Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Nädalavahetusel sadas Eestis lisaks vihmale mitmel pool lörtsi ja lund, uue nädala alguses aga lähevad ilmaolud veelgi talvisemaks. Nädala keskel temperatuur siiski tõuseb.

Ööl vastu homset esmaspäeva on pilves selgimistega ilm. Kohati on sajuhooge nii vihma, lörtsi kui lumena. Paiguti tekib udu. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 0 kuni -5, rannikul kuni 4 kraadi. Teedel on paiguti libeduseoht, edastab Delfi.

Homme päeval on samuti pilves selgimistega ilm. Kohati on sajuhooge nii vihma, lörtsi kui lumena. Puhub valdavalt põhjakaare tuul 2-8 m/s. Õhutemperatuur on 3 kuni 8 kraadi. Sarnased on ilmaolud ka teisipäeval.

Pisut soojemaks läheb kolmapäeval. Öösel enam temperatuur alla nulli ei lange, vihma kõrval on sisemaal oodata ka lörtsi. Kolmapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vähest vihma. Puhub lõuna- ja edelatuul 5-10 m/s. Õhutemperatuur on 5 kuni 10 kraadi.

Ööl vastu neljapäeva on temperatuur 1 kuni 7 kraadi. Päeval sajab kohati vihma. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s. Õhutemperatuur on 7 kuni 11 kraadi.

Viimased uudised