Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eesti Hotellide ja Restoranide Liit (EHKRL) korraldab 18.-22. märtsil aktsiooni „Palun segada“, mis kutsub noortegruppe tutvuma sektori karjäärivõimalustega. Osalejate registreerimine toimub läbi kampaania veebilehe www.palunsegada.ee.

„Aktsiooniga liitunud hotellides ja restoranides toimuvad „Palun segada“ ekskursioonid, mis kestavad kuni 45 minutit ning noortel on võimalik saada ülevaade sektori köögipoolest ning karjäärivõimalustest. Eriti oodatud on noored, keda huvitab sel alal õppimine või töötamine,“ ütles EHRL tegevdirektor Maarika Liivamägi.

Ekskursioonidele saavad registreeruda 3-liikmelised sõpruskonnad või kuni 12-liikmelised õpilasgrupid. „Palun segada“ aktsiooniga on liitunud 27 hotelli ja restorani Tallinnast, Laulasmaalt, Tartust, Pärnust ja Värskast.

Registreerumine www.palunsegada.ee veebilehel on avatud ja seal leiab aktsioonis osalevate hotellide nimed ja välja pakutud kuupäevad ja kellaajad.

„Palun segada“ ekskursioonile registreerimine on lihtne:

  • Vali välja huvipakkuv hotell või restoran
  • Tee valik sobiva kuupäeva ja kellaaja osas
  • Jäta meile kontaktandmed, võta kaasa kaks sõpra ja tule õigel ajal kohale!
  • Kogunemine ja ekskursioonid algavad hotelli lobbys või restoranis, kui pole märgitud teisiti
  • Ekskursioonid kestavad umbes 45 minutit ning selle jooksul saad tutvuda hotelli ja restorani tagatubade ja kõige muu põnevaga.

Lisateave:

Facebook: https://www.facebook.com/events/2185432638451149/ (liitu ja levita sõna)

Viimased uudised