Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Fotol vasakult GMP Pühajärve Clubhotel tegevjuht Margus Mäll, GMP Pühajärve restorani juhataja Maarja Sallok ja restorani peakokk Koit Uustalu. Foto: Lauri Laan

11. novembril tegi restoranijuht White Guide teatavaks Eesti parimad restoranid, mida soovitatakse järgmisel aastal külastada. GMP Clubhotel Pühajärve Restoran oli parima 30 restorani seas kõrgel 9. kohal.

Saja restorani hulgast toodi eraldi välja TOP 30 Eesti restoranide edetabel. Restoranijuht jagunebki kaheks osaks: Eesti TOP 30 restoranid ning siis söögikohad, mida soovitakse külastada. Soovitatud söögikohtade nimekirjas leiab ka teise Otepää piirkonna restorani – Tammuri talurestorani.

„Võrratuid ja isikupäraseid söögikohti on Eestis palju ja konkurents tihe. Just seetõttu on Eesti tipprestoranide 9. koha saavutamine eriti uhke,“ sõnas GMP Pühajärve restorani juhataja Maarja Sallok. „Tänan kogu meeskonda, kes igapäevaselt kliendi rahulolu nimel pingutavad. Ootame kõiki endale külla!“

White Guide restoranijuhis hinnatakse restorani toidu, jookide, teeninduse ja atmosfääri taset, suunda ja kvaliteeti. Hindamisskaala põhineb 100 punktil. Eraldi hinnatakse toitu ehk restorani gastronoomiat, millel on ka suurim osakaal lõppskoori kujundamisel.

Lisainfo: https://flavoursofestonia.com/restoranijuht/

Kommentaarid

Viimased uudised