Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Isamaa esimees Helir-Valdor Seederi sõnul pühendub erakond isamaalistele ideaalide ega lase ennast eksitada. „Jätkame kindlameelselt oma põhiliini, seistes julgeoleku-, kaitse-, haridus-, majandus- ja rahvastikupoliitika eest,” kinnitas Seeder. 
Seeder meenutas, et Isamaa maailmavaate põhialused on kinnitatud 2018. aasta suurkogul ning leidnud kinnitust 2021.a suvel. „Erinevad mõtted ja algatused, mis lähtuvad erakonna maailmavaatest, on Isamaas alati hinnatud. Valdav enamus meie 7500st liikmest mõtlevad Eesti ja erakonna tulevikule. Oleme alustanud uue valimisprogrammi koostamist ja igapäevane meeleolu on töiselt asjalik,” lisas Seeder.
Samas lükkab Seeder ümber parempoolsete eestvedajate initsiatiivil meedias võimendamist leidnud väärinfo, justkui lahkuks erakonnast inimesi lausa osakondade kaupa. „Kõik Isamaa osakonnad ja piirkonnad jätkavad tegevust selge sõnumi ja teotahtelise meeskonnaga. Meiega on taas liitunud ja liitumas nii uusi kui ka kunagisi erakonna liikmeid, kes kõik on oodatud erakonna kujundatavas poliitikas aktiivselt kaasa lööma! Ootame endi hulka kõiki isamaaliselt mõtlevaid aktiivseid inimesi. Kedagi ei jäeta maha, kes soovivad isamaalisi väärtusi edendada,” lausus Seeder.

Viimased uudised