Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Maailmast tuleb üha enam viiteid selle kohta, et koroonaviirus pole ainult vanainimestele ohtlik. Üha  enam on hakanud haigestuma lapsed. Inglismaal suri koroonaviiruse tagajärjel 8-kuune beebi.

Väike Alexander võeti haigusnähtudega Plymouthis asuvasse Darrifordi haiglasse sisse 6. aprillil. Lapsel polnud eelnevalt mingeid hädasid ja tal tuvastati koroonaviirus. Lapsel paistetasid kehas üles veresooned, mida seostatakse koroonaviirusega, vahendab Mirror.

Beebi 29-aastane ema Kathryn rägib, et laps suri tema käte vahel 25. aprillil. Ema ütles, et ta on täiesti endast väljas ja ei saa enam ilmselt kunagi rahu.

Ema räägib, et surevad ka paljud teised lapsed, kuni valitsus ei lõpeta mängimist inimeste eludega. Last ravinud arstid rääksid, et kui nad oleks varem teadnud võimalikust seosest koroonaga, oleks saanud last aidata. Nüüd ravitakse lapsi selle koroonaga seotud haiguse puhul antikehade, steroidide ja aspiriiniga. Lastel esineb järsk vererõhu langus ehk nn šokk.

Teadlased arvavad, et laste haigestumine on seotud teatud liiki immuunsüsteemi reageerimisega haigusele. Raskelt haigestunud lapsed olid valdavas osas juba koroonaviiruse haiguse COVID-19 läbi põdenud.

Viimased uudised