Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Iisraelis kehtestati tänasest reedest koroonaga nakatumiste kasvu tõttu üleriigiline karantiin, mis kestab esialgu 3 nädalat. Kõik koolid, hotellid ja söögikohad on suletud.

Karantiin kestab esialgu 11. oktoobrini. Inimestel on lubatud käia ainult 500 meetri kaugusel kodust. Pargid ja mänguväljakud on avatud. Jooksmas on lubatud käia kodust kaugemal, vahendab haaretz.com.

Teistel inimestel külas pole lubatud käia, isegi kui see on lähemal kui 500 meetrit. Koolid on suletud, välja arvatud erikoolid. Avaliku sektori tööd on piiratud, erasektor töötab nagu tavaliselt, kuigi nad ei tohi vastu võtta kliente ega külastajaid.

Hädavajalikud teenused nagu toidupoed, apteegid ja kullerteenused jätkavad tegevust. Ühistransport on piiratud. Kokkusaamised on piiratud 10 inimesega siseruumides ja 20 inimesega vabas õhus.

Autos tohib korraga olla maksimaalselt 3 inimest, välja arvatud juhtudel, kui tegemist on koos elavate inimestega. Postiteenused ja pangad töötavad.

Iisraelis tuli viimastel päevadel juurde üle 6000 uue nakatumise. Algul püüti nakatumisi piirata piirkondlikult, aga see ei õnnestunud.

Kommentaarid

Viimased uudised