Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: Raul Mee

Märtsi lõpus Võrus ja Narvas toimuma pidanud naistele suunatud riigikaitse teabepäevad toimuvad viiruse jätkuva leviku ohus veebis. Pooleteist tunnistele otseülekannetele 25. ja 26. mail on oodatud kõik 15-27-aastased naised, kes tunnevad huvi riigikaitse ja ajateenistuse vastu.

„Aasta alguses Tallinnas, Tartus ja Pärnus toimunud teabepäevadest võttis osa ligi 200 naist ning kuna huvi riigikaitse vastu on olnud suur, siis otsustasime teabepäevad ärajätmise asemel virtuaalselt korraldada. Nii tuleb vajalik info noortele neidudele koju kätte ja samaaegselt on võimalik järgida sotsiaalse distantsi hoidmise reegleid,“ rääkis ürituste eestvedaja, Kaitseministeeriumi ajateenistuse nõunik Laura Toodu.

Naistele suunatud riigikaitse teabepäevad toimuvad Facebook live otseülekandena nende jaoks spetsiaalselt loodud ürituste lehtedel. Eestikeelne ülekanne toimub 25. mail ja venekeelne 26. mail. Videoüritused algavad kell 16.00, kestavad poolteist tundi ja on kõigile tasuta.

Veebiseminaridel räägitakse, kuidas valmistuda ajateenistuseks, milliseid karjäärivõimalusi loob teenistuse läbimine ning saab kuulata ajateenistuse läbinud naiste kogemusi. Kuna üritused toimuvad otseülekandena, siis on võimalik esinejatelt seminari käigus ka küsimusi küsida.

Naistele suunatud riigikaitse teabepäev eesti keeles 25. mail kell 16: https://bit.ly/2To92JA.
Naistele suunatud riigikaitse teabepäev vene keeles 26. mail kell 16: https://bit.ly/3cOSoL3.

Viimased uudised