Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Isamaa Võru esinumber, ettevõtja Tarmo Piirmann (paremal) ja Võru Gümnaasiumi abiturient Gregori Zerel valimisnimekirja üleandmisel. Lõunaeestlase pilt

Erakond Isamaa on Võrus eelolevatel valimistel väljas nimekirjaga, kuhu kuulub 23 kandidaati. Esinumber on ettevõtja ja opositsiooniliider Tarmo Piirmann.

„Laseme linna juhtkonnast mäda välja,” tutvustas Piirmann erakonna valimisloosungit Võru linnas.

Piirmann leiab, et 8 aastat võimul olnud linnapea Anti Allas ei erine enam palju Valgevene diktaatorist Lukašenkast: Mõlemale meeldib võim ja traktor. Nii nagu Lukašenka on ka Allas ähvardanud teistes erakondades kandideerijaid.

„Aeg on panustada inimestesse,” ütles Piirmann kommenteerides Isamaa programmi Võru linnas. Tema sõnul on Võru linna ja maakonna kõige suurem probleem inimeste tervis – tervena elatud aastate arv on üks madalamaid Eestis. „Me tahame seda trendi muuta,” ütles Piirmann, „kõige suurem väärtus on Võru linnas mitte majad ja asfalt, vaid võru inimesed.”

Piirmann ütles, et on teinud Võru linnavolikogus korduvalt ettepanekud, et uurida terviseprobleemide põhjuseid, aga praegune linnavõim pole seda pidanud tähtsaks.

Isamaa nimekiri Võru linnas koosneb valdavas osas ettevõtjatest ja ettevõtlikest inimestest. Nimekiri on siin:

 1. Tarmo Piirmann
 2. Tiina Saarniit
 3. Gregori Zerel
 4. Eva Kuks
 5. Timo Tammik
 6. Irja Tähismaa
 7. Marti Rammul
 8. Maris Sikk
 9. Urmas Peegel
 10. Romert Rehe
 11. Nele Ploomipuu
 12. Marko Eiche
 13. Iris Haiba
 14. Heini Sulg
 15. Hendrik Laur
 16. Ainika Suleva
 17. Jüri Luik
 18. Gennadi Tsegurov
 19. Inno Tähismaa
 20. Erlis Paltsepp
 21. Hanno Kroon
 22. Ain Pent
 23. Terje Piirmann

Viimased uudised