Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Üks Eesti ettevõtja kutsus sotsiaalmeedias teisi ettevõtjaid üles hoidma oma töötajaid ning mitte alluma valitsuse korraldusele lasta lahti vaktsineerimata töötajad.

Valitsus võttis tänasel kabinetiistungil vastu põhimõttelise kokkuleppe, mis hõlbustaks tööandjatel vaktsiini- ja testivastaste vallandamist, kirjutab ERR.

Järgneb ettevõtja üleskutse:

Hoidke oma inimesi nii heas, kui halvas!

Kutsun üles kõiki tööandjad eirama valitsuse korraldust lihtsustatud korras vallandama töötajaid, kes ei soovi ennast vaktsineerida.

Pigem hoidke oma kõiki töötajaid ka selles keerulises olukorras, mitte ainult siis, kui teil kõik hästi on, vaid ka siis, kui inimestel raske on. Ükskõik, mis väline põhjus ka pole.

Need inimesed on teeninud teie ettevōtetele kasumit ja kasvatanud teie ettevōtete väärtust siis, kui on olnud head ajad. Need inimesed ei hüljanud teie firmat, kui neil palka vähendati või koroonast tingitud ettevōtete sulgemise tõttu miinimumpalgale viidi. Nad on siiamaani teiega.

Oleks äärmiselt küüniline ning südametu vallandada inimest selle pärast, et ta ei soovi ennast vaktsineerida.

Kuidas keegi sellisele mōttele üldse tulla saab?

„Vallandage oma vaktsineerimata töötajad” kõlab nagu „Juudid ahju”.

Aga nagu näha, siis meie tänases valitsuses saab.

Tänaste haigestujate seas on iga neljas vaktsineeritud inimene ja see trend võib saada lähitulevikus suureks probleemiks, sest vaktsineeritud inimene tunneb ennast täna kindlalt ja ei pruugi kerget nohu tähele pannagi, olles ise haige ja viirusekandja ning nakatades teisi.

Ärge minge kaasa selle ässitusega, sest vastasel juhul olete lihtsalt tööriist, kellega manipuleeritakse. Hoidke kõiki inimesi!

Viimased uudised