Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Lapsed Tammistus. Pilt: Alexela

Alexela alustas koostöös Pauligiga heategevuslikku kampaaniat, mille raames läheb igast Alexelast ostetud kohvist 10 senti Tartumaal asuva Tammistu peremaja ehitamiseks. Tartumaale rajatav peremaja loob võimaluse pakkuda raske ja sügava puudega lastele ja noortele veel enam ööpäevaringset hoiuteenust, et nende vanematel oleks võimalik taastada oma energiat ja püsida tööturul.

  • Tammistu Perekeskust veab Eesti Agrenska Fond, kelle missioon siin elus on aidata neid, kes seda kõige rohkem vajavad. Pered, kus kasvab puudega laps, võiksid jääda normaalsesse ellu
  • Peremaja ehitamiseks vajalik puuduolev summa on 400 000 eurot

„Lapsevanemad, kel on peres eriline laps, vajavad oma hoolduskoormuse, töö- ja pereelu ühitamise toeks lapsehoiuteenust, tuge ja nõustamist, mida tahame Tammistu väljaehitatavas peremajas pakkuda tänasest enam.“ ütles Tammistu sotsiaalteenuste juht Tiina Stelmach. „Mul on siiralt hea meel, et energiaettevõte Alexela koos Pauligiga meid selles ettevõtmises aitavad.“ lisas ta.

Tartumaal asuv Tammistu peremaja pakub lisaks tugiteenustele väga olulisi perede nõustamis- ja rehabilitatsiooniteenuseid parimate spetsialistide poolt. Keskus korraldab pereprogramme sarnases olukorras olevatele puudega laste ja noorte peredele. Tammistu peremajast saavad vajalikku tuge ka harvaesineva haigusega lapse vanemad.

Alexela on võtnud oma südameasjaks ühiskonna kõige nõrgemas ja haavatavamas olukorras olevate laste ja noorte toetamise. Koos Pauligiga on energiaettevõte teinud võimalikuks, et iga kohvi ostja kohvilt läheb 10 senti Tammistu peremaja ehituseks.

Lisaks kohvilt annetatud 10 sendile saab annetada üle-eestiliselt Alexela tanklapoodides korjanduskasti ja ka Tammistu Perekeskuse pangaarvele:

SA Eesti Agrenska Fond
Swedbank: EE812200221021519207
Selgituseks tuleb lisada: „Anname jõudu“
Annetuselt tulumaksu tagasi taotlemiseks tuleb selgitusele lisada oma isikukood.

Kommentaarid

Viimased uudised