Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kaitseliidu Tartu maleva Kuperjanovi malevkond kutsub õpetajaid 8. oktoobril toimuvale põnevale ja harivale militaarmatkale Tartumaal.

Kaitseliidu esindajate sõnul sündis mõte õpetajatele matk korraldada sellest, et ka Julius Kuperjanov oli õpetaja ning kaitseliitlased soovivad õpetajate päeva puhul teha väikese kummarduse oma kodulinna õpetajatele.

Matkale palutakse registreeruda hiljemalt 4. oktoobril https://docs.google.com/forms/d/1fm3iOCElZ6Xm-BcbC45SyITS6ca2M-Vlijp3Gjs8_wY/viewform?edit_requested=true

Matkaks kogunemine toimub 8. oktoobril kell 13:00 Tartu kesklinnas Vanemuise teatri alumises parklas. Tulijad jagatakse kahte-kolme gruppi ning seejärel liigutakse militaarveokitega maastikule. Matkal osalejad saavad teada, kuidas sõjaväeliseks rännakuks valmistuda, kuidas katelokiga süüa teha, oma varustust valida ja pakkida jms. Koos tehakse läbi umbes kolmekilomeetrine jalgsimatk. Üritus kestab kokku umbes neli tundi, saab värskes õhus liikuda, sõduri kombel süüa ning pisut oma silmaringi avardada.

Matkajatel panna selga ilmastikuga sobiv riietus ning kaasa võtta hea tuju. Lisainfot saab paap.villako@kaitseliit.ee.

Viimased uudised