Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: IKEA

Uue kontseptsiooniga IKEA esindus pakub tuge IKEA köökide, garderoobide ja teiste mööblilahenduste kavandamisel. Samuti on võimalik esitada Tartu esinduses tellimusi ning tellida erinevaid IKEA teenuseid.

„IKEA laieneb Eestis aktiivselt. Novembris avame Tartu planeerimis- ja tellimispunkti, mis on oma uuendusliku kontseptsiooni poolest Balti riikides esimene omataoline. Tartu planeerimis- ja tellimispunkti eesmärk on pakkuda klientidele mugavat, inspireerivat ja lihtsasti ligipääsetavat keskkonda, kus saab tuge individuaalsetele vajadustele vastavate mööblilahenduste planeerimisel kööki, garderoobi, vannituppa, jm. Tartu esinduses pakume nii individuaalset planeerimisteenust kui ka abi IKEA virtuaalse planeerimisprogrammi kasutamisel,“ lausus IKEA Eesti juht Christian Schneider.

Ta lisas, et veel ühe IKEA planeerimis- ja tellimispunkti avamine muudab IKEA Eesti elanikele veelgi kättesaadavamaks.

„Soovime, et Tartu planeerimis- ja tellimispunktis saavad inimesed inspiratsiooni, teadmisi ja spetsialistide näpunäiteid, kuidas kujundada endale parem kodune elu. Ja seda kõikjal – nii püsivas kui ajutises elupaigas. Planeerimis- ja tellimispunkt keskendub eelkõige eelnevalt kokkulepitud konsultatsioonidele, kuid samas on IKEA esindusse oodatud kõik spontaansed külastajad, kes soovivad kodu sisustamiseks ideid koguda,“ selgitas IKEA Eesti juht. Lisaks planeerimisteenustele saab Tartu planeerimis- ja tellimispunktis IKEA töötajate abiga esitada tellimusi, tulla tellitud kaubale järele või tellida teisi IKEA teenuseid, näiteks kojuvedu.

IKEA Tartu planeerimis- ja tellimispunkt rajatakse pea 1000m2 suurusele alale Lõunakeskuse kõrval. Pool alast on pühendatud inspireerivatele köögi- ja hoiulahenduste väljapanekutele ning erinevatele teenustele, näiteks konsultatsioonid IKEA spetsialistidega, planeerimisprogrammide iseteeninduspunktid, tellimuste esitamine ja väljastamine, ostu tagastamine.

IKEA sisenes Eesti turule 2019. aastal, avades esimesena IKEA e-poe. Nüüd on IKEA Eesti üksus muutumas e-poest ning tellimis- ja väljastuspunktist mitmekülgseks organisatsiooniks. Hetkel ehitab ettevõte Tallinna külje alla esimest IKEA suurt kauplust ning Tartus avatakse peagi Lõuna-Eesti esimene planeerimis- ja tellimispunkt. Esimene IKEA suur kauplus avatakse Tallinnas 2022. aasta sügisel.

Viimased uudised