Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Restoranid ja kohvikud üle Elva valla ootavad 11.-19. märtsil külla. Elva maitsete nädala raames pakuvad toidukohad erimenüüsid ja muid põnevaid eripakkumisi, mis on loodud spetsiaalselt sündmusnädala jaoks.

Elva Maitsete Nädalast võtavad osa Porgand Resto, Elva Keegel ja Resto, Pubi ÜksTeist, restoran Wabrik, Käsu Hansu kohvik-resto, kohvik Kooki tahad?, toidukiosk Vana Vaksal, Wabriku Pitsa, pagariäri Karima Elva ja restoran Kolm Kööki.

Sündmust korraldavad sihtasutus Elva Kultuur ja Sport ning Elva Vallavalitsus. Elav Elva keskuse juht Krete Enno sõnab, et Elva valla oma maitsete nädala peamine eesmärk on ka turismi madalhooajal kutsuda inimesi Elvat külastama: „Elva vallas on hiljuti oma uksed avanud mitmed uued toidukohad, seega avastamist jagub nii kohalikele kui ka külalistele kaugemalt.” Elva abivallavanem Kertu Vuks rõõmustab, et turismialane koostöö on Elva vallas järjest tugevnemas: „Meie toitlustusettevõtjad olid kohe nõus mõttega, et seljad kokku panna ja ühiskampaania läbi viia. See näitab, et konkurentsi ei peljata, vaid tegutsetakse selle nimel, et Elva vallas jaguks elamusi igale maitsele!”

Elva maitsete nädala erimenüüde hinnad jäävad vahemikku 20-25 eurot. Lisaks võtavad eripakkumistega osa ka kohvikud ja tänavatoidukohad, kelle kaasamüügi pakkumiste hinnad jäävad alla 10 euro.

Kõikidelt külastajatelt kogutakse ka tagasisidet maitseelamuste kohta ning vastanute vahel loositakse välja auhindu. Samuti saavad pärjatud kõige populaarsemad ja positiivsemat tagasisidet saanud toidukohad.

Elva maitsete nädalal osalevaid toidukohti ja nende pakkumisi tutvustatakse lähemalt sündmuse Facebooki lehel. Lisaks räägitakse sündmusest peagi lähemalt ka Elva valla raadios.

Viimased uudised