Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Politsei foto

Politsei palub kaasabi selgitamaks Võrumaal Meegomäe hooldekodust lahkunud 47-aastase Jüri asukohta.

Eile, 8. juuni õhtul palusid hooldekodu töötajad politsei abi leidmaks üles Võru vallas Meegomäe külas hooldekodust teadmata suunas lahkunud ja kadunuks jäänud 47-aastase mehe asukohta.

Kagu jaoskonna välijuht Arvo Turba selgitas, et eilsest õhtust saadik on politseinikud kogunud infot, mis aitaks mehe võimalikku teekonda ja asukohta tuvastada. „Paralleelselt info kogumisega on piirkonda jäävad alad öö jooksul paluski juba kontrollitud. Mehe liikumissuuna kindlaks tegemiseks kaasati otsingutele ka teenistuskoer ning mõne tunni jooksul saabub piirkonda linnulennult üle vaatama ka kopterimeeskond. Lisaks vaatasid päästeametnikud öö jooksul termokaamera abil üle ka piirkonda jäävad veesilmad,“ kirjeldas välijuht.

„Samuti kontrollisid politseinikud koos piirivalvurite ja abipolitseinikega üle kõigi külla jäävate kortermajade trepikojad ja keldrid, tühjana seisvad hooned ja järveümbruse, kuid meest pole senini õnnestunud leida. „Töö info kogumisel jätkub, et selgitada välja täiendavaid alasid ja aadresse, mida kontrollida,“ kinnitas välijuht.

Hooldekodu töötajate sõnul on Jüri kiire kõndija, mistõttu pole välistatud, et ta võib olla kodukülast ka kaugemale lahkunud. Seetõttu on oodatud iga tähelepanek ja vihje ka väljaspool Meegomäe küla.

Jüri on kõhna kehaehitusega, umbes 170 cm pikk ja hoiab veidi küüru. Tal on heledad lühikesed juuksed. Hooldekodust lahkudes oli tal seljas punakas-roosa t-särk ja jalas sinised lühikesed püksid. Mobiiltelefoni, dokumente ega raha mehel kaasas ei ole. Jüri on pikaaegne hooldekodu elanik ja varasemat ta sealt selliselt lahkunud ei ole.

Kõigil, kel on infot kirjeldusele vastava mehe asukohast, palutakse sest teada anda hädaabinumbril 112.

Viimased uudised