Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

honda kutsub

Honda teatas oma Eesti klientidele, et kutsub tagasi aastatel 2004-2010 toodetud sõidukid, millel võib esineda turvapatjade täiteseadme defekt.

„Honda kvaliteedikontrolli monitooringu tulemusel oleme leidnud, et teatud 2004-2010. aasta Honda Accord, Civic, Stream, Jazz, Insight ja CR-V mudelitel võib esineda ohutusalane defekt,” teatas Honda esindaja klientidele saadetud kirjas.

Kuigi ohutust mõjutavat defekti ei ole Honda autodel esinenud, on autode tagastatud osade uurimisel tuvastatud turvapadja täituri tahkekütuse tiheduse vähenemine, mis võib esile kutsuda ebanormaalse rõhu tõusu turvapadja aktiveerumisel avarii korral.

Kuigi tiheduse vähenemise algpõhjus ei ole autotootjal teada ja ei saa ka kinnitada ohutust mõjutavat defekti esinemist, otsustas Honda ennetava meetmena kutsuda tagasi ja vahetada välja sama tüüpi teatud ajavahemikul valmistatud turvapadja täiturid.

Turvapadja täituri siserõhu liiga kiire tõus võib põhjustada täituri korpuse purunemise, mis võib vigastada autos viibijaid.

Lõunaeestlane

Viimased uudised