Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Täna esmaspäeval, 13. mail kell 13.19 sai häirekeskus teate liiklusõnnetusest Jõgeva vallas Raaduvere külas Jõgeva-Mustvee teel.

Õnnetus toimus Jõgeva – Mustvee tee 10. kilomeetril, kus ees liikunud veoautost möödasõitu sooritanud 74-aastase mehe juhitud sõiduauto Nissan Note põrkas kokku vastu liikunud veoautoga Scania R500, mida juhtis 54-aastane mees. Nissani juht hukkus sündmuskohal. Nissani kaassõitja, 64-aastane naine toimetati haiglasse.

Räägib Tartu jaoskonna patrullpolitseinik Vilmar Müür:

Esialgsetel andmetel sooritas Mustvee suunas liikunud sõiduauto Nissan möödasõitu, kui põrkas kokku vastassuunas sõitnud veoautoga Scania. Sõiduautot juhtinud 74-aastane mees sai raskelt viga ning meedikutel ei õnnestunud tema elu päästa ja ta suri sündmuskohal. Sõidukis viibinud kaasreisija, 64-aastane naine sai viga ja kiirabi viis ta haiglasse. Praegustel andmetel oli mõlemal sõiduautos viibinud inimesel turvavöö kinnitatud. Veoki roolis oli 54-aastane mees, kes oli kaine ja juhtimisõigusega. Veokijuht kasutas turvavööd ja õnnetuses viga ei saanud.

Õnnetus juhtus Raaduvere külas Jõgeva-Mustvee maantee 10. kilomeetril, kus suurim lubatud sõidukiirus on 90 km/h. Õnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Sel aastal on juhtunud rohkem kui 350 liiklusõnnetust, milles inimesed on viga saanud. Hukkunud on 11 inimest.

Viimased uudised