Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Mikk Järv. Foto: erakogu

Kanepi vallavolikogu valis 18. novembril toimunud istungil 14 poolthäälega vallavanemaks Mikk Järve. Kanepi vallavalikogu 17 liikmest viibis istungil 15 volikogu liiget.

Mikk Järv oli Kanepi vallavanem enne haldusreformi, aastatel 2014-2017, viimased neli aastat täitis ta Elva abivallavanema kohutusi.

Kohaliku elu arendamise kogemust on värskelt ametisse valitud vallavanemal kaheksa aastat, olles varasemalt olnud vallavanem Kanepi ja Puhja vallas ning abivallavanem Elva vallas.

„Kanepi valla tegemistega olen ennast jooksvalt kursis hoidnud ning plaanis on panustada selle nimel, et koalitsioonilepingus kokkulepitud tegevused saaksid ellu viidud,“ kinnitas vallavanemaks valitud Mikk Järv.
Kanepi vallavolikogu eelmisel istungil valiti volikogu esimeheks Piret Rammul ning aseesimeheks Aivar Luts.

18. novembri Istungil moodustati erinevate valdkondade küsimuste arutamiseks ja vallavolikogu õigusaktide eelnõude menetlemiseks vallavolikogu komisjonid, määrati nende tegevusvaldkonnad ja valiti komisjonide esimehed.

Sotsiaal- ja tervishoiukomisjoni esimeheks valiti Andrus Seeme (Reformierakond). Haridus- ja noorsookomisjoni esimehe kohustusi hakkab täitma Sigrid Mark (Keskerakond). Majandus- ja eelarvekomisjoni esimees on Tiit Rammul (Reformierakond). Kultuuri- ja spordikomisjoni esimeheks valiti Tarmo Tagamets (Isamaa) ning revisjonikomisjoni hakkab juhtima Avo Kruusla (EKRE).

Vallavalitsuste liikmeteks kinnitati vallavanem Mikk Järv, finantsnõunik Kaida Vool, ehitusspetsialist Peep Potter, sotsiaalnõunik Terje Lihtsa, Keskerakonna esindaja Heli Peetsmann ja Isamaa esindaja Anneli Ehte.

Viimased uudised