Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Võru linnapea Vene rahvatantsu tantsimas. Kujutis: Facebook

Võru linnavalitsus pani info elektrikatkestuse kohta üles alles 4 tundi pärast elektri kadumist. Põhjuseks võib taas olla asjaolu, et linna juhid ise ei ela linnas ja pole kursis toimuvaga.

Inimesi pahandab infopuudus. Kui pole elektrit, siis ei pääse internetti, ei saa kuulata telerit ega raadiot. Inimesed istusid tunde ilma veeta külmas korteris, täielikus teadmatuses. Mobiilsideühendused kadusid linnas paari tunni jooksul, selle aja jooksul oleks saanud linnavalitsus reageerida, aga jäädi hiljaks.

Pole infot, mida teha väikeste lastega, kui on külm. Mida peaks tegema haiged ja vanurid? Isegi kiirabi ei saa kutsuda, kui telefonid ei tööta. Eriti nahaalne oli linnavalitsuse üleskutse varuda vett, kui selleks ajaks oli vesi juba mitu tundi kadunud. Kuidas saavad inimesed kottpimedas linnas vett?

Enne valimisi käis linnapea koos kaaskonnaga ringi mööda kortereid, et valituks saada, aga nüüd, kus linnaelanikud olid reaalselt hädas, polnud linnapead enam kusagil näha. Ta oli kadunud nagu vits vette.

Võru linnavalitsus on enne maganud maha tänavavalgustuse kadumised, kus linn oli pikka aega pime. Jällegi põhjus selles, et linna juhid ei ela ise linnas ja ei ole kursis sellega, mis toimub. Kannatajaks on linnaelanikud.

Viimased uudised