Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Hauka Laat 2022. Foto: MTÜ Hauka Laat

Augusti teisel nädalavahetusel toimuvast Hauka Laada esmamainimisest möödub tänavu 120 aastat. Vana-Antsla mõisast juba tsaariajal alguse saanud traditsiooni tõttu laadapealinna nime kandva Antsla linna jaoks on tegemist aasta tähtsündmusega.

Hauka Laat on käinud ajaga kaasas ja muutunud üha enam messilaadseks sündmuseks, mis ei piirdu enam pelgalt kauplemisega, vaid ka põnevate ettevõtete, nende teenuste ja toodete tutvustamise. Kogu Antslat hõlmaval suursündmusel on esindatud mitmed tootjad ja maaletoojad, autofirmade esindused, erinevad käsitöö-, tööstus- ja aiakaupade müüjad kogu Baltikumist.

„Laadaga kaasneb ka juubeliaasta vääriline meelelahutusprogramm. Lisaks traditsioonilisele Hauka Laada Romurallile toimuvad kontserdid neljal erineval laval, pakkudes muusikalisi elamusi ka kõige nõudlikuma maitsega külastajatele,” sõnas MTÜ Hauka Laat juhatuse liige Helger Kavant.

„Veel rohkem püüame tähelepanu pöörata lastega peredele meeldiva laadamelu pakkumisele. Laada-ala on tänavu ka veidi laienenud seoses Grossi toidukaupade kaupluse avamisega kesklinnas. Kohtumiseni 12. ja 13. augustil, laadapealinnas Antslas!” lisas Kavant.

Müügikohtade broneerimine algab 1. juunil. Täpsem info laada kohta on leitav kodulehelt www.haukalaat.ee ja Hauka Laada sotsiaalmeediakanalitest.

Viimased uudised