Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kujutis: Bild

Lätist pärit 33-aastane Liga Skromane reisis koos õega Indiasse Keralasse, kus ta vägistati, mõrvati ja riputati jalgupidi puu otsa.

Naine oli kannatanud depressiooni all ja lootis abi saada Indias asuvast ayurveda keskusest.

Keralas rannas jalutades langes ta aga julma kuriteo ohvriks. Meeste jõuk meelitas naise enda juurde, uimastas ta, vägistas ta ning pärast riputas tema surnukeha jalgupidi puu otsa rippuma, vahendab Saksa leht Bild.

India telekanali NDTV andmetel on kaks kahtlusalust kinni peetud. Mõlemad tegelevad narkootikumide vahendamisega. Ühte neist on juba karistatud nii naiste kui meeste seksuaalses kuritarvitamises.

Varem Iirimaal Dublinis elanud Skromane saabus Indiasse Thiruvananthapuramisse veebruarikuus koos oma õega. Mõned nädalad hiljem ta kadus.

Naise lagunenud surnukeha leiti aprilli lõpus Thiruvallamis asuvast manroovimetsast. Vigastuste järgi otsustades oli tal kõri läbi lõigatud.

Kohaliku politsei info kohaselt oli tegemist vägistamise ja mõrvaga. Ohver meelitati kohale, talle anti narkoorikume ja seejärel vägistati. Pärast vastuhakkamist ta mõrvati.

Kahtlusalused leiti üles 10 päeva pärast surnukeha avastamist. Õde tundis Skromane surnukeha järgi ära ja seda kinnitas ka DNA-proov.

Indias on viimastel aastatel pandud toime palju julmi seksuaalkuritegusid, kus ohvriteks on olnud ka lapsed.

https://www.bild.de/news/ausland/indien/frau-vergewaltigt-gekoepft-aufgehaengt-55601224.bild.html

Viimased uudised