Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Helmer Hallik

Kagu politseijaoskonna juhi konkursi võitis praegune Põlva politseijaoskonna juht Helmer Hallik.

Lõuna prefekt Tarmo Kohvi sõnul on Helmer Hallik väga suurte kogemustega ja võimekas juht, kes on oma tegude ja ideedega eeskujuks kõikidele kolleegidele. Seda kinnitab ka fakt, et mullu novembris omistati talle politsei- ja piirivalve aastapäeval aasta liidri tiitel, teatas Lõuna prefektuur.

„Konkursi võitnud Helmeril on uuest loodavast jaoskonnast väga selge ja kindel visioon, ta väärtustab õppimist, tähtsustab inimestevahelist usaldust ja ta teab, et igaühe panusest sõltub meeskonna tugevus ja kogukonna turvalisus,” kinnitas Kohv.

Praegune Põlva politseijaoskonna juht Helmer Hallik tunneb enda sõnul uue ameti eest suurt uhkust aga ka suurt vastutust.

„Uue loodava politseijaoskonna kujul näen ma võimalust teha meie inimestele paremat organisatsiooni ning suurendada seeläbi ka meie elanikkonna turvalisust. Minu prioriteet on inimene ise ja seda nii töötaja kui ka piirkonna elaniku näol,” lisas Hallik.

Tema kinnitusel ei kao Kagu politseijaoskonna loomisega praegustest asukohtadest ei teenindused ega inimestega täidetud politseimajad. Olulisel määral muutub vaid jaoskonna juhtimisstruktuur.

Praeguste jaoskondade teenindajad, menetlejad ja piirkonnapolitseinikud jäävad oma töökohtadele samades ruumides, samuti ei mõjuta muudatused politsei pakutavaid teenuseid.

Lõunaeestlane

Viimased uudised