Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Foto: erakogu

Viljandi perel varastati Saksamaa pealinnas Berliinis kuu aega tagasi soetatud matkaauto, millega pere käis Euroopas reisil ja tagasiteel külastati veekeskust.

Pere on auto leidmise eest pannud välja vaevatasu 5000 eurot.

Pereisa Tauri edastas sotsiaalmeedias järgmise sõnumi:

MEIE PERE MATKAAUTO ON VARASTATUD
Varasteni viiva info eest ja matkaauto tagasi saamisel vaevatasu € 5000.
Palun jagage
Head inimesed
Me ei ole just kuigi tihedad facebooki postitajad, aga selle postituse peame tegema, et Euroopas reisijad oleksid ettevaatlikud ja teadlikud, millised inimesed olemas on!
10.03.23 varastati meie pere matkaauto „Hobby Siesta A65 GM” 2017. aasta, numbrimärgiga 001 AMF, VIN ZFA25000002D39345. Kuritegu leidis aset Saksamaal Berliini lähistel Euroopa suurima veekeskuse „Tropical Islands” TASULISES parklas!

Kõigest lähemalt! Meie reis sai alguse 24.02.23. Kaugeim punkt, mida külastasime oli Gibraltar. 10.03 ja ca 9000 km hiljem jõudsime tagasi teel Saksamaale, kus otsustasime külastada eelpool mainitud veeparki. Tasulisse parklasse saabusime ca 13:00, veekeskusest väljusime ca 19:00. Ehk siis antud kuue tunni jooksul kuritegu toime pandi! Ostsime ilusti parkimise päevapileti ja toimisime vastavalt tasulise parkla reeglitele.

See oli meie esimene reis matkaautoga, mille soetasime ca kuu aega tagasi ja juba oleme sellest ilma. Matkaauto on varustatud just vastavalt meie soovidele ja nõudmistele. Samuti oli kaasavõetud kõik, et oleks võimalus tunda ennast nagu kodus. Kõigest! Kõigest oleme ilma. Miks sellised inimesed olemas on? Ei tea!

Varguse avastamisel teavitasime kohe Saksamaa politseinikke, kes reageerisid kiiresti ja olid äärmiselt mõistlikud. Hetkel on meie õnn nende kätes, kuid kahjuks olid ka nemad võrdlemisi skeptilised, kuna Poola piir on antud kohast ca 100 km kaugusel ning arvatakse, et pahad poisid/tüdrukud suundusid varastatud autoga just sinna poole.

Samuti nagu meil, meie lähedastel, juristidel ja veekeskuse turvameeskonnal, on ka politseil kaudne arvamus, et tegemist on „etteplaneeritud kuritegevusega või tellimustööga”. Arvatakse, et meid jälgiti ja meie kohta tehti „uurimustööd” alates 24.02 kui esimese öö Varssavi lähistel tankla parklas ööbisime. Ehk on nii? Loodetavasti tulevik näitab!

Olgu mainitud, et ööbimiskohad valisime eelkõige valgustatuse ja valve põhised. Valdav enamus olid tasulised, samuti ka see, kus kuritegu toime pandi.

Oleme tänaseks pöördunud kõikidesse asutustesse, kes mingilgi määral leidmisel abiks saavad olla.
Palume armsad inimesed ka Teid! Palun jagage antud informatsiooni. Ehk liigub just Teie jagamise kaudu info õige inimeseni tänu kellele suudame enda „ratastel kodu” leida.

Hetkel oleme veel Leedus ja teel Eestisse. Aitäh lähedastele, kes 30 minutiga reageerisid ja 15 tundi peale järeletulemise palvet olite juba Saksamaal meid päästmas!

Lapse telefoni viimane tuvastatud signaal tuli meist (Tropical Islandist) ca 40 km kauguselt „Lower Lusatian Ridge Nature Park” 10.03.23, kell 19:06.

Viimased uudised