Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Europarlamendi liige Ivari Padar ja abikaasa Kristel Voltenberg. Foto: Raigo Pajula

Euroopa Parlamendi saadik Ivari Padar (53) ja tema abikaasa Kristel Voltenberg (50) müüvad Tallinnas korraga maja ja korterit.

Nad on pannud müüki mereäärse maja Miidurannas ja Tallinna südalinna korteri muinsuskaitsealuses, arhitekt Karl Burmani projekteeritud majas Tatari tänaval. Plaan oli kolida Pärnusse, et seal „sussi sahistada” – selle tarbeks soetati äsja elamine Pärnus, vahendab Kroonika Kodu-Eri.

Kristel Voltenberg ütles, et nad on tükk aega mõelnud, kas jääda vanemas eas Tallinna või kolida hoopis Kristeli sünnilinna Pärnusse ja jääda seal paikseks. „Tallinn meeldib meile väga, kuid Pärnu võiks olla koht, kus oleks hea, nagu mu abikaasa tavatseb öelda, kalossi lohistada. Mina ütlen – sussi sahistada. Võrumaa jääb ju nagunii, seal on Ivari hing. Jääksime siis Võru ja Pärnu vahel end jagama,“ rääkis Kristel.

Suvepealinnas „piilusid“ abikaasad lausa neli aastat üht elamist, enne kui selle paar nädalat tagasi lõpuks ära ostsid. Uudis on väga värske ja nad pole isegi veel sellega ära harjunud, kuid on selle tehingu üle väga õnnelikud.

Vaatamata sellele, et Ivari ja Kristel panid korteri ja maja müüki, ei tähenda see, et nad peaksid Tallinna külastades sõprade elutoa diivanil ööbima. Praegu otsitakse korterit, mis vastaks kahe inimese ja kolme kassi nõudmistele. Suurt elamist ja kuut tuba neil enam vaja pole. Lapsed on kõik suured ja elavad oma elu.

Kinnisvaraportaalis on Ivari ja Kristeli mereäärne maja müügis 490 000 euroga. Krunt asub merest vaid 30 meetri kaugusel vaiksel tupiktänaval. Majas on 200 ruutmeetrit pinda ja kokku viis tuba. Elutoas on maast laeni aknad ning väljapääs terrassile, kust avaneb lummav vaade lahele.

Kiika kinnisvara: Ivari Padar ja Kristel Voltenberg panid müüki nii maja kui korteri!

Kristel ütleb, et pere kinnisvaraportfell tuleb kriitiliselt üle vaadata ja loobuda kinnistutest, kuhu pole aega panustada või mis ei leia piisavalt kasutust. „Pealegi oleme tükk aega mõelnud, kas jääda vanemas eas Tallinna või kolida hoopis minu sünnilinna Pärnusse ja jääda seal paikseks.

Kommentaarid

Viimased uudised