Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pole saladus, et ajakirjanduses töötab homoseksuaale rohkem kui teistes valdkondades, see on nii terves maailmas, kuna homod on keskmiset edevamad ja sotsiaalselt aktiivsed. Nüüd on selgunud ka Postimehe peatoimetaja arvatav tagandamise põhjus – homode mäss.

Nimelt, nagu kirjutab vasakpoolsete vaadetega ja seetõttu praeguse Eesti valitsuse suhtes kriitiline ingliskeelne väljaanne Estonian World, siis tekkis vastuseis toimetuses sellest, et peatoimetaja Peeter Helme oli tahtnud kohendada üht homomeelset, homoabielusid toetavat päevakommentaari.

Peeter Helme oli selle peale öelnud, et Postimees ei toeta homoabielusid. Kuivõrd pärast seda sunniti Helme lahkuma ja homomeelsed jäid nö peale, siis võib eeldada, et Postimees toetab nüüd avalikult homoabielusid.

Estonian World on ilkunud ka Postimehe moto üle, mis alates maikuust on järgmine: „Seisame eesti rahvuse, keele ja kultuuri säilimise eest läbi aegade”. Estonian World on jätnud targu märkimata, et täpselt sama seisukoht on välja toodud Eesti põhiseaduses.

Homoabielud on Eestis olnud homoseksuaalide üks peateemasid, sest seeläbi on neil õigus saada lapsendamise õigus. Homoseksuaale toetavad Eestis avalikult sotsid ja Reformierakond, kes jäid peale valimisi opositsiooni ja on närvis, sest parempoolne valitsus tahab homodelt toetusraha ära võtta.

Lõunaeestlane paneb üles ka vastava küsitluse:

Kas Postimehe peatoimetaja tagandas homode mäss?

Vaata tulemusi

Loading ... Loading ...

Viimased uudised