Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Hauka laada korraldaja Antsla Tarbijate Ühistu andis teada, et Hauka laata tänavusel aastal ei toimu ja järgmine laat tuleb 2021. aasta augustis.

Teade oli järgmine:

Järgmine Hauka Laat toimub 7.-8. augustil 2021 uuenenud Antsla linnas‼️
Vabariigi Valitsus on kehtestanud piirangud, mille kohaselt võib alates 1. juulist korraldada avalikke üritusi välitingimustes kuni 1000 inimesele ning ürituse korraldaja peab tagama, et järgitakse 2+2 reeglit.
Antsla Tarbijate Ühistu juhataja Roman Provotorov: „Tulenevalt kehtestatud piirangutest ja vastutustundest laada külaliste ja müüjate ees me sel aastal Hauka Laata ei korralda. Lisaks on Antsla kesklinnas, kus laat tavaliselt lahti rullub, hetkel toimumas väga suured muudatused – pooleli on riigimaanteede rekonstrueerimine ning oleme alustanud uue kauplusehoone ehitustöödega – mis samuti suuremal või vähemal määral mõjutavad sujuvat laada korraldamise protsessi. Seepärast läheneme asjale pigem positiivselt ja tunneme head meelt selle üle, et kõik takistused on sattunud ühte aastasse ning järgmine Hauka Laat saab toimuma juba uue ja värske ilme saanud Antslas.“

Viimased uudised