Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Põlva Serviti võitis kolmapäevases põnevuskohtumises HC Kehra Horizon Pulp&Paper 29:27 ning jätkab meistrivõistlusi täiseduga.

Mesikäpa hallis mängitud kohtumise esimene poolaeg lõppes viigiseisus 12:12. Teisel poolajal jäi kodumeeskond tagaajaja rolli.

„Roman Aizatullovi vedamisel ning kodupubliku toetamisel suutis kodumeeskond siiski tagasi mängu tulla ning lõpuks ka mäng enda kasuks pöörata. Pärast lõpuvilet olid Põlva võidunumbrid 29:27,” teatas klubi kodulehel.

„Kaitse oli meil hea, sest mänguga 25 väravat lasta visata on täitsa okei. Selles mängis suurt rolli ka muidugi Eston [Varusk], kes tegi läbi mängu häid tõrjeid,” ütles joonemängija Andreas Rikken mängu järel klubi pressitalitusele.

„Vaeva tuleks näha aga positsioonirünnakutega, kus jääb võimsust natukene väheseks,” jätkas Rikken. „Õnneks vedas meid täna hea mängu teinud Roman [Aizatullov] ning positiivne on ka see, et suutsime meeskonnaga kiiresti välja tulla viieväravalisest kaotusseisust ja lõpuks võit ikkagi koju jätta. Kindlasti tahaks tänada ka kodupublikut, kelle kõva trummipõrin andis kõvasti energiat võidelda.”

Serviti resultatiivseim oli 11 väravaga Roman Aizatullov, Hendrik Varul ja Henri Hiiend lisasid kumbki 4, Sander Sarapuu 3, Andreas Rikken, Kristjan Muuga ja Henri Sillaste 2 ning Raiko Rudissaar 1 värava.

Lõunaeestlane

Viimased uudised