Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Latitude59

Tallinnas toimub sel kuul Baltikumi üks suurimaid tehnoloogiale ja idufirmadele keskenduvaid üritusi. Boutique-konverents Latitude59 võtab igal aastal vastu kuni 3000 osalejat enam kui 50 riigist. Rahvusvaheline üritus toimub 24.-26. mail 2023 ning toob kokku parimad ja säravamad startupid, investorid ja ettevõtjad üle maailma.

PRNEWS.IO, mis on Eesti idufirmade andmebaasi andmetel arvatud viie parima reklaamtehnoloogilise idufirma hulka, on kindlustanud endale silmapaistva koha Latitude59 konverentsil. Platvorm tutvustab uhkusega oma eksklusiivset eestikeelset pakkumist, kinnitades taas oma juhtpositsiooni selles valdkonnas. PRNEWS.IO pakub oma veebilehe kohandatud versiooni, mis on suunatud eesti klientidele, ning pakub juurdepääsu 100 000 uudiste veebisaidi ulatuslikule võrgustikule kogu maailmas ja ligi 150 kohalikule meediaväljaandele turul koos spetsiaalse blogiga. Selline lokaliseeritud lähenemine tagab, et Eesti ettevõtted saavad suhelda mitmekesiste meediavõimalustega ja jääda oma keelekogukonnas sidet pidama.

„Oleme väga rõõmsad, et meil on Latitude59-l garanteeritud koht ja et saame oma platvormi tutvustada valdkonna suurimate tegijate seas,” ütleb PRNEWS.IO asutaja ja Forbesi ärinõukogu liige Alexander Storozhuk. „See konverents annab meile suurepärase võimaluse luua kontakte globaalsete investorite ja ettevõtetega, tutvustades samal ajal Eesti õitsvat startup-maastikku. Meie eranditult eestikeelne platvorm näitab meie pühendumust kohalike klientide teenindamisele. Meie eesmärk on tutvustada väärtuslikku panust, mida me anname globaalsele turundus- ja PR-kommunikatsioonimaastikule, aga ka oma kodukohale, Eestile.”

Piirideta meediakajastus

Euroopa idufirmad on näidanud kasvavat huvi kiiresti muutuva digitaalse PR-kommunikatsiooni valdkonna vastu, tunnistades tõhusa ja strateegilise kommunikatsiooni olulisust, et jõuda laiema publikuni ja saada meediakajastust. PRNEWS.IO on tõusnud selle valdkonna liidriks, pakkudes globaalset sisuturundusplatvormi, mis lihtsustab ettevõtete võimalust jagada oma uudiseid ja lugusid ajakirjanike, blogijate ja meediaga üle kogu maailma.

Eesti ettevõtte Smaily turundusjuht Tanel Rand toob esile nende kogemuse PRNEWS.IO platvormi kasutamisel: „Tänu PRNEWS.IO-le ei piirdu Smaily sisuturundusstrateegia enam ainult Eesti väljaannete ja lugejatega. PRNEWS.IO võimaldas Smailyl jõuda ka lätlaste ja leedulasteni, suurendades tõhusalt oma blogi nähtavust laiemale publikule, sealhulgas potentsiaalsetele klientidele ja partneritele”.

Järgmine sponsoreeritud sisu tase

PRNEWS.IO konverentsil toimuval näitusel tuuakse esile, mis eristab platvormi teistest PR-platvormidest: tellitava teenuse sisuturg, kus ei ole palgaprotsessi ega pikaajalisi kohustusi. Ettevõtte meeskond on samuti saadaval, et anda ekspertide nõu ja vastata küsimustele digitaalse PR-kommunikatsiooni ja meediakajastuse kohta, jagades oma teadmisi ja teadmisi osalejatega.

„Tööstuses, mis liigub nii kiiresti, hindame selliseid ettevõtteid nagu PRNEWS.IO, kes jagavad oma teadmisi digitaalse PR-kommunikatsiooni alal Latitude59 osalejatega,” ütleb Latitude59 tegevjuht Liisi Org.

Lisateave Latitude59 kohta: https://latitude59.ee/.

PRNEWS.IO kohta

PRNEWS.IO on Euroopa juhtiv platvorm sponsoreeritud sisu jaoks. Platvorm hõlbustab ettevõtete võimalust jagada oma uudiseid ja lugusid ajakirjanike, blogijate ja meediaga kogu maailmas. Teenuse tellitava sisu turuplatsil saavad ettevõtted osta otse oma emakeelse formaadi artiklite kohta 100 000 tunnustatud uudiste veebilehelt 142 riigist, ilma värbamisprotsessita ja pikaajalise kohustuseta.

Idufirma loodi Eestis 2018. aastal ja nad tegutsevad teenusena kui toode (SaaP) mudelil, mille missiooniks on kasutada suurandmeid prognoositavaks brändikommunikatsiooniks inimestega läbi meedialugude. Ettevõte on ka Eesti valitsuse poolt välja antud digitaalse identiteedi ja staatuse programmi e-Residentsuse teenusepakkuja.

PRNEWS.IO nimetati rahvusvahelise kaubandusnõukogu Go Global Awards’i võitjaks turunduse ja PR-kategoorias.

Viimased uudised