Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: kaup24.ee

Mõistes hukka Venemaa sõjalise agressiooni Ukraina vastu, lõpetavad PHH Group’i müügiplatvormid ja e-poed, sealhulgas Kaup24 ning Hansapost Venemaal ja Valgevenes toodetud kaupade müügi. 

„Kuigi Venemaa ja Valgevene kaupade osakaal moodustab alla 1 protsendi tootevalikust, on tegemist põhimõttelise otsusega. Toetame täielikult Ukrainat ja selle elanikke, kes kannatavad Venemaa sõjalise terrori all,” ütles PHH Group’i juht Dainius Liulys.

Lisaks kutsub ettevõtte üles eelistama Ukrainas valmistatud kaupu, mille päritolumaa kohta on PHH Group’i e-poodides selge ja silmatorkav märge.

PHH Group alustas täna koostööd Punase Ristiga, et toetada sõjapõgenikke, annetades 600 magamiskotti, 200 madratsit, 100 vaipa ja erinevaid hügieenitarbeid. PHH Group’i toetus ja koostöö Punase Ristiga jätkub.

„Tänases olukorras ei saa me kodanike ega organisatsioonina silmi kinni pigistada ja tegutsemata jätta. Lahvatanud sõjaolukord ei otsustata vaid Ukraina, aga kogu demokraatliku läänemaailma saatuse, mistõttu kutsume üles Ukrainat toetama ja abistama ka kõiki teisi ettevõtteid,“ ütles Liulys.

PHH Group on Baltikumi suurim e-kaubanduse kontsern, mille alla kuuluvad Kaup24 ja Hansapost Eestis, Pigu.lt Leedus, 220.lv Lätis ning HobbyHall.fi Soomes.

Viimased uudised