Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Leidmaks uusi rongijuhte alustab Elron 2020. aasta jaanuaris rongijuhtide välja- ja täiendõppe pakkumisega. Õppetöö kestus on kokku 9 kuud, kandideerida saab kuni 31.10.2019.

„Seoses täiendavate väljumiste lisamisega soovime ka oma meeskonda suurendada. Pakume üheteistkümnele rongijuhiks õppida soovijale Elroni poolt finantseeritavat õppekohta ning garanteerime neile ka eduka lõpetamise korral töö Elroni rongijuhina,“ tõi esile Elroni liikluskorralduse juht Magnus Roosma.

Rongijuhiks õppimine kestab kokku 9 kuud, millest 5 kuud praktiseerib rongijuht stažöörina. Õpe toimub tööpäeviti kell 9.00-17.15.

Õppekava koosneb üheksast moodulist. Selle raames õpitakse kogenud lektorite käe all tundma nii Euroopa kui ka siseriiklikke raudtee regulatsioone, milles suurim maht on suunatud raudteeinfrastruktuuri, signalisatsioonijuhendi, rongiliikluse- ja manöövritöö juhendi tundmaõppimisele. Põhjalikult õpitakse ka rongide tehnilist poolt ning läbitakse praktika nii kaasasõitja kui ka stažöörina.

Täpsem info on leitav Elroni kodulehelt http://elron.ee/koolitus/.

Kõigil huvilistel palume kindlasti osaleda ka 18. ja 25. oktoobril kell 13 toimuvatel infopäevadel aadressil Vabaduse pst 176, Tallinn.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ettevõte, mis pakub kiiret, mugavat, turvalist ja keskkonnasõbralikku ühistransporti elektri- ja diiselrongidega kõigil Eesti rongiliinidel. 2018. aastal tehti Elroni rongidega üle 7,6 miljoni sõidu.

Viimased uudised