Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Rongireiside populaarsus kasvab endiselt: maikuus tehti Elroni rongidega rekordilised 726 000 sõitu. Kokku on sel aastal rongiga tehtud ligi 3,4 miljonit sõitu. 

Kiire, mugav ja turvaline rong on üha eelistatum, seejuures kasvas sõitjate arv nii Tartu kui ka Narva ekspressliinidel kolmandiku võrra. „Näeme väga selgelt, kuidas inimesed valivad üha enam sõiduauto asemel rongi just pikemate sõitude tegemiseks. Et kasvavale nõudlusele vastata ja raudteedesse tehtud investeeringud maksimaalset kasu tooks, on uute rongide ostmine hädavajalik,“ märkis Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo. „Oleme selle nimel palju tööd teinud ja meie kliendid ootavad valitsuse sellekohast positiivset otsust väga. Eesti inimesed kindlasti väärivad senisest veelgi paremat rongiliiklust.“

Piletite ostukanalitena eelistavad sõitjad üha rohkem nii veebi kui ka piletimasinaid. „Maikuus osteti rongis pileteid enam piletimasinast kui klienditeenindajatelt. Täname kõiki aktiivseid piletimasina kasutajaid ning julgustame ka kõiki neid masinat kasutama, kes seda veel teinud ei ole. Piletimasinast müüdavad piletid on soodsama hinnaga, samuti on oluline, et oma sõidu valideeriks ka kõik tasuta sõidu õigust omavad inimesed. Kui sõit jääb registreerimata, siis seda ei ole statistiliselt toimunud ja see tähendab ka vähem piletitulu. Iga euro, mis me rohkem teenime, investeerime teenuse parandamisse tulevikus.“

Maikuus tehti kokku rekordilised 726 000 rongisõitu. Enim sõideti Tallinna-Paldiski (133 000 sõitu), Tallinna-Riisipere (113 000 sõitu) ja Tallinna-Tartu (102 000 sõitu) liinidel. Selle aasta viie kuuga on tehtud ligi 3,4 miljonit sõitu, mida on võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 4 protsenti enam.

Maikuus müüdi pileteid 1,5 miljoni euro väärtuses.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ettevõte, mis pakub kiiret, mugavat, turvalist ja keskkonnasõbralikku ühistransporti elektri- ja diiselrongidega kõigil Eesti rongiliinidel. 2018. aastal tehti Elroni rongidega üle 7,6 miljoni sõidu.

Viimased uudised