakond655.75639.37070.671
DEWERK, OÜVõru maakond654.4305425.291
KS-TRAK, OÜVõru maakond654.403500
YOUR FASHION OÜVõru maakond653.7505350.4
HEINO KRISTMANNValga maakond652.5606724.78
ECO OIL TURUNDUS OÜPõlva maakond651.34691.24812.5
JANAATE OÜPõlva maakond651.13460.112561.911
OLEPUHAS OÜValga maakond650.7702.031
JÜRGEN VIJAPõlva maakond650.4703252.37
CAPITAL EXPERT OÜValga maakond649.73318.732820.17
EIAM, OÜVõru maakond649.57691.29924.951
JUSA MAHETOOTED OÜPõlva maakond649.3203279
PEEP RAUKVõru maakond648.93712.1101
AVARO OÜPõlva maakond647.95553.56790.991
KIKAS & REISID OÜValga maakond647.18230.413188.752
VIVER TRANS&TOUR, OÜPõlva maakond647.05226.867669.271
SETO INFOSELTSVõru maakond647.01572.581566.842
SAVIMAJA, MITTETULUNDUSÜHINGPõlva maakond646.56646.561
METASAR KINNISVARA, OÜVõru maakond646.42010586.93
VÕRU VABADUSE 2, KORTERIÜHISTUVõru maakond646.35647.872
VILTEL OÜVõru maakond643.36691.2166.671
RULERO OÜPõlva maakond642.84677.041
RAIVO LOHUVÄLIVõru maakond642.5603666
MASINISM OÜValga maakond641.55670.055001
O.V.HANDLUNG OÜValga maakond641.27718.971
KOOLI TEE 1 KORTERIÜHISTUVõru maakond641.13704.853
JÜRI HINNValga maakond640.99011799.33
KALVAR EHITUS OÜVõru maakond640.85370.61939.451
TOOSTE VK OÜPõlva maakond639.9804692.052
KALEV SÕRMUSVõru maakond639.8248.6217198
JESIAN, OÜPõlva maakond639.3639.332321.752
BENEFIT RMP OÜVõru maakond639.3639.31
OÜ PARGI TALUVõru maakond636.08250.0883527.41
MARIBELL ILUTEENUSED OÜVõru maakond635.16697.21
SÄRE TALU PÕLLUMAJANDUS OÜVõru maakond635.11445.761058.331
U.A.T., OÜValga maakond634.83668.641557.891
REVAL VENDORS, OÜValga maakond634.8668.647810.212
SCHLOSS SAGNITZ, OÜValga maakond634.8668.6423501
KIISAJÄRVE TALU OÜPõlva maakond634.8668.6401
MESITALU OÜValga maakond634.8668.641
OÜ SÄRAValga maakond634.8668.641
MOOSTE KALAKÖÖK OÜPõlva maakond634.8668.641
AIN-AKSEL VISSELVõru maakond634.8668.6416021
NIPSTER OÜVõru maakond634.8668.641
IGOR DEMUTSKIValga maakond634.8668.641
KAUNIS OÜVõru maakond634.8668.641
REHE TALU, OÜVõru maakond634.8668.644516.981
IT PETS OÜPõlva maakond634.62011546.51
BADLAND OÜVõru maakond633.66661.861
PAJUPUU OÜPõlva maakond633.66661.861
ARENG, OÜValga maakond633.66661.861
ORTOPEEDILISE OSTEPAATIA KESKUS OÜVõru maakond633.66661.861
WOLBRA, OÜPõlva maakond632.28694.5993502
OTEPÄÄ KOMMERTS, OÜValga maakond631.8513.6816371.421
OÜ PALOKAPõlva maakond630.75664.411
RAIVO TEDERValga maakond630.53425.14217.451
TRADETER, OÜValga maakond630.3691.22
TARGAMA, OÜVõru maakond630.23691.210191
PUUJALG, OÜPõlva maakond629.92626.612434.91
MATKAABI, OÜPõlva maakond629.79691.22
LIMTRE OÜVõru maakond629.78691.2353621
ESTOFIN PLASTIC OÜVõru maakond629.69691.227815.992
LAZYLIZZIE OÜVõru maakond629.23691.21
PILLIMEISTRI OÜValga maakond629.2691.21
ZERNA ÖKOTALU, OÜPõlva maakond629.18691.21293.661
KALLASTE SARVEKE, OÜValga maakond629.17691.283.331
VINTAGE STUDIO OÜValga maakond629.16691.21
OÜ RETME ILUValga maakond629.16691.21
DRIBLET OÜValga maakond629.16691.21
KERAMOVA OÜValga maakond629.16691.21
KAVALER OÜVõru maakond629.16691.21
AHKRA PALKMAJAD OÜPõlva maakond629.16691.21
OÜ RAIMOUNTPõlva maakond629.16691.21
KASUMESI OÜPõlva maakond629.16691.201
TALUVEIS OÜPõlva maakond629.16691.229191
RISTO HAUSENBERGPõlva maakond629.16691.201
MART UIBOKANDVõru maakond629.16691.25120.51
OÜ KRÄSSU ILUMAAILMVõru maakond629.16691.21
TOPELT SEITSE, OÜPõlva maakond629.16691.21
JÄRVEMAA OÜValga maakond629.16691.21
SÜVAHAVVA LOODUSTALU OÜPõlva maakond629.16691.21
KALEV VESKUSVõru maakond629.16691.283.331
BEAUTY LASHES OÜValga maakond629.16691.21
I&T NÕUSTAMISGRUPP, MITTETULUNDUSÜHINGValga maakond629.16691.21
SW KINGDOM OÜValga maakond629.16691.211119.111
TÄNAVAVALGUSTUSE OÜValga maakond629.16691.201
METSOTEK, OÜVõru maakond629.16691.201
STIILILAEGAS, OÜVõru maakond629.16691.21
RAUAVÄRK OÜPõlva maakond629.16691.21
HANNO UPPINVõru maakond629.16691.23975.481
MATI HÕIMLAVõru maakond629.16691.201
KARULA AGRO OÜValga maakond629.16691.201
ORAVA TEENUS, OÜPõlva maakond628.71285.334884.112
EELK VÕRU KATARIINA KOGUDUSVõru maakond628.05633.691
FLINGER OÜVõru maakond627.21577.32958.341
UIBU.R OÜValga maakond626.94703.141
MATTIC, OÜVõru maakond626.77702.481
JÜRI 26, KORTERIÜHISTUVõru maakond626.46644.372
KIRPPIS, OÜPõlva maakond626.34702.483
BEAUTYNEST OÜVõru maakond626.34702.481
TANEL LEOK OÜVõru maakond626.34702.487962.581
TAUR OÜPõlva maakond626.34702.482
KIRSID JA KIVID OÜPõlva maakond626.34702.481
RUUSAMÄE TALU OÜValga maakond626.34702.481
MAREK LEESValga maakond625.7703633.63
ROSE RED OÜPõlva maakond625.7204402.33
SUJURI OÜPõlva maakond625.6905482.15
KÄHU METS OÜValga maakond625.11425.712501
TRIITAN INVEST, OÜPõlva maakond624.66663.662881
BAKAN INVEST, OÜVõru maakond623.39622.213104.521
VEE-1, KORTERIÜHISTUValga maakond620.97661.753
ÜLLE SUSIValga maakond620.2411.618304.123
TOOMLA, OÜVõru maakond619.87619.053868.31
KREI-JÕE OÜPõlva maakond619.64692.786580.172
LUHA 13, KORTERIÜHISTUVõru maakond619.11638.792
VÕRUMAA PUUETEGA INIMESTE KODAVõru maakond618.97631.562
SOO-1, KORTERIÜHISTUValga maakond617.7637.597
TUGITARE, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond617.07678.11
ALAR HALJASTE SIIVOUSPALVELUS, OÜPõlva maakond616.55659.61
ARCEL METALL OÜVõru maakond612.45282.7623856.321
KREUTZWALDI 54 A, KORTERIÜHISTUVõru maakond612.15621.392
GREENMAKERS OÜValga maakond611.505949
ALVIAND EHITUS OÜVõru maakond610.72665.1578501
MEKTON OÜValga maakond610.11661.441
PRII TAHE OÜPõlva maakond609.8670.211
ILMAR KOEMETSVõru maakond608.4906535.24
SILLASOO HALDUS UÜValga maakond607.403900
4PARTNER OÜPõlva maakond605.93368.756449.91
OLEVI, KORTERIÜHISTUVõru maakond605.49642.693
VILJA 18 A, KORTERIÜHISTUVõru maakond605.22629.392
LANDROAD OÜPõlva maakond605.130.944783.52
ILUTUBA, OÜPõlva maakond604.48663.371
KEVOTEX OÜPõlva maakond604.25503.998557.51
KETAL VÕRU, OÜVõru maakond603.81626.761
MEGAGA OÜPõlva maakond603.4306747.33
KESSU ILUTUBA OÜVõru maakond601.26658.411
THM AGRO OÜVõru maakond599.7309567.431
KALEVIPUIT OÜVõru maakond599.69614.225184.161
OÜ MARGUS MUTS FOTOVõru maakond598.4596.345771
RESTAUREERIMISMEISTER OÜPõlva maakond598.23575.71890.52
BAU, OÜValga maakond598473.3711130.761
PALGIVANA OÜVõru maakond597.28220.4865003
AVO KARTUSOVVõru maakond597.23176.825724.571
KARAUDSEPP OÜVõru maakond594.32714.4513335.811
JÜRI 30B, KORTERIÜHISTUVõru maakond594.28612.812
VIIMVAL, OÜValga maakond592.87149.816088.942
PÕLVA AUTOM, KLUBIPõlva maakond591.1609814.671
AHJUSOE OÜPõlva maakond586.54618.181
KREUTZWALDI 17 KORTERIÜHISTUVõru maakond585.99601.772
EUGENIO, OÜValga maakond585.9425.72669.133
MILSTAN UÜVõru maakond584.48642.761
LIINEBERT OÜValga maakond584.4610.742446.981
BÜROOTEENUSTE OÜPõlva maakond583.7443.3632550.331
OLIREI OÜValga maakond583.69623.161
KROOTUSE KULTUURISELTSPõlva maakond583.36636.126
MATI KANGROVõru maakond582.9695.583673.47
KIRMI PUIT OÜValga maakond582.72655.282
RALOS-KIVI, OÜPõlva maakond580.4304006.37
JAKOB HURDA NIM.PÕLVA RAHVAHARIDUSE SELTSPõlva maakond580.4637.161
AN-LAST, OÜPõlva maakond580.18435.4812803
LÕHMUS, KORTERIÜHISTUValga maakond578.25619.875
NKG OÜVõru maakond578.0603216.21
LOGNATURE OÜVõru maakond576.91506.686501
SOOVIVESKI OÜVõru maakond575.85017314.261
GEVERBE OÜPõlva maakond575.7575.71
SEIKLUSKASVATUSE ÜHINGPõlva maakond575.7575.71
ARENDUSABI OÜPõlva maakond575.7575.71
MARVAL TRANS OÜVõru maakond575.7575.7226201
ANDRI PROMVALDSVõru maakond575.505634
KAIRI RAAMATUPIDAMISTEENUSED OÜVõru maakond572.15359.151700.012
KIRJU LEHM, OÜPõlva maakond571.99021299.62
ILLA, OÜPõlva maakond571.56602.522
VÕÕPSUMÄE PIIM OÜPõlva maakond571.56602.5201
KOLOTSI TALU OÜVõru maakond570.72596.341
ILUORHIDEE OÜValga maakond570.54596.341
TUKSUM OÜPõlva maakond570.54596.341
ANJA, OÜValga maakond570.54596.341
AGROPARK OÜPõlva maakond570.54596.34-36001
KLT PROJEKT OÜVõru maakond570.54596.3401
GENOMIX, OÜVõru maakond569.0604886.19
DIARA ARENDUS OÜValga maakond567.96606.661
AIVERI OÜVõru maakond567.77380.357364.943
SEBRA KOOLITUSED, MITTETULUNDUSÜHINGValga maakond566.9623.162
OÜ VAROTERPõlva maakond566.802900
KAGU KIVI OÜVõru maakond566.49623.16987.671
ELUS RUUM OÜVõru maakond566.4623.161
JADELLA OÜPõlva maakond566.4623.161
LINNUSE AUTOREMONT OÜVõru maakond566.4623.161
KIRRENDAL, OÜValga maakond566.4623.1601
SALDOMER OÜPõlva maakond566.4623.161
ANVEER OÜValga maakond566.4623.161
KATING NOORED, MTÜVõru maakond566.4623.161
VÕRU TÄISEVANGEELNE HOSIANNA KOGUDUSVõru maakond566.4623.161
TAMMETE OÜPõlva maakond566.4623.161
NOLAN GRUPP OÜPõlva maakond566.4623.161
MERRON OÜVõru maakond566.4623.161
FIO VOCO OÜValga maakond566.4623.161
QUALITYWORKS OÜValga maakond565.82619.501
TÕRVA KIVITÖÖSTUS, OÜValga maakond564.15606.51
GARDENPLAN OÜVõru maakond563.2587.21
OÜ VETPRAKSISValga maakond561.79165.782819.631
MARJE ILVESPõlva maakond561.1303085.88
ADVIBALT, OÜValga maakond558.960780.64
KARU KINNISVARA, OÜPõlva maakond557.59327.618002
MAHUTIPARK OÜPõlva maakond557.25028139.91
LARIX, OÜPõlva maakond556.0203347.62
MAILA PUIT, OÜPõlva maakond555.0904567.541
VALGA E. ENNO 42, KORTERIÜHISTUValga maakond554.61597.533
MADIS TREIMUTHValga maakond554.19015952.73
TEENENDUSÜHISTU ORAPõlva maakond553.16121.163061.12
OTEPÄÄ GOLFIKLUBIValga maakond553.14578.341
OMMELA OÜPõlva maakond552.39385.52576.632
VERIORA TSUNFT, MITTETULUNDUSÜHINGPõlva maakond552.15587.482
MEDVIND OÜPõlva maakond551.86595.463493.081
KADRI ANIERVõru maakond551.5503928.69
MISSO AVATUD NOORTEKLUBIVõru maakond551.3604.221
ENNO-25, KORTERIÜHISTUValga maakond550.98563.012
JUUSTUPOISID OÜVõru maakond550.8108761.71
DESPIERTO OÜVõru maakond550.24543.86-154.171
PEETER SILLAOTSValga maakond550.1304691.51
ATLETAS SPORDITEHNIKA OÜPõlva maakond550.0306264.21
OÜ VAHTOPõlva maakond546.5403864.95
RUUG OÜPõlva maakond545.45012561.552
VILLIMAN, OÜValga maakond544.52265.53529.671
ANDI INVEST OÜVõru maakond543.97382.72187491
DANNEKS OÜVõru maakond543.88487.2511836.671
IGOR RAJUVõru maakond542.9106940.79
KOLOID, OÜVõru maakond542.79366.1611851
TOOMAS SAMUELPõlva maakond542.45045958.09
GREENWORKS OÜValga maakond541.3707614.05
HINSAMETSA, OÜVõru maakond541.361337.1651273.813
ESTOFINGROUP OÜVõru maakond541.36613.546617.251
AKTIVA-P OÜValga maakond54002700
VIKING HOLZ OÜValga maakond539.7940.3814800.81
SAAREVILI OÜValga maakond539.21013369.68
ESPER HORGVõru maakond539.08425.737811
ROOSISAARE PUHKEMAJA, OÜVõru maakond537.7205766.732
SILDER TRANS, OÜPõlva maakond536.63460.114601
CLARKSON, OÜVõru maakond536.5204612.5
ELLEN KETSPõlva maakond536.4504281.68
FINTIVE OÜVõru maakond536.19029701
ILMAR KOLATSVõru maakond535.54352.2822954.29
PUNSA OÜVõru maakond533.21172.382422.351
RAIVO TEENUS OÜVõru maakond532.83284.0846201
ÜLLE MORELVõru maakond532.1405296.09
OKRA OÜVõru maakond531.8606945.78
SEPA 11, KORTERIÜHISTUValga maakond531.84539.853
OÜ TAMROKVõru maakond530.7336.1411301
OÜ EHITUSTALITUSValga maakond530.675.683344.331
LUTSUJÄRVE, OÜValga maakond530.4907084.98
RAIDMA KAUBANDUS OÜVõru maakond528.97459.786711
PIKK 26, KORTERIÜHISTUValga maakond527.34562.95
SAARE TEHNOKESKUS, OÜVõru maakond527.0900
TOOMAS PEDOSKPõlva maakond525.78558.534479.25
REREDNAV OÜPõlva maakond525.6453.1801
HELPEST, OÜValga maakond524.86534.241191.671
SETO KOLLEDŽI ÜHINGVõru maakond524.66562.2
FRANKENBERG OÜValga maakond524.34549.542
KIRSI TURISMITALU OÜVõru maakond522.26558.162
OÜ KÄIVEVõru maakond521.8521.81
MARKETS HOLDING OÜPõlva maakond521.48574.8-11931
ELEKTROFOOR OÜPõlva maakond519.7202953.31
KESK 7, KORTERIÜHISTUValga maakond519.7539.13
METSAMATU OÜVõru maakond518.88013163.79
TP TEENUSED OÜVõru maakond518.46402.124381.781
PALU KIVI OÜValga maakond517.18425.712414.51
SEPÄTALO OÜVõru maakond517.1706489.61
LEIVAAHI OÜVõru maakond516.91545.361
SAVITALU OÜVõru maakond516.1703376.57
DETRO EHITUS OÜVõru maakond515.2460.812273.74
NÜPLI TALU OÜValga maakond514.14566.51
REBASTE KARTUL, OÜPõlva maakond513.49429.246796.872
TARMO TALU OÜVõru maakond512.7803000
ALLIKA 4, KORTERIÜHISTUValga maakond512.48530.833
VÕRUMAA UKUHARU, OÜVõru maakond512.35161.41893.62
MA METSATÖÖD, OÜVõru maakond511.97425.72373.171
UTILITY, OÜPõlva maakond508.64340.082950.411
FRANKO LOOMADE KOGUMISKESKUS OÜPõlva maakond508.44551.22199941
OÜ VAHVA VAHVELVõru maakond507.81558.5
SPECIES OÜValga maakond506.91546.731
PÕLVA PIIRI 12, KORTERIÜHISTUPõlva maakond506.88516.48
LIIVI BORISOVAValga maakond506.62529.661
VÄRSKA PAGAR OÜPõlva maakond505.12369.045935.913
ALLIKA 4A, KORTERIÜHISTUValga maakond504.5526.063
KÜLMAEKSPERT, OÜVõru maakond503.21460.821023.192
VILJA 16 KORTERIÜHISTU, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond502.62523.022
PERREGA, OÜPõlva maakond501.4803500
PIUSA PÕLLUMAJANDUSE OÜVõru maakond501.02510.740
TRAMET GROUP OÜValga maakond50001
INDREK MÜÜRSEPP OÜPõlva maakond5000
KOIKKÜLA FARMIDE OÜValga maakond50002169.5
LOOSI II LIIVAKARJÄÄR OÜVõru maakond50002499.99
AKE KRAAVIPõlva maakond498.8902862
LAIVI PEEDELPõlva maakond496.9905859.51
LAGLE TIKKValga maakond496.57022929.79
HILLAR RÄTSEPVõru maakond496.01017169.33
MIKITAMÄE PARGI, KORTERIÜHISTUPõlva maakond495.39520.322
ENDEL METSALUIKPõlva maakond495.17419.448116.951
NIITMISTEENUS OÜPõlva maakond494.7904356.5
CABOCHON OÜPõlva maakond493.56540.3657001
TRIINU ILU OÜPõlva maakond493.23524.251
MARGUS MIKSONVõru maakond491.8904506
OÜ MEHITSEPõlva maakond489.58365.241917.81
VÕRU VILJA TN. 8 KORTERIÜHISTUVõru maakond488.7504.431
MALLE ÕUNAPUUValga maakond488.2904600.68
KOOLI TEE 3 KORTERIÜHISTUVõru maakond487.79491.472
RKM GROUP OÜValga maakond487.58536.7741971.191
ERKI SOKVõru maakond487.2303150
AKO ATTA, OÜVõru maakond486.82425.7691.671
HERMEST KOPAD OÜPõlva maakond485.96024000
RÕUGE PEREJUUKSUR, OÜVõru maakond485.53523.711
JAAN JÕKSPõlva maakond485.505258.311
LII TARVEPõlva maakond48403080
PUNANE SÜDA OÜPõlva maakond483.9015011
PÕLVA TÄHT, KORTERIÜHISTUPõlva maakond482.32525.872
PLAANI LODGE, OÜVõru maakond482.1406101.59
KERLI HAIR OÜVõru maakond481.85519.321
MNEMO OÜPõlva maakond480.17027001
MULGI ILU OÜValga maakond479.64516.61
VILJAM KABANENValga maakond479.6305130.75
TARÕKÕ, KORTERIÜHISTUVõru maakond479.21509.942
SUUR Õ, OÜPõlva maakond478.0706330
SENDIKOGUJA OÜValga maakond477.68527.221
RIIDAPUU OÜVõru maakond477.28484.651967.51
VESTOSE GRUPP, OÜValga maakond476.3500.6210001
OTIMÄE TALU OÜValga maakond476.04425.72310.551
RAUDMÄE KINNISVARA, OÜVõru maakond475.7602378.82
ANDRUS ABELValga maakond475.2307386.19
ANDRUS SIKKALPõlva maakond475.14012162.11
KAGU KUDUJAD, OÜPõlva maakond4750
IMRAL, OÜValga maakond473.3302416.06
MARINEPHOTO OÜVõru maakond473506.9616888.2
TEEMEKOOS, MITTETULUNDUSÜHINGPõlva maakond472.44493.961
JÜRI-PAJU, KORTERIÜHISTUVõru maakond472.07496.963
JUHA SAARNIITVõru maakond471.5305909.6
KAIRIKATI OÜVõru maakond471.48497.88
MEWORA KÜÜLIK OÜValga maakond470.66500.72178.14
POSTI TURISMITALU OÜPõlva maakond470.18197.463538.481
KASESIRMIK OÜValga maakond467.6502739.791
BLES OÜValga maakond467.51493.292
MX MANIA OÜPõlva maakond46606331.98
PETSERI 19, KORTERIÜHISTUVõru maakond465.13472.623
OÜ LIZEPõlva maakond464.88498.431
MPEÕK VALGA JUMALAEMA VLADIMIRI IKOONI KOGUDUSValga maakond463.56494.522
REVERS OTT, OÜValga maakond463.23425.73131
KAIDI MÄNDLAVõru maakond463.0304360.08
LÕUNA KÖÖGIVILJAD OÜPõlva maakond462.91480.386681.845
JÜRI 80, KORTERIÜHISTUVõru maakond462.57476.372
OÜ MERILINI ILUTEENUSEDVõru maakond462.3495.31
VOSSMER, OÜVõru maakond462.3495.31
HALDUSGRUPP OÜPõlva maakond461.8603112.61
LIVOONE OÜValga maakond461.57397.564600.41
REGEN SERVICE OÜPõlva maakond461.11040091
AIDISMA OÜPõlva maakond460.09186.872654.74
VALGA KESK 9, KORTERIÜHISTUValga maakond459.63478.283
JAKOBI 7, KORTERIÜHISTUValga maakond457.31495.773
OÜ BEAUTYROOMValga maakond456.45473.373
IRTAREK, OÜPõlva maakond456.45473.3702
ANDREAN GRUPP, OÜValga maakond456.45473.371
DV KAEVETÖÖD OÜPõlva maakond456.21024001
ALLA SENTJAKOVAValga maakond455.97517.243
JB REHVITÖÖD OÜValga maakond454.03445.52082.522
OÜ TRACE TATTOOValga maakond453.75484.651
ILUHÄÄL UÜVõru maakond453.66484.651
VAIDO METSVõru maakond453.63484.651
STEAM GUY OÜVõru maakond453.63484.651
RESTIK OÜVõru maakond453.63484.651
OÜ NOVELO BEAUTYPõlva maakond453.63484.651
VALGA PIKK 20, KORTERIÜHISTUValga maakond453.27491.373
IVO ANTONVõru maakond453.19019058.02
AASA 4, KORTERIÜHISTUPõlva maakond453.18491.493
RENOVEH OÜValga maakond452.14470.941
MEER INSENERIBÜROO, OÜValga maakond451.703420
KAGUKODA OÜPõlva maakond450.49467.411
WINWIN TRADING OÜValga maakond4500
VIRGO VERIValga maakond448.2203243.47
HEIKI PILTVõru maakond447.7503005.5
USNET, OÜVõru maakond447.4603000
BELLA CANELLA OÜValga maakond446.94499.141
RAUL KELLVõru maakond446.13011045.11
VANA HUNT, OÜVõru maakond444.903750
VKKF, VÕRO SELTSVõru maakond444.83466.652
LENNUMETS OÜValga maakond444.8265.56115.421
ROHELINE KALDA OÜPõlva maakond444.607807.81
ÕMBLUSABI OÜValga maakond443.44470.381
AZUSA, NOORTEKLUBIValga maakond443.22449.721
ÜLAR LIIVPõlva maakond443.1103730.75
TRUST ALERT, OÜPõlva maakond442.775360.1157517.031
E.L BOUTIQUE OÜVõru maakond442.7109297.451
HAANJA RATTAMARATONID, SPORDIKLUBIVõru maakond442.3305868.6
VALGA MIKI, KORTERIÜHISTUValga maakond440.99459.863
KESK 40, KORTERIÜHISTUPõlva maakond440.85455.972
SEPA 9, KORTERIÜHISTUValga maakond440.67468.014
VAARMAJA OÜVõru maakond438.5202192.6
OPTIKA 1000 OÜValga maakond437.99283.81700.38
MADIS ABILINEVõru maakond437.79026749.11
UUS, KORTERIÜHISTUVõru maakond437.68476.222
SERGEI DOZORENKOValga maakond437.6016336.42
MAIRE ARROPõlva maakond436.59470.221
PÄRNA 2, KORTERIÜHISTUValga maakond435.61469.834
SEPISED OÜVõru maakond435.33293.342269.91
LUHA 23, KORTERIÜHISTUVõru maakond435.06462.723
RKN TRUCK OÜPõlva maakond434.6459.322
VÄRSKED SÕÕRIKUD OÜValga maakond434.33478.761
OTEPÄÄ MAJA, OÜValga maakond434.06478.211
HENRY KAUBANDUSE OÜVõru maakond432.88445.89249.441
MÕISAAIT OÜVõru maakond432.64215.076606.531
PUIESTEE 6 A, KORTERIÜHISTUValga maakond432.46455.222
MARIKA MÄGIVEERValga maakond432.2903108.44
WISH OÜVõru maakond431.41456.742
JÜRI 20B, KORTERIÜHISTUVõru maakond430.64434.242
OÜ CLAREYVõru maakond430.5456.241
MÄEOTSA MAHETALU OÜVõru maakond430.310145.83
OÜ HARENAVõru maakond429.92443.551
PÄRLIINE, TANTSUSELTSVõru maakond429.38445.72
VÄIKE TÖÖJÕUD OÜVõru maakond428.56470.686365.53
KREUTZWALDI 22, KORTERIÜHISTUVõru maakond427.75435.042
EKSTREEMPARK, SPORDIÜHINGVõru maakond427.71010673.32
PALGIMURDJA, OÜPõlva maakond427.59452.671
AGROFARM OÜVõru maakond427.3207421.68
OÜ SAUNAVAIMPõlva maakond426.96425.7
ILUPUHVET, OÜVõru maakond426.93440.251
PCS EHITUS OÜVõru maakond426.27425.71
VERNAL OÜValga maakond426.08432.330252.58
GOARCTIC OÜValga maakond425.9425.701
EVVIVA TOUR, OÜValga maakond425.77435.211
UUSTAMME, TOOTJATE ÜHISTUPõlva maakond425.74425.71
OÜ BIOCHEMTECPõlva maakond425.72425.702
LEEGUAN OÜVõru maakond425.72433.621
PAFITA OÜVõru maakond425.7425.71
DIAGEST OÜPõlva maakond425.7449.461
AFFARE KO OÜValga maakond425.7444.181
ARTFLOW OÜValga maakond425.7443.31
OÜ SANDRA ILUTEENUSEDVõru maakond425.7438.91
BONARE OÜPõlva maakond425.7438.91
LAANE 5 KODU, KORTERIÜHISTUVõru maakond425.7434.131
OSAÜHING KATRIINAVõru maakond425.7433.861
MAAKLER KINNISVARA OÜPõlva maakond425.7425.71
PUNASED ROOSID OÜPõlva maakond425.7425.71
OSAÜHING ITIMIISPõlva maakond425.7425.71
RUFERON OÜVõru maakond425.7425.71
DANMAR UÜVõru maakond425.7425.71
BALTSTAR GRUPP OÜVõru maakond425.7425.71
LOODUSKIVI, OÜVõru maakond425.7425.71
IIDMETSA OÜVõru maakond425.7425.71
TRIHHOLOOGIA OÜVõru maakond425.7425.71
KAHE ILUSALONG OÜValga maakond425.7425.71
GLAMOUR BEAUTY OÜPõlva maakond425.7425.71
FRAGARIUS OÜValga maakond425.7425.7672001
OÜ PÄIDLA KÄSITÖÖJÄÄTISValga maakond425.7425.7
ENN SAKKVõru maakond425.7425.72515.8
OÜ VAIERPõlva maakond425.7425.71
REIN KALAVõru maakond425.7425.7
ROLGER EHITUS OÜVõru maakond425.7425.75751
TAMME KÜLALISTEMAJA, OÜValga maakond425.57460.86886.942
PRINELET, OÜVõru maakond425.45461.27
OSTROVA FESTIVALID, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond423.54020338.39
KVALITET BYGG OÜVõru maakond423.49445.7602
VETIFOR OÜPõlva maakond423.36443.558642.491
OÜ DIGIJOONISPõlva maakond421.6626.733148.45
NÄPITS OÜPõlva maakond421.52463.06
FIREWOOD TRADE OÜPõlva maakond421.1603906.5
HELEN OTSA OÜPõlva maakond420.97443.081
NAILSEST OÜValga maakond420.94460.81
DANILA PLEKITÖÖD OÜValga maakond420.45446.9214251
SÄRR, OÜPõlva maakond420.07194.872515.512
POTSTER, OÜVõru maakond420.03031960.66
PSYCHOLOGICAL CONSULTATION OÜVõru maakond419.9804373.592
RSN INVEST OÜValga maakond419.55460.81766.891
UMBSAARE AUTO OÜVõru maakond419.44460.81
WOOMEX OÜValga maakond419.44460.81
WARNET EHITUS OÜVõru maakond419.44460.85551
RANDO LEHESVõru maakond419.44460.81
OÜ HEADUSVõru maakond419.44460.8
PÄRNA 5, KORTERIÜHISTUValga maakond419.33438.443
PEEGLIKESKUS OÜVõru maakond418.890
OÜ RÄPINA KERAAMIKAPõlva maakond418.57504.752
PROEXCAVATE OÜValga maakond417.96443.71
SEPAKÕRTSI AGRO OÜValga maakond416.67083.33
ART, KORTERIÜHISTUValga maakond415.64444.922
VABADUSE 6, KORTERIÜHISTUVõru maakond415.56450.542
ALARI ILVESPõlva maakond414.08011331.51
KORTERIÜHISTU KOPLI 12Valga maakond412.59424.622
KALJU HUNTPõlva maakond412.5602219
KALDEFOR, OÜPõlva maakond412.56508.447622
ALERTIS OÜVõru maakond411.12719.04780.671
OSSIPE TALU, OÜVõru maakond410.8450.4641
VÄIMELA KOOLI 7 KORTERIÜHISTUVõru maakond410.56436.262
KIVIMÄE, OÜValga maakond409.37307.512601
TERVE VALGAMAA, SIHTASUTUSValga maakond408.72432.121
CANNAFIELD OÜPõlva maakond408.19283.84067.5
GARISIM, OÜVõru maakond407.97262.272949.193
SULLIREP OÜValga maakond407.87486.541
T.B.B. FORVART, OÜValga maakond407.56245.162061.671
HARGIPALU, OÜVõru maakond406.84292.364785.25
TOOMAS LAGOVITSVõru maakond405.3207089.441
TARTU 33, KORTERIÜHISTUVõru maakond404.68433.123
PETSERI 2, KORTERIÜHISTUValga maakond404.46431.115
ARVENSIS, OÜVõru maakond403.98437.98
HEINO MORELVõru maakond403.9706092.99
SIMONA TRADING OÜPõlva maakond403.35397.7213298.261
VISTABEL OÜVõru maakond403.1403555.011
RAGSIR, OÜPõlva maakond402.3748016732.084
TIKSTE, OÜValga maakond401.52419.8201
SODAWORKS, OÜValga maakond400017000
EXPERT PROJEKT OÜValga maakond399.3416.11
HALLAÖÖ, OÜVõru maakond399.106228.5
HOBBITON HOME OÜPõlva maakond398.63022723.79
NIKITINA EUROPE PROPERTY OÜValga maakond398.3001
INGEMAHLA OÜVõru maakond397.94289.53053.021
KARMEN SILLAKIVIPõlva maakond396.85018611.75
TASITI OÜValga maakond395.8302580.66
TAIMAR SULGPõlva maakond394.19443.626102
MELKROV OÜValga maakond394.19162.38664.16
VITALI PERTSEVPõlva maakond393.3204375.5
ARVO SULENGOPõlva maakond393.1704125.28
YP METIISTO OÜValga maakond392.99379.791001
EMK VIITKA KOGUDUSVõru maakond392.1425.11
TÕNU MEIERVõru maakond391.601958
AUG, KORTERIÜHISTUValga maakond390.33397.183
ALDINET, OÜValga maakond389.1728.3412384.491
RUTH PÄRLINPõlva maakond387.3403829.51
KIVIKAAR, OÜPõlva maakond387.304686.51
MELBRA, OÜValga maakond387.0504823.5
BELKIN OÜPõlva maakond386.73386.101
VÕRU VOLT, KORTERIÜHISTUVõru maakond386.46401.161
MARINA TŠERNOVAValga maakond386.1397.351
AIN TRAGELVõru maakond384.7403163.51
VOLSAR, OÜPõlva maakond384.5601922.8
JÜRI 14, KORTERIÜHISTUVõru maakond383.76391.243
VÕRUMAA MAITSED OÜVõru maakond383.64432.572
ANDREI TINTSOPõlva maakond383.5205714.1
GNOB OÜPõlva maakond383.3283.85001
LOHU KLS, KORTERIÜHISTUValga maakond383.25412.643
UGANDI RÕIVAD OÜValga maakond382.8402248.1
IVA TALU OÜVõru maakond380.36397.56
OÜ MORSAValga maakond380.2502900
JÜRI 81 VÕRUS, KORTERIÜHISTUVõru maakond378.33384.031
OÜ MEVELSTONVõru maakond377.6415.441
OÜ ILUTEEMANTVõru maakond377.6415.441
KEERD OÜValga maakond377.54414.171
BENDMAN OÜValga maakond375.12012605.691
MORIOR INVICTUS OÜPõlva maakond375.0502175.21
ROSMA AUTOSÕBRAD OÜPõlva maakond373.39276.9317761
SYRUS RALLY, KLUBIPõlva maakond371.67178.491081681
MV VEOD OÜVõru maakond370.05315.811545.61
OÜ SHIPLAPValga maakond367.406241.7
HK BUILD OÜValga maakond367.0101835
EUREGIO PSKOV-LIVONIA, MTÜValga maakond365.66364.251
GRINTUNE OÜValga maakond365.3401826.72
VÕRU BIATHLON, SPORDIÜHINGVõru maakond364.48369.98
ESTLEDER, OÜPõlva maakond364.394450.0257084.96
OTTILIA OÜValga maakond363.65324.712265.751
RATICO METSAD, OÜVõru maakond362.591861.7671890.645
JAANUS KIVIMETSPõlva maakond361.72013630.161
HEIZUNG OÜValga maakond360.65383.977351
AMB AUTO OÜValga maakond360.4807517.051
13 KÜNGAST, OÜVõru maakond359.4405405
HUBERTO OÜPõlva maakond359.0303200
KR BILANSS OÜPõlva maakond35802040
WELDONI VARAHALDUS, OÜVõru maakond355.9602158.351
ROOBE MAASIKAS OÜValga maakond353.44035032
PETSERI 12, KORTERIÜHISTUVõru maakond352.29368.072
LOSSIMAR MTJ OÜVõru maakond351.3207010
OLEVI 23, KORTERIÜHISTUVõru maakond351.3364.172
VIAJÄRVE OÜValga maakond350.66399.04
SIMETRANS OÜPõlva maakond350.3010592.07
EESTIMAA LIHAVEIS OÜValga maakond349.4739.424305.522
BAUCOM OÜVõru maakond349.2504919.42
MASSIKO, OÜPõlva maakond349.0304008.62
NOVABILD OÜValga maakond348.84348.84200004
MTÜ A.L.U.S.Valga maakond348.56370.522
E&K TEENUSED OÜPõlva maakond34801740
JAANUS KIIKVõru maakond346.41351.641
SANGASTE VEED, OÜValga maakond345.8402598.73
LEMBITU 5, KORTERIÜHISTUVõru maakond345.81369.093
VEE, KORTERIÜHISTUValga maakond344.36373.322
ARBUJA, OÜPõlva maakond342.7558.231811
VIISEBERG, OÜValga maakond340.6902309.91
EDESI, OÜPõlva maakond339.98147.122722.51
EELK HELME MAARJA KOGUDUSValga maakond339.78379.622
ARGELISTE OÜVõru maakond339.7413.171843.341
OÜ A.S. RAAMATUPIDAMINEVõru maakond339.71368.921
MIKITAMÄE 37, KORTERIÜHISTUPõlva maakond339.48355.52
PALUPERA KÄSITÖÖKODAValga maakond338.95367.48
MITTETULUNDUSÜHING VALLA- JA LINNASEKRETÄRIDVõru maakond338.95367.48
MÄRT PERVVõru maakond338.9201447.49
NORD BOATS OÜValga maakond338.3503981.751
SESAME, OÜPõlva maakond338.29112.21831.411
MARKO HANKVõru maakond337.7801850.03
JÜRI ALIKASValga maakond33702131.81
ONU AUTO, OÜPõlva maakond336.3309118.23
ELSII OÜVõru maakond336.04370.381
ENDEL TALVVõru maakond335.2503155.88
AL FIFO OÜValga maakond335.0705627
UUNO LÄTTINGVõru maakond333.203807.2
REISIME KOOS OÜValga maakond333.1703645.8
TAMMURI, OÜValga maakond333.15238.348389.181
HAANJA SUUSAKLUBIVõru maakond332.91360.961
OÜ TÖÖKAD MESILASEDVõru maakond332.81377.331
PS VAARIK OÜVõru maakond332.42342.742
REINTAN ESTONIA OÜValga maakond332.42342.74
VALGA KESK-5, KORTERIÜHISTUValga maakond331.17336.573
ALLAN KULJUSValga maakond330.61026189.25
PRIMEMAR OÜVõru maakond330.0102496.41
MK CITY SOLUTIONS OÜVõru maakond329.1509653.53
RITSU-23, KORTERIÜHISTUValga maakond329.09399.051
SIRJE LUTHERValga maakond329.0503001
HOOLAS HANS OÜPõlva maakond328.92401.521
ARVJADA OÜVõru maakond328.86405.132
EHITAJA 10, KORTERIÜHISTUValga maakond328.41356.042
MARGO MUSTVõru maakond324.103877.99
UDO TELLValga maakond323.4705801.77
PINNAD, OÜValga maakond323.07261.841780.491
LINTE LISKI, OÜPõlva maakond322.511048.6820036.661
PÄRNA 9, KORTERIÜHISTUValga maakond322.09359.843
LY JOAKITVõru maakond321.8604688.28
ÜRITUSTEHNIKA OÜPõlva maakond321.2803328.83
SIRU KAUP, OÜPõlva maakond320.62144.871171.662
MBUILDING GRUPP OÜVõru maakond320.0304439.6
TOIVO KURRIKOFFVõru maakond319.2604722.88
PÕLVA ELU SÕNA KOGUDUSPõlva maakond318.96396.41
ASTELPAJUTOOTED OÜValga maakond318.39211.412719.321
SUMEE, OÜVõru maakond318.0302003.75
VILJA 20 KORTERIÜHISTUVõru maakond318319.922
BONDENO, OÜVõru maakond3183181
LUTIKE LAAST, OÜValga maakond316.7601950
AVO ROSENBERGValga maakond316.7103954.83
PATAKA OÜVõru maakond314.6801880.4
AARDAPPEL OÜPõlva maakond314.53328.861865.52
HPK CONSULT OÜPõlva maakond314.26336.962
TEINE KYMME OÜPõlva maakond312.9702167.5
RENDIMEESKOND OÜPõlva maakond312.68271.14137021
AIKA OÜPõlva maakond312.5602905.61
KARTA KAEVE, OÜVõru maakond312.5408147
MALMSAN OÜValga maakond312.21012247.02
OÜ KAGU ÕIGUSBÜROOVõru maakond311.86338.081
MEIE STUUDIO, MITTETULUNDUSÜHINGPõlva maakond311.07324.662
TAARKA PÄRIMUSTEATER, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond307.68336.611
RAIVO LOORITSPõlva maakond307.65326.587282.671
VILJA-KAPSAMÄE, KORTERIÜHISTUVõru maakond305.07330.751
KREUTZWALDI 56 B, KORTERIÜHISTUVõru maakond304.89331.862
JAAN NAARISValga maakond304.3303847.83
RAINLAND MUSIC OÜVõru maakond302.85323.11
BIRKENLAND OÜValga maakond302.7601600
HARIDUSE 1, KORTERIÜHISTUValga maakond302.42317.772
BEAUTY COSMETICS OÜVõru maakond302.42323.11
WÕRO EHITUS OÜVõru maakond302.415.891580.351
VESKIVILLY OÜPõlva maakond301.2309989.65
TAMULA TORN, KORTERIÜHISTUVõru maakond301.14314.851
TULEVIKUMETS, OÜVõru maakond300.8702057.171
VALGA UUS 10, KORTERIÜHISTUValga maakond300.17319.091
TÕRVA MEISTRID, OÜValga maakond3000
BIOVALTER OÜVõru maakond3000
KRISTEL VIINVõru maakond30000
KESKOJA OÜPõlva maakond298.4502802.83
MENTOR ARGUMENT OÜValga maakond297.42012340.67
SANGARTS OÜVõru maakond297336.6
ELMAR TUUSPõlva maakond296.0906307.07
TÄHE 4, KORTERIÜHISTUValga maakond295.82323.982
VENERA OÜVõru maakond294.602373
HURMART OÜVõru maakond292.8701978.33
JÜRI SAARPõlva maakond291.8708498.58
KOLEPI VEIS OÜVõru maakond291.6501501.77
VALGAMAA HARIDUSTÖÖTAJATE AMETIÜHINGU LIITValga maakond291.36297.812
JAKOBI, KORTERIÜHISTUValga maakond290.85311.823
AIVAR TÄPSIPõlva maakond290.32133.2412175.152
OTEPÄÄ OHUTUKS OÜValga maakond2900451
KORTERIÜHISTU KOPLI 7 OTEPÄÄValga maakond289.83300.841
HINGEHELIN OÜValga maakond289.8204140.211
LEPO OÜPõlva maakond289.8222.8830329.191
EHITAJATE 6, KORTERIÜHISTUPõlva maakond289.62301.53
ANTS ORMISSONValga maakond288.67305.84
OFFMAR OÜValga maakond288.3802681.671
JAANIMÄE PÕLLUMAJANDUSLIK TULUNDUSÜHISTUVõru maakond286.23020000
KOKE MOTELL, OÜVõru maakond285.1406337.082
MARJAK OÜVõru maakond283.8283.804
MAILIS KÄMBRE KUNSTIKODA OÜPõlva maakond283.8283.81
AESCULUS, OÜVõru maakond283.8283.81
PÕLVA GAAS OÜPõlva maakond283.8283.81
SIRELIN ILUTEENUSED OÜValga maakond283.8283.81
CHRYSTALLO OÜPõlva maakond283.8283.81
TOWELFY OÜValga maakond283.0903115.771
KOLMEJALGNE MÜNDIGA KONN OÜVõru maakond281.51015001
KALLE NURKVõru maakond280.7601863.59
JUUKSUR MERILI OÜVõru maakond280.56310.231
TERRATEK OÜVõru maakond279.97090851
PANORAAM, AIANDUSÜHISTUVõru maakond279.82293.473
TOMENTUM OÜPõlva maakond279.46016208.56
OÜ TERVISE ABCValga maakond279.0585.0216901
SATIVA TÜVõru maakond278.25300.372
HELEN-PROJEKT OÜValga maakond277.08300.41
LOODUSLIK VALIK, OÜVõru maakond276.72291.122
TRESELLE, OÜPõlva maakond276.37303.45425.26
VERBA CONSULTING OÜVõru maakond276.19023601
EME OÜVõru maakond276.1904791.46
MÄELOOGA TALU OÜValga maakond275.0101375
TULEVIK AUTO, OÜValga maakond274.2501644.05
MÄE-RÕUGE, OÜVõru maakond274.2302062.5
KANEPIKODA OÜValga maakond273.7102270.321
OÜ VARSTU PEREARSTIKESKUSVõru maakond273.6279.361
PETSERI 12A, KORTERIÜHISTUValga maakond273.57282.153
KULDAR AAVIKPõlva maakond273.0506424.2
VÄIKE-AVI TEENUSED, OÜVõru maakond272.9901417
ARNO ÄMARIKPõlva maakond272.2102850.64
PIPOCA OÜVõru maakond271.8278.751436.6
NURME 14, KORTERIÜHISTUVõru maakond271.32294.15
EESTI-WEST, OÜValga maakond270.44274.3853384
ELEREXI, OÜPõlva maakond270.2280.713141
OMAND, KORTERIÜHISTUValga maakond268.44279.482
DAMMEN GRUPP OÜPõlva maakond268.34316.5425.341
A&EDWOOD OÜVõru maakond267.9241.063053.331
MITTETULUNDUSÜHING JOOGAAEGValga maakond267.8290.341
MEEDIAMUSTER OÜPõlva maakond267.5804768.48
VALGA 60, KORTERIÜHISTUValga maakond266.64289.082
VEEREV SENT, OÜPõlva maakond266.2901891
EESTI ÜHISMETS TULUNDUSÜHISTUPõlva maakond264.1603075.8
RÄPINA MATUSETARBED OÜPõlva maakond263.4280.321
ANDI MEIERVõru maakond262.9608659.21
ECOFISH LIVONIA OÜPõlva maakond261.71271.3101
SAARE PUHKEMAJA, OÜValga maakond261.47281.34
ALFAPARTNER OÜPõlva maakond260.94291.601
KTS TEAM OÜValga maakond260.6402157.49
OÜ KLEMENTEValga maakond260.58291.6
KAUHUR OÜVõru maakond260.3702318
PÄRNA 8, KORTERIÜHISTUValga maakond260.1275.282
PARKSEPP EHITUS OÜPõlva maakond26001300
PLANETEKSPRESS, OÜValga maakond259.8701854.14
HATIMAT OÜVõru maakond259.26109.313479.141
TOOTSON OÜPõlva maakond259.17297.241
KATEN TRADING, OÜVõru maakond259.0805621
M.A.O., OÜVõru maakond258.6104798.33
JAAK JAGOMÄEVõru maakond258.4301506.67
SELF STEERING, OÜPõlva maakond258.2704182.3
KARULA-LÜLLEMÄE TERVISE-JA SPORDIKESKUS, MTÜValga maakond258.2702927.35
HELITON HANDCRAFTS OÜVõru maakond257.57266.91
KALEV SABALISKPõlva maakond257.52242.944001
JACOB ANTIQUITAS OÜPõlva maakond257.31389.984
K-KONDOR, OÜValga maakond257.23147.041866.091
KESK-3, KORTERIÜHISTUValga maakond255.72269.643
OTOMIX, OÜValga maakond255.3601201.62
PINGOS OÜVõru maakond254.67254.6702
SETO RESTO OÜVõru maakond253.6201334.33
SOUTH OÜValga maakond252.9203731.7
KOLMI, OÜValga maakond252.87264.3972001
OÜ E.V. AUTOMAALERPõlva maakond252.72283.081
KOPLI 8, KORTERIÜHISTUValga maakond252.48262.083
YLLE AIAND OÜVõru maakond251.9101500
PÕLVA EHITAJATE 13, KORTERIÜHISTUPõlva maakond251.28265.681
TAMME PUHKEMAJA, OÜVõru maakond250.0604207.57
VAIKE KOMISSAROVPõlva maakond249.0803906.48
ANDIAGRO OÜPõlva maakond248.94248.9412255
TAGGERS OÜPõlva maakond248.8301982.9
KK ACCOUNTING OÜVõru maakond247.22256.621
VILJA 4 KORTERIÜHISTUVõru maakond246250.742
HARRI AUNValga maakond24601824.14
A-LEVASIA OÜPõlva maakond245.80
JANVAL RAAMATUPIDAMISTEENUS OÜVõru maakond245.72266.41
LILL EHITUS OÜVõru maakond245.72266.401
KAEVUMEES OÜPõlva maakond244.91056151
FREDO TLN OÜValga maakond244.0709789.97
LOOSI KANDI SELTSVõru maakond244.05275.831
LASVA EVA, KORTERIÜHISTUVõru maakond244.05264.581
WEGARIS OÜValga maakond242.6501659.68
KALMER KENDERVõru maakond242.5301500
SAMBA OÜValga maakond242.0604151.66
AIDIVA OÜPõlva maakond241.8701980
LEMBITU 3, KORTERIÜHISTUVõru maakond241.56252.571
MITTETULUNDUSÜHING HELIVÕLUVõru maakond241.3261.351
PRETORIA, OÜPõlva maakond241.2149.251979.04
KEEVITAJA OÜVõru maakond241.167.2901
OÜ METSAVEERE MEISTRIDPõlva maakond241.06107.61693
SUURKULP OÜPõlva maakond240.61265.561
LADVAMAJA OÜVõru maakond240.49108.831561.371
OVERLY, OÜPõlva maakond240.3903660.451
HOLDRE INVEST, OÜPõlva maakond24001200
TOOMAS TEKKELValga maakond238.9201287.58
LYBRA EST, OÜValga maakond237.06247.869699.771
SVETLANA ROMANOVAValga maakond236.67269.971
CULVERTS OÜVõru maakond236.2101750.31
ÕNNEMARI OÜPõlva maakond235.58146.99
SCANSAAR, OÜVõru maakond235.2676.19501
OÜ MUSTRIKUJUNDUSPõlva maakond234.82243.751
ARMETS EESTI OÜValga maakond234.56507.156920.32
HEINO LEERVõru maakond233.940108
BILMAX OÜVõru maakond233.8283.81976.671
VOLONTA, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond233.55257.76
PEETRI 10, KORTERIÜHISTUValga maakond233.48255.072
IT SERVICE MANAGEMENT, OÜValga maakond233.1703511.08
AVERAAL OÜVõru maakond233.1266.941
FQDESIGN OÜVõru maakond233.0507888.93
SIISAMM OÜVõru maakond232.4402989.54
MARTIN TÕRRAPõlva maakond231.0901381.49
KRIISA TALU OÜPõlva maakond231.09253.573523.21
OÜ HOBULOVEValga maakond230.8903839.83
RENTALBERG OÜVõru maakond230.5708877.61
PÄÄVÄKESTE PRUULIKODA OÜPõlva maakond230.2401151.2
IMSI VARAD OÜValga maakond229.45256.981
STINRUM, OÜPõlva maakond228.86011237
PÕLLU 6 KODU, KORTERIÜHISTUVõru maakond228.14239.322
VENERA MANAGEMENT OÜVõru maakond227.98194.48029.591
EKOPAKEND, OÜPõlva maakond226.75014000
MATI JAANSALUValga maakond224.8404622.3
JÜRI AVIKSONPõlva maakond224.1601710
GAIA COSMETICS OÜVõru maakond223.4707977.41
FILOMELA, OÜPõlva maakond222.9405026.67
VALGA PÄRNA 3, KORTERIÜHISTUValga maakond222.84235.591
MARE, KORTERIÜHISTUValga maakond222.05240.712
TERCARE OÜPõlva maakond221.9106432.131
FORTACUM, OÜValga maakond221.25236.251
PAKENDIMEISTER OÜValga maakond220.9103181.36
JANSA OÜPõlva maakond220.4606582
RATEC OÜVõru maakond220.2403833.681
TULUNDUSÜHISTU MÄGI-EESTI LAMMASVõru maakond219.8201714.36
KOLMETI, OÜPõlva maakond219.7403579.32
JAKO INVEST OÜVõru maakond219.57238.051
NORDREF, OÜPõlva maakond218.901100
NAVI KÜLASELTSVõru maakond218.31230.271
ÖKOPUNKT OÜPõlva maakond218.102600
BIGON B, OÜPõlva maakond218.0501090.27
KOPLI, KORTERIÜHISTUValga maakond217.38225.661
RAHMER GRUPP OÜVõru maakond216.190550
VEETAPESU OÜValga maakond215.3604383.39
STURMEST EHITUS OÜValga maakond214.81025928
VALJU ALOELValga maakond214.3703015.95
PÕLVA JAAMA 61A, KORTERIÜHISTUPõlva maakond214.16223.922
JAAN PROOSAValga maakond213.804544.29
TARE, KORTERIÜHISTUPõlva maakond213.55231.531
KAKULAANE, OÜValga maakond212.13207.782743.322
OLEVI 32, KORTERIÜHISTUVõru maakond211.84229.162
HUMLE, OÜVõru maakond211.6222.888446.492
MARAAM OÜValga maakond211.6222.881
METSKASS OÜValga maakond211.1590.722275.351
RIHO NARUSKIPõlva maakond211.11194.162518.131
OTEPÄÄ PEREKESKUS MTÜValga maakond210.76231.531
COMFORT AGENCY OÜValga maakond210.72220.32
AIVAR SIDOROVVõru maakond210.303528
SETARIA, ASValga maakond210214.801
EHITAJA 5, KORTERIÜHISTUValga maakond209.88244.172
TAMSTEF OÜValga maakond209.72230.42
IVORI AUTOKODA OÜPõlva maakond209.72230.41
PAYTEK OÜVõru maakond209.72230.47301.251
GRAANUL PELLET OÜVõru maakond209.72230.4
MAAPÕU OÜPõlva maakond209.72230.4
PREFSENS, OÜPõlva maakond209.7102012.471
OÜ TERASMESILANEValga maakond209.5904240.3
REMPEX TEAM OÜVõru maakond209.37242.941
EELK HARGLA KOGUDUSValga maakond209.12226.721
KINGSEPP JÜRI OÜVõru maakond209.11242.941
PINDALA OÜPõlva maakond209.1242.9449601
G. I. TEHNO OÜValga maakond209.1242.9422761
PK HOME OÜPõlva maakond208.89480.85714.291
NAVICON OÜValga maakond208.42035313.73
AARE NOORMETSVõru maakond208.08222.481
TRILMA, OÜPõlva maakond207.97225.472
ANDRES SÖÖTPõlva maakond207.5604900.952
IVO MURUValga maakond206.7300
KAGURAND, OÜVõru maakond206.7209.82
PLADO ART SERVICES OÜPõlva maakond206.67893.5847121.662
STRAIV OÜVõru maakond206.603915.51
PETSERI 5, KORTERIÜHISTUValga maakond206.4227.011
SAKSA KEELE TÕLKED OÜPõlva maakond205.73239.421
TÄHE 11, KORTERIÜHISTUValga maakond205.72236.752
VANA-VASTSELIINA KÜLASELTSVõru maakond205.33225.17
OÜ TULÕTUNGALPõlva maakond204.67225.891
VALGA LEHIS, KORTERIÜHISTUValga maakond203.88221.042
KORTERIÜHISTU PÕLLUTEE 9Võru maakond203.88221.042
UNO OJAPõlva maakond203.5502784.24
MAARIKA KARU OÜVõru maakond203.46265.51
SVEBET OÜPõlva maakond203.46265.501
GABOR, KORTERIÜHISTUValga maakond203.37220.471
FINBUILD GRUPP, OÜPõlva maakond203.3656.282981.091
TUULIS RT, OÜPõlva maakond203.301926.66
PAULSON, OÜPõlva maakond203.1701978.57
LOREM GROUP, OÜVõru maakond202.83010617
VANDERSELL, OÜVõru maakond202.821544.425290.591
VAHETE AGRO OÜValga maakond201.66754250
KORELI 24, KORTERIÜHISTUVõru maakond201.63213.431
EHITAJA 1, KORTERIÜHISTUValga maakond201.3210.343
VALGJÄRVE 4, KORTERIÜHISTUVõru maakond201.27208.921
TSOLGO ARENDUSÜHINGVõru maakond200.76210.733
OÜ VÕRU VALLA VEEVÄRKVõru maakond200.6702852.19
KUREL, KORTERIÜHISTUValga maakond200.4204.92
VALERVIKA, OÜValga maakond199.42202.482
MILLARTON, OÜVõru maakond199.3142.031638.66
LEHAR SAVIKINKPõlva maakond198.95209.3
VALGA KASE KORTERIÜHISTUValga maakond198.76198.761
KORTERIÜHISTU PÕLVA UUS 6Põlva maakond198.75201.751
FOREST SERVICE OÜVõru maakond198.6400
OÜ KIVITSE TALUValga maakond197.8401589.96
KEROLIM OÜValga maakond197.76132.41666.671
ECO-X OÜValga maakond197.5501511.64
VANAORU TALU OÜPõlva maakond197.504459.63
ÕNNENÖÖP OÜPõlva maakond196.76196.761
ALIAKSANDR SHVEDAUVõru maakond196.401032
MITTETULUNDUSÜHING SIKSÄLÄ VESIVESKIVõru maakond196.3403325.68
KESKHALDUS OÜPõlva maakond195.9902542
ÜLO SABALPõlva maakond195.1202048.35
PIIRI 16, KORTERIÜHISTUPõlva maakond194.97211.381
Ä JÄRVE, OÜVõru maakond194.5902495.42
HEINAR HIRVVõru maakond193.8603904.16
OÜ KTTTValga maakond193.3902366.9
AKSYSTEM, OÜVõru maakond192.9701086.67
PLD EHITUS OÜPõlva maakond192.3403822.54
TR VARAHALDUS OÜValga maakond1920960
KIRBY-KAAREL, OÜValga maakond191.7702030.32
KALEV MURUOJAVõru maakond191.37210.51
MUNAMÄE, KORTERIÜHISTUValga maakond190.8193.682
KALMER TINTPõlva maakond190.7701000
MÕTSAPUIT OÜPõlva maakond190.6101686.57
KAIA PRUULIVõru maakond190.55207.83
SKIURUS PUIT OÜPõlva maakond190.18198.781
LINNUKESE OÜValga maakond190021955.251
PILLE PILLValga maakond189.6602734.8
KIPE OÜValga maakond189.4801512.3
MIPO HOLDINGS, OÜPõlva maakond189.0502779.46
KUND OÜVõru maakond188.8207.721
OÜ KOGEMUSTERAAPIAValga maakond188.8207.721
TEISIPÄEV OÜPõlva maakond187.94211.1601
ÜLO LEITUPõlva maakond187.6402005.88
GERMAN AUTO OÜVõru maakond187.501916.84
MARVELLA MAJAD OÜValga maakond186.7607927.34
KATI HARAKVõru maakond186.08013614.2
MAREK TALIVEREValga maakond185.6302450
NORGATE TEAM OÜVõru maakond184.962172
MONIKA HAINValga maakond184.6101000
MERKLIN, OÜVõru maakond183.9401315
K.L SERVICE, OÜValga maakond183.57020900.84
KAGUKAAR, OÜPõlva maakond183.4502534.982
ELEVAL OÜValga maakond182.802376.65
PROGEJAD, OÜPõlva maakond182.7702621.66
MARIKA OKSAARValga maakond182.64016734.91
ALLIKA 19, KORTERIÜHISTUValga maakond182.22187.791
KALJU RAHUELUPõlva maakond181.9602257.4
MAMMUD, OÜValga maakond181.43181.43109601
KIMEKO, OÜVõru maakond1800900
ROOSI-4, KORTERIÜHISTUValga maakond178.89181.592
ARVI PIHOPõlva maakond178.15190.87
VALERI KOSTINVõru maakond177.95066111
SIIDIPUU OÜVõru maakond177.95029371
ILMAR KÄÄRVõru maakond176.8104272.08
KP REHKENDUS OÜPõlva maakond176.73230.391
LÕUNA ENERGIA OÜVõru maakond176.2101090.21
VÕRU REMO, OÜVõru maakond176.202428.54
NATUROLL OÜPõlva maakond176.1201620.011
KALAPUU, OÜPõlva maakond175.540772.3
SOGESTA OÜPõlva maakond174.6547.049032
HEAT SERVICE, OÜPõlva maakond174.61192.341
BEAUTYBERRY, UÜVõru maakond173.88194.41
URMAS JAANSONValga maakond172.9018793.74
KUKE-LAMBAKASVATUS OÜValga maakond172.78198.1601
INTERPRES OÜVõru maakond172.31189.851
OÜ FORMICAVõru maakond171.5201200
ARABELLA OÜVõru maakond171.24171.2440001
GASTROLAND OÜVõru maakond171.09019297.83
KÄBI, ORIENTEERUMISKLUBIValga maakond170.36184.71
SIIDIKÄPP OÜValga maakond170.09192.681
UMA AED OÜVõru maakond169.702652.88
LEMMESTE OÜVõru maakond169.37169.3701
JULIJA OSSIPUKValga maakond169.11190.172
CAFLER OÜValga maakond169.07147.0701
LJUDMILLA JALLAIVõru maakond167.4700
WATERWOOD, OÜPõlva maakond166.7502801.252
TRAD.TASTE OÜVõru maakond166.5606216.96
MARGUS MÕTTUSVõru maakond165.29100405
ÜLO ARUKÜLAPõlva maakond163.0204878.01
TOOMAS PP, OÜVõru maakond163.01146.301
OÜ KAAGU VILIVõru maakond162.89037251
DIGITEC SOLUTIONS OÜVõru maakond162.6802278.34
PÕLVA MÄE 15, KORTERIÜHISTUPõlva maakond162.6165.061
VIA SOUL PRO OÜVõru maakond162.2856.681133.31
ARMANGO, OÜVõru maakond161.6902193.97
LIBELLA TEEValga maakond161.55163.981
MISMAR, OÜValga maakond161.505959.14
PIIRI 14, KORTERIÜHISTUPõlva maakond161.02167.141
ANTS SCHMIDTVõru maakond160.3904971.53
MERSAR UÜVõru maakond159.72229.381
BAGO, OÜValga maakond159.28307.294096.353
TÄHETARK OÜVõru maakond159.199.424845.372
KORTERIÜHISTU LEPALINNUVõru maakond158.18164.21
VTKÜ, KORTERIÜHISTUValga maakond157.8163.81
ILUVESKI OÜValga maakond157.8163.81
AGOTRANS, OÜVõru maakond157.500
OÜ TERAVIKPõlva maakond157.48164.651
KALLE SABALISKPõlva maakond156.607871.75
LIIVIMAA NOORTEORKESTERValga maakond156.3169.45
SKORPIONI KAUBANDUSE OÜVõru maakond156.370.0412851
SOOÄÄR, KORTERIÜHISTUValga maakond156.24172.442
TÕRVA VALGA-64, KORTERIÜHISTUValga maakond156.07164.671
MEELIS RÄIMVõru maakond155.8902961.9
TURUNDUSTÜDRUKUD OÜVõru maakond155.58022253.18
PUUWOOD OÜVõru maakond155.310950
PTASHNIK ENGINEERING OÜPõlva maakond154.8205551
HENDRIK LUTSPõlva maakond154.370812.74
VIKERLANE, OÜValga maakond154.18162.783
RIMELL TRANS OÜValga maakond153.80769
ARIADNEE ILU JA MASSAAŽITEENUSED OÜVõru maakond153.45164.611
VESKINS INTERNATIONAL OÜVõru maakond153.3102624.19
ROLSON BUILDING BUSINESS OÜValga maakond153.2734.0810001
SEGASUMMA, KORTERIÜHISTUValga maakond152.26162.242
KULDAR VILJUSPõlva maakond151.7601215
MIMU NAILS OÜVõru maakond151.21161.551
ÖÖBIKUORU HÜDROTÖÖKODA-MUUSEUM, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond151.170755.83
EHITAJATE 3, KORTERIÜHISTUPõlva maakond150.57157.412
MACGYVER OÜValga maakond150150
TERVE VÕRUMAA, MITTETULUNDUSÜHINGVõru maakond149.47158.216
NAHKKINNAS, MITTETULUNDUSÜHINGValga maakond149.33156.141
MARGO MUSTVõru maakond149.0108406.96
TANK, TÕLLISTE AVATUD NOORTEKESKUSValga maakond148.48160.97
EHITAJA 2, KORTERIÜHISTUValga maakond146.38158.71
ORG ECOMMERCE OÜVõru maakond145.8501600
KRISTIINA MÄNDPõlva maakond144.6403163.93
MARLIKU, OÜVõru maakond144.25001
JULE OÜVõru maakond144.12213.781
PUUPAGANA OÜValga maakond143.780735.08
AVEXLINE GRUPP, OÜVõru maakond143.7604027.02
ARTING TRADE OÜPõlva maakond143.105452.83
KORTERIÜHISTU LUSTIVõru maakond143.04153.512
SAKSAMETS, OÜVõru maakond142.901603.91
KANGAKODA OÜValga maakond142.87191.381
TABERNUS OÜValga maakond142.53150.892
ALAR AVARMAAPõlva maakond142.2301279.15
AVO KEELVõru maakond141.9145.021
OMA ARVE OÜVõru maakond141.9141.91
OPERE ELECTRICA OÜVõru maakond141.9141.91
OÜ PIPEHELPPõlva maakond141.9141.91939.171
ÕMBLUSATELJEE KULDNIIT OÜPõlva maakond141.9141.91
OÜ OKASLEHTVõru maakond141.9141.91
OÜ DRAGON BEAUTYVõru maakond141.9141.91
SKHAIR OÜValga maakond141.9141.91
KALLISKIVI OÜPõlva maakond141.9141.91
LIISEL OÜPõlva maakond141.9141.91
KODOX, OÜValga maakond141.9141.91
TAIMAR JUKSPõlva maakond141.9141.9
KÕRGESSAARE KÖÖGIVILI OÜVõru maakond141.90900
SUPELUNG OÜValga maakond141.4301539.332
LOREIDA OÜVõru maakond141.35153.031
GRANDEMOON OÜVõru maakond140.89234.13
TARTU 28 A, KORTERIÜHISTUVõru maakond140.88148.352
ÜLLE SALONG, OÜValga maakond140.7197.461
VÄINO LÕHMUSVõru maakond140.3801923.8
ALEKSANDRA RUDOMETKINAValga maakond140.2503836.7
RUUTER, OÜPõlva maakond139.8435.256961
STEVERMAN OÜValga maakond139.7887.8946762
PÕLVA TRIO, KORTERIÜHISTUPõlva maakond139.59151.321
TARTEMIK, OÜValga maakond139.201046
ILLAS P.S., OÜPõlva maakond138.4146.412001
AVITASE OÜPõlva maakond138.12207.782
KULGUR PROJEKT OÜPõlva maakond138.03138.035
TREMIN, OÜPõlva maakond137.6701040
MAILIS PRANTS HAMBARAVI OÜPõlva maakond136.93155.191
VILMAR RATTUSPõlva maakond136.93155.18
VERIORA MÄNNI, KORTERIÜHISTUPõlva maakond136.68147.32
EHITUSNÕUNIK, OÜVõru maakond135.74025501
VAIKE TOROPPõlva maakond135.6417701
SANMAAG, OÜValga maakond135.58146.991
JAAMA 61B, KORTERIÜHISTUPõlva maakond135.16137.191
OÜ MERIMANVõru maakond135.05142.781
DRP WORKS OÜPõlva maakond134.940551.83
FINEST TIMBER, OÜValga maakond133.84139.9481582.591
KORTERIÜHISTU PÕLVA MÄE 2Põlva maakond133.32144.541
VÕRUMAA VETELPÄÄSTEÜHINGVõru maakond132.85144.03
AIVE KIIKVõru maakond132.5134.5
ELEKTRITSEHH NO11 OÜPõlva maakond132.21143.34835.07
M.G.M. CAPITAL PARTNERS, OÜPõlva maakond132.15024001
PÕLVA AASA 3, KORTERIÜHISTUPõlva maakond130.17141.121
AASA-7, KORTERIÜHISTUPõlva maakond128.82133.711
LOO 5, KORTERIÜHISTUVõru maakond128.67134.521
INKO PUIT OÜPõlva maakond128.62023686.463
KAJA ROSINVõru maakond128.5129.86
INSENER INVEST OÜValga maakond127.7301245
KAWERMOIS OÜPõlva maakond127.7103586.67
MART SUURMANNPõlva maakond127.3802341
ROOSI 22, KORTERIÜHISTUValga maakond126.33132.572
AASIPI OÜPõlva maakond125.930820
HANNO KÕRBEVõru maakond125.5701585.55
VALGA 66, KORTERIÜHISTUValga maakond125.46136.021
ROHELINE 6A, KORTERIÜHISTUValga maakond125.28127.171
POSTITEE TURISMITALU, OÜPõlva maakond12500
REXA OÜVõru maakond124.8809039.89
SELGUR SEPPVõru maakond124.8101000
BLACK BELT BALTIC OÜPõlva maakond124.102811.881
KRABI KÕRTS OÜVõru maakond124.09011118.3
MÄE 11, KORTERIÜHISTUPõlva maakond124.07127.761
EHITAJA 4 TÕRVA, KORTERIÜHISTUValga maakond122.83135.571
ALTAI ARC, OÜVõru maakond122.7408276.9
KAGUSERVICE OÜVõru maakond122.6308971
GRUPP KAHA OÜValga maakond122.501723.331
VP TEENUS OÜVõru maakond12201574.32
BALDENMAX OÜVõru maakond121.84121.8411842.441
VERTEL ELEKTER OÜVõru maakond121.4404797.321
KODU JA KATUS OÜVõru maakond12100
SAUARI OÜVõru maakond120.69138.022
NOVAR FM OÜPõlva maakond120.4802706.36
DIGITEL OÜVõru maakond120.2402120.35
JA INVEST OÜVõru maakond120014501
EEKBKL MOOSTE BAPTISTIKOGUDUSPõlva maakond119.25121.051
ARVUNURK, OÜVõru maakond119.12126.325301
OÜ KASTELAANEPõlva maakond119.08186.561029.92
NAHA KÜLA SELTSPõlva maakond118.38126.981
LILLEORU AIAD OÜVõru maakond118.330791.67
ÖÖBIKU 1, KORTERIÜHISTUValga maakond117.63127.531
EMRO, OÜPõlva maakond116.2957.341613.221
ANDKER CONSULT OÜVõru maakond115.72120.121
KORALL OÜValga maakond115.220
KARJA 6, KORTERIÜHISTUVõru maakond115.14118.382
HELME NOORLOOM OÜValga maakond114.6700
TILSI I, KORTERIÜHISTUPõlva maakond112.79120.12
PETSERI 8, KORTERIÜHISTUVõru maakond112.2123.76
OÜ TAGA-MELGAVõru maakond112.0104573.94
REGRESTAR, OÜVõru maakond110.9802307.88
MAHE MEIEREI, OÜVõru maakond110.52110.522
FROSTGATE, OÜValga maakond110.1118.111
KOIDULA KODU, KORTERIÜHISTUVõru maakond108.9111.541
LEEVI ÕPETAJATE MAJA, KORTERIÜHISTUPõlva maakond108.57114.842
RS TEENUSED, OÜPõlva maakond107.510537.49
ARABELLE INVEST OÜPõlva maakond107.3704790.25
SWIMO AUTO, OÜValga maakond106.8601741.72
URMAS TIKKERValga maakond106.4605885.24
H-RENT OÜPõlva maakond106.3901244.17
SOLITECH OÜPõlva maakond106.270800
SILVERSKY, OÜVõru maakond106.203130
7PLUS OÜValga maakond1060
KAGURING OÜPõlva maakond105.5901050
ARISAUKKO BALTICA, OÜVõru maakond104.744511.1453767.253
MITTETULUNDUSÜHING HINGETUGIVõru maakond104.56113.36
OÜ PIIGASTE PUHKEMAJAPõlva maakond102.9902000
SMC GRUPP OÜPõlva maakond102.6101951.071
VANDERVALK OÜValga maakond101.73101.73
ANDSUMÄE 2, KORTERIÜHISTUVõru maakond101.7110.281
AVALOR ARENDUS OÜVõru maakond101.7110.2801
PIIRI 2, KORTERIÜHISTUPõlva maakond101.61103.141
REEDER TRADE OÜVõru maakond101.5905526.73
KARULA MAHLAD OÜValga maakond101.5101930.861
OÜ LÄTTEKODAPõlva maakond100.65811.995924.271
DAXI, OÜVõru maakond100.65104.4924705.641
KARJA 2 KODU, KORTERIÜHISTUVõru maakond100.65104.491
KORTERIÜHISTU TAMPEREVõru maakond100.65104.491
PURPORT OÜVõru maakond100.65104.4942744.351
SOONSEIN OÜVõru maakond100.40959
DIVITES PUBLISHING OÜVõru maakond99.9201096.45
LOODUSE VIDEOAABITS, MITTETULUNDUSÜHINGPõlva maakond99.3999.38
ANNA REINARTValga maakond99.2204512.681
TIKSI MASINA OÜVõru maakond99112.22
SVETLANA SESLOVAVõru maakond99101.41
TOMEKTER OÜVõru maakond98.69014181
ÜLLAR HORNVõru maakond98.340650
KERSTI EGLITValga maakond98.3204432.011
KALEVIKIVI OÜValga maakond97.34001
VITALIJS TKAČENKOValga maakond97.2398.71
VERIORA UUS 6, KORTERIÜHISTUPõlva maakond96.24101.012
KHIS OÜValga maakond96.209345.84
PELDAMÄE TALU OÜPõlva maakond96.1701365.8
KALJU MÄNGLIVõru maakond96.1201894.61
MELVARPUIT OÜPõlva maakond95.99011341
KREUTZWALDI-LILLE, KORTERIÜHISTUVõru maakond95.496.841
LUHA 29, KORTERIÜHISTUVõru maakond95.1102.722
KANEPI TURU 8, KORTERIÜHISTUPõlva maakond94.9102.91
RÕUGE OKS, OÜVõru maakond94.730912
HALDAG UÜValga maakond94.70535.4
KONSPEK, OÜPõlva maakond94.5601871.01
TAHEVA VALLA KÜLADE SELTSValga maakond94.22101.54
ZACMAN GRUPP OÜValga maakond93.030692
AARE OTSLA OÜPõlva maakond92.93544731.31
SOVOCO OÜValga maakond92.7101032.931
ANTSLA TEHNIKA 3 KORTERIÜHISTUVõru maakond92.5896.11
MIDA IGANES OÜPõlva maakond92.4102648.21
KODU, AED JA METS, OÜPõlva maakond92.3101375.011
EZ RULO OÜPõlva maakond92.2103512.42
EDUARD OKSARPõlva maakond92.1996.39
JAAK HÕBEPõlva maakond91.8805943
KOLLANTA, OÜVõru maakond91.3801038.47
SIRJE JÕEÄÄRPõlva maakond90.8703687.92
ESTONIAN FOOD PRODUCTS GROUP OÜVõru maakond90.8502039.841
AALKEN OÜVõru maakond90.570660
JAAN KALLASVõru maakond89.901926.54
MTÜ ALLE-SAIJA TEATRITALUPõlva maakond89.5693.64
PEETER EINValga maakond89.4603082.3
FROG CAFE, OÜPõlva maakond89.379.331516.96
CORNER FINANCES OÜVõru maakond88.7699.26
BIRKENO OÜValga maakond88.5703487.91
LEEVI RUUTMAValga maakond88.5101974.7
LELJA DEMENŠINAValga maakond88.4189.732
K&K CONSULT OÜValga maakond880900
KUREPESA LD, KORTERIÜHISTUPõlva maakond87.9690.842
SAETEE OÜValga maakond87.4424.32796.351
ROCK RANCH, OÜValga maakond87.20475
REINZER OÜPõlva maakond86.30
RAHTIAJO OÜVõru maakond86.20
MÜÜRI ST OÜValga maakond85.9401125
HALLIKA TALU OÜPõlva maakond85.1504125
KAUPO KUTSARValga maakond85.010650
VÕRU AUTOMART, OÜVõru maakond84.2122.444896.591
ARONA KAUBANDUS OÜVõru maakond84.1687.361
PÄKAMÄE MAIUS OÜPõlva maakond83.9601222.65
1MAJA, OÜVõru maakond82.94027384.171
VÄIMELA PÕLLU 3, KORTERIÜHISTUVõru maakond82.6883.94
ZHENIYA OKHENDUSHKEVICHVõru maakond82.588.51
OÜ BRICALISValga maakond82.1885.923
HERRA PLEKID OÜPõlva maakond81.9187.281
RITSU-22, KORTERIÜHISTUValga maakond81.81121.771
INGA AAVIKPõlva maakond81.680900
TARIVARA OÜVõru maakond81.20489.99
LOGOS OÜValga maakond80.6050452
MAIE LANGVõru maakond79.9406130.58
AGLES, OÜValga maakond79.8302632.5
N.R.TEAM OÜVõru maakond79.5612.565737.441
OTEPÄÄ AIANDUSE JA MESINDUSE SELTSValga maakond79.580.71
VÄIMELA PÕLLU 2, KORTERIÜHISTUVõru maakond79.580.71
KORTERIÜHISTU PÕLVA MÄE 13Põlva maakond79.580.71
VON HAUS, OÜPõlva maakond79.4201734.2
ROOSI 12-A, KORTERIÜHISTUValga maakond78.7282.681
PÕLVAMAA KUTSEHAIGETE ÜHINGPõlva maakond78.4285.02
LUULE JÜRISAARVõru maakond78.25010767.83
EHISTAR, OÜPõlva maakond78.060961
TOOMAS MEIEL, OÜPõlva maakond77.5525580.6
ERKI RÜÜTLIPõlva maakond77.4500
JAAK EENSALUValga maakond77.1407710.02
PAMAR TEENUSED OÜVõru maakond76.5306451
KRISTJAN TIIDEBERGValga maakond76.4204755
BEST MUSIC OÜValga maakond76.302497.6
ILUSTUUDIO ANGER OÜPõlva maakond76.1188.571
OLEV TOOTSVõru maakond76.0179.3327831
OÜ SIIMUNIIDUPõlva maakond75.860666.7
JANEHITUS OÜVõru maakond74.6773.752785.481
TEHNOCLOUD OÜValga maakond74.2102479.9
MEREMÄE KAASIKU, KORTERIÜHISTUVõru maakond74.275.32
TMA SOLUTIONS OÜVõru maakond74.0478.212
OÜ STUDEOVõru maakond74.0478.211
HELEV GROSSValga maakond73.9401490
VASTMELOR OÜVõru maakond73.130448.31
SPIRITART OÜPõlva maakond72.96081140.2
SOLARHOUSE, OÜPõlva maakond72.8901442.04
ELMAR HOMMIKVõru maakond72.650696.67
STRATA NORDIC OÜVõru maakond72.330873.62
PÕLVA AASA 2, KORTERIÜHISTUPõlva maakond71.8881.451
ENERGY SMART OÜValga maakond71.8201297.07
ARVUTINÕUNIK OÜVõru maakond71.3102456.251
ASTART OÜVõru maakond70.7301177.81
LY KAASIKPõlva maakond70.6201346.54
VALGA 62, KORTERIÜHISTUValga maakond70.5976.531
VERIORA UUS 7, KORTERIÜHISTUPõlva maakond70.3874.492
EDUARD BESSONOVValga maakond70.1607660.63
FORESTFOOD OÜVõru maakond7003532.59
NERO, KORTERIÜHISTUValga maakond69.977.161
TAMAS OÜVõru maakond69.6170.6203
LOODUSKESKUS, OÜPõlva maakond69.4569.451
OÜ KOHVIK PÄEVALILLPõlva maakond68.9997.921534.621
TAMENTOR OÜValga maakond68.979.771
OÜ KULDKUUBIKPõlva maakond68.70410
AGRIPLANT, OÜPõlva maakond68.70
SIRJE MADISSONVõru maakond68.5677.361
JELENA SOFIJANTŠUKValga maakond68.1678.963
REMO LAARValga maakond68.1204735.84
JUSSI KAUBANDUS, OÜPõlva maakond67.8105586.9
MOOSIVABRIK OÜPõlva maakond67.750828.67
DORBEKID, OÜPõlva maakond67.670816.32
VÕRU AUTOSERVIS OÜVõru maakond67.6404649.79
TÕNU MÄNDLAValga maakond67.50739.46
MAIDU JAASONVõru maakond67.440888.52
OTEPÄÄ NAISSELTSValga maakond67.3368.35
LAATRE AUTO, OÜValga maakond66.9269.97
DREAMS, OÜValga maakond66.6701011.1
ELOPÄRL OÜVõru maakond66.47013971.851
TAAGEPERA UUE MAJA, KORTERIÜHISTUValga maakond66.3969.421
REDVAR OÜValga maakond66.110600
OSAÜHING ELFRIEDE TAILORINGVõru maakond65.5756.1108.331
TELERAM, OÜVõru maakond65.4372.2402
JÄRVESILMA, OÜValga maakond65.0902085.37
LEMBE RAUDValga maakond64.9604463.71
PAPPEL, KORTERIÜHISTUVõru maakond64.8368.551
VÄIMELA PÕLLU 5, KORTERIÜHISTUVõru maakond64.4166.871
LUHA 25, KORTERIÜHISTUVõru maakond64.1767.081
MK MUSTRÄSTAS OÜPõlva maakond64.0968.65
SUBRIK, OÜPõlva maakond63.664.561
OLIVELLO, OÜValga maakond63.40506
ÜHEKSA, KORTERIÜHISTUValga maakond63.3671.791
KÜKA, OÜPõlva maakond63.080503.5
CANDELA-KET, OÜPõlva maakond63058374
CIBO KINNISVARA OÜValga maakond62.8800
MTÜ OSULA KÜLASELTSVõru maakond62.7468.021
VENSO RENT OÜValga maakond62.740635.1
MEELIS KOKKMAAPõlva maakond62.690510
OÜ ARLITIPõlva maakond62.4602343.721
AVELI ASBERPõlva maakond62.3169.492
ANDMETEADUS OÜValga maakond62.090697.41
CAVI, OÜValga maakond62.0702034.871
OSAÜHING POSTULOPõlva maakond61.2601012.51
VALGA 68A, KORTERIÜHISTUValga maakond61.1766.31
MTÜ VÕRU LOOMESELTSVõru maakond61.0266.151
MIHHAIL LINKVõru maakond60.8501480
TÕNU PEEDOSAARVõru maakond60.610692.94
VM AUTO, OÜPõlva maakond60.5705301
VÕRU KARJA 5 KORTERIÜHISTUVõru maakond60.3664.771
V AND K TRADE OÜValga maakond60.2462.9729661
NÕUANDJA, OÜPõlva maakond60601
FOREGA LOGISTICS OÜVõru maakond600613003.231
KALRAI, OÜValga maakond59.9706092.7
AVEEL OÜValga maakond59.8501380.531
PIMEDATE INFOÜHING HELIKIRIVõru maakond59.7398.011
SAAREHITUS OÜPõlva maakond59.630416.651
SILVERBONUS, OÜPõlva maakond59.6304361
LIIVMAN GRUPP OÜValga maakond59.459.42
VARA, KORTERIÜHISTUValga maakond59.460.841
ILME KINDSIKOPõlva maakond59.150576.47
MARGUS VOITKValga maakond58.9056801
EQUESTRIAN OÜValga maakond58.870723.01
ERIT OÜValga maakond58.180930
MÕHU O.K.S., OÜValga maakond57.860832.4
MITTETULUNDUSÜHING KVNPõlva maakond57.3764.591
MÕNISTE ELULÕNG, KORTERIÜHISTUVõru maakond57.0561.811
CRAFTER OÜPõlva maakond56.670283.352
SURYA SHANTI, MITTETULUNDUSÜHINGValga maakond56.510282.55
ERELED OÜVõru maakond56.250546.91
KR MANAGEMENT OÜVõru maakond560400
LY MASSAAŽ OÜValga maakond55.9191.781
MERITAR&CO OÜPõlva maakond55.903552.322
KALMARE GRUPP OÜVõru maakond55.900
PARKSEPA, KORTERIÜHISTUVõru maakond55.8956.731
CLEAN CONSULT OÜPõlva maakond55.8707801
ANDREI LUIKValga maakond55.7104049.82
JÄRVE ARENDUSE OÜValga maakond54.6801207.83
PIRET KARJUSValga maakond54.0303364.83
PHOSPHORUS, OÜValga maakond54.0259.62
AARE OLESKPõlva maakond54.010844.04
VALLE HENNOPõlva maakond53.840397.94
HUUMUS CONSULTING OÜPõlva maakond53.24016901
ÖÖBIKU ÜRDITALU OÜValga maakond52.8592.741
VALDO VIRUValga maakond52.5103718.67
HIMMASTE PAPPEL, KORTERIÜHISTUPõlva maakond52.2856.681
TÕRVA ASTELPAJU OÜValga maakond50.270514.4
RUUSA 6 KORTERIÜHISTUPõlva maakond50.1354.361
MANTRA METS OÜVõru maakond50.0805135.373
HENN MÄLLOPõlva maakond49.801440.09
JÜRI 22, KORTERIÜHISTUVõru maakond49.6850.431
TÕNU KAARPõlva maakond49.6804775.81
CONBALTIC OÜValga maakond49.65023305
JÄRVE 1, KORTERIÜHISTUVõru maakond49.6254.752
WALTMER PROJEKT OÜVõru maakond49.556.1
DEKO ELEKTER OÜVõru maakond49.1457.7640501
OÜ BERTROValga maakond49.1206101
RUMIA ANTSLA OÜVõru maakond48.99034501
OÜ BERTAMETPõlva maakond48.780243.9
NERVA ART, OÜPõlva maakond48.6611.144661.041
SIR MELVIN OÜPõlva maakond48.6201208.3
URMAS PAIDREVõru maakond48.380665.25
TOOMAS VANAPõlva maakond48.310709.6
AKTIVA TEENUS OÜPõlva maakond48.2669.512147.492
ERMO KRUUSEValga maakond47.880934.75
HELENA KUDREPõlva maakond47.7301186.25
ALBRI BUSSID OÜVõru maakond47.748.421
LEMBIT UIBOValga maakond46.950350
ENDEL MAISLAValga maakond46.77012345.15
RUUGA GRUPP, OÜVõru maakond46.0802950.95
JAMM EESTI OÜValga maakond4602664.531
TEHNIKA, KORTERIÜHISTUVõru maakond45.7246.411
RINORI, OÜPõlva maakond45.080663
HERILASED, KORTERIÜHISTUVõru maakond44.3548.94
OÜ PEONIAValga maakond44.348.892
KÄMMO OÜPõlva maakond44.0201716
NORDEST, ASValga maakond43.8101267.52
PARKAS OÜVõru maakond43.7201648.171
MADIS MARANPõlva maakond43.680550
DINAAR S.H., OÜValga maakond43.40508.67
HEINAR TOMSONPõlva maakond43.11