Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Hiina koha pealt on olnud suur küsimärk, kui palju on seal olnud tegelikult koroonaga nakatumisi. Kui 2018. aasta detsembris registreeriti Hiinas 130 000 gripijuhtu, siis aasta hiljem oli neid 1,2 miljonit. Arvatakse, et see võis olla koroona.

Hiinas avalikustatud andmete kohaselt kasvas grippi haigestumine Hiinas 2019. aasta detsembris ligi 10 korda. Nüüd arvavad analüütikud, et tegemist võis olla tegelikult koroonaviiruse puhanguga, vahendab The Times.

Hiina teatas ametlikult kummalisest haigusest alles 31. detsembril. Mõne nädala pärast oli viirus juba Taimaal. Arvatakse, et Hiinas puhkes koroona epideemia juba novembrikuus, samuti on Hiina tegelik koroonasurmade arv palju suurem kui näitab ametlik statistika.

Ühest käesoleval nädalal avalikustatud uuringust tuleb välja, et tegelik koroonasurmade arv on Hiinas kuni 14 korda suurem kui näitavad ametlikud numbrid.

Taiwani konsultatsioonifirma SindoInsider andmetel lõpetasid Hiina ametivõimud gripi kohta statistika avaldamise 27. detsembril 2019, neli päeva enne seda, kui teatati ametlikult koroonast.

Mitmetest uuringutest on tulnud välja, et Hiina hoidis kunstlikult all nii koroonaga nakatumiste kui koroonasurmade arvu. Näiteks veebruari teisel nädalal põletati Wuhani krematooriumides ligi 1000 surnukeha päevas, samas kui Hiina ametlik koroonasurmade arv oli sel ajal kokku 700.

Viimased uudised