Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: PLSN

Rõuge vald andis teada, et Pesapuu vaatetorn, mille ehituse eest on ehitajale siiamaani maksmata, suleti kasutajatele seoses ühe avastatud praoga.

Rõuge vald andis teada järgmist:

Anname teada, et Pesapuu vaatetorn on külastajatele ajutiselt suletud.
Ühe keevisliitmiku kõrval on leitud väike pragu, seega sulgesime vaatetorni seniks, kui oma ala eksperdid on torni seisundile hinnangu andnud ning võimalikud parendused tehtud.
Vaatetorni suletuks jäämine sõltub ekspertiisiks vajalikust ajast, hoiame teid jooksvalt kursis ja anname teada, kui midagi uut selgub. Usume, et paanikaks pole põhjust, laseme ekspertidel oma tööd teha ning hoidume alusetutest spekulatsioonidest.
Seniks soovime kõigile ikka rõõmsat meelt, külastage kindlasti meie teisi kauneid vaatetorne Paganamaal ja Suurel Munamäel!

Torni remondiga võib tekkida probleeme, sest torni 2016. aastal valmis ehitanud firmale on siiani ehituse eest maksmata. Torni ehituse hanke võitis küll Via Betoon Eesti OÜ, aga torni ehitasid teise firma Roadservice OÜ töömehed. Roadservice pole aga ehituse eest sentigi raha saanud.

Rõuge vald maksis Via Betoonile kogu summa 182 000 eurot välja, aga alles hiljem selgus, et ehitajatele on töö eest 130 000 eurot maksmata. Pärast seda on Via Betoon kanditud tankistidele ning firma uus nimi on Zosimbly Yacaramba OÜ.

Asja muudab põnevaks asjaolu, et tegelik ehitaja Roadservice OÜ pole torni kellelegi üle andnud. Kuidas vald sellise asja vastu võttis, see on selgusetu.

Viimased uudised