Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Alates tänasest alustas Baltikumi suurim veebipood toidukaupade müügiga, liites enda kaubanduskeskusega internetis toidukaupluste tooteid ja uusi kaubamärke, mis jõuavad tellijateni üle Eesti.

Alates tänasest saavad ostjad tellida peamisi toiduaineid, mida Kaup24 tarnib üle Eesti. Tellimuste kohaletoimetamiseks saavad kliendid valida Tallinna väljastuspunkti, DPD Pickup punkti, Omniva pakiautomaadi, kulleri ja Eesti Post kontori vahel, mis tähendab, et tooted jõuavad ka piirkondadesse, kuhu teised toidutarnijad tavaliselt ei sõida.

„Meie eesmärk on alati olnud, et meie kliendid saaksid osta kõike, mida nad soovivad, ühest kohast. Praegusel raskel ajal on toit väga oluline osa ostukorvist ning kui andsime teada, et senine e-pood muutus kaubanduskeskuseks internetis, tähendas see, et hakkame müüma ka toiduaineid.

Seni müüsime peamiselt kohvi ja teed, nüüd oleme oma valikut aga laiendanud ka teistele igapäevastele kauasäilivateletoodetele. Samuti on oluline, et saaksime kaupa kohale toimetada üle kogu Eesti, ka nendesse piirkondadesse, kuhu varem veebist tellitud toidukaupa ei tarnitud,” rõhutas kaup24 tegevjuht Dainius Liulys.

Valik laieneb pidevalt

Kaup24 alustas kauplemist helveste, konservide, maiustuste, UAT-piima, beebitoidu ja suupistetega. Tarbijatele pakutavate kaubamärkide hulka kuuluvad sellised tuntud nimed nagu Bonduelle, Kellog’s, Santa Maria, Jacobs, Estrella, Milka ja palju teisi. Lisaks on valikus pasta, tangud, puder, õli, kakao, kastmed, vürtsid, pähklid, seemned, kuivatatud puuviljad, hommikuhelbed, supid, puljongid ja kuivatatud lihatooted.

Alates tänasest algab toidukaupade müük kõigis kolmes Balti riigis Kaup24, Pigu.lt ja 220.lv kaudu. Liulysi sõnul on lähiajal plaan suurendada koostööpartnerite arvu ja nende poolt tarnitavate toidukaupade valikut.

„Alustasime sellise tootevalikuga, mida leiab ka väiksemast toidupoest. Loodame, et see aitab meie ostjatel teha oma ostud korraga ühest kohast ning nad peavad oma kodust vähem lahkuma. Samal ajal tegeleme ka edasise arenguga – suhtleme oma partneritega ja kutsume kõiki Baltimaades tegutsevaid toidutarnijaid ja -müüjaid meie kaubanduskeskusega internetis liituma ja seal oma tooteid müüma,” julgustas Kaup24 tegevjuht.

Rõhk ohutusel ja tõhususel

Oma tegevuse ja tootevaliku laiendamisel on Pigu Grupp võtnud kasutusele vajalikud meetmed, et tagada kaupade katkematu liikumine ning mis kõige tähtsam – töötajate, partnerite ja klientide turvalisus. Leedu lattu on tööle võetud üle tosina uue töötaja, töö on korraldatud kolmes kontaktivabas vahetuses ning käitutakse vastavalt tervishoiujuhenditele.

Klientidel soovitatakse tellimuse puhul valida ettemaksu meetodid, peatatud on sularahamaksed ning lisaks piiratakse klientide arvu ruumis, kus käib tellitud kaupade väljastamine.

Lisaks plaanitakse arendada kohaletoomise võimalusi ning uusi lahendusi.

Kommentaarid

Viimased uudised