Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Isamaa erakond

Sõjaväelane ja erukolonel Hannes Toomsalu, kes kandideeris 2021 aasta kohalikel valimistel Põhja-Tallinnas Isamaa nimekirjas, liitus Isamaa erakonnaga.

Toomsalu on olnud Kaitseliidu Pärnumaa maleva pealik ja ülemaks Kuperjanovi pataljoni Pärnu õppekompaniile ning Kalevi pataljonile. On teeninud analüütiku ning planeerijana Kaitseväe Peastaabis, Kaitseliidu Peastaabis, NATO staapides ACT ja JFC BRUNSSUM.

Isamaa esimehe Helir-Valdor Seederi sõnul on Isamaa on olnud suurel määral Eesti julgeoleku- ja kaitsepoliitika ülesehitaja ja kujundaja. „Tugev riigikaitse on meie prioriteet. Valdkonna ekspertide liitumine erakonnaga tugevdab Isamaa poliitikat veelgi,“ rääkis Seeder.

„Jälgin sõjategevust Ukrainas igapäevaselt. Professionaalsest huvist avaldan oma lehel sõjauudiseid ja hoian ukrainlastele põialt. Okupandid küll üritavad, kuid tulemused on kesised,” rääkis erukolonel Hannes Toomsalu.

„Inimelud ja tragöödia Ukrainas on ränk hind, mis on täna tulnud maksta selle eest, et kogu maailma silmad avaneksid Putini Venemaa suhtes. Kui saan oma teadmiste ja kogemustega olla kasulik Eestile ja Isamaale, siis teen kõik endast oleneva,” ütles Toomsalu.

Hannes Toomsalu Ukraina sõjauudiseid kajastava blogiga saab tutvuda siin: https://kolonelhans.ee/

Erukolonel Hannes Toomsalu on Kaitseliidu liige, lööb kaasa Eesti Huumoriliidus ja tegeleb sõiduõppega.  Vabal ajal hindab erukolonel võimalust olla poeg ja abikaasa ning nelja lapse vanaisa.

Viimased uudised