Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Elron kuulutab välja konkursi leidmaks kuni kümme uut vedurijuhti Eesti rongiliiklusesse.

Vedurijuhi töö eeldab täpsust ja korrektsust, kohusetundlikkust, head keskendumis- ja tähelepanuvõimet ning kiiret reageerimist erinevates olukordades. Rongid on tehnoloogiliselt Euroopa tipptasemel ning nende käsitsemine ei nõua füüsilist jõudu ja seetõttu on töö sobilik kõigile. 2024. aastal jõuavad Eestisse kuus uut Škoda kahesüsteemset elektrirongi ning aastatel 2026-2027 veel kümme veeremit.

Vedurijuhi üldkoolitus kestab 2023. aasta märtsist kuni juulikuu lõpuni. Täiendav info õppekava kohta on leitav Elroni kodulehelt: https://www.elron.ee/elronist/koolituskeskus – Vedurijuhi üldkoolituse õppekava dokumendist. Pärast edukat vedurijuhi üldkoolituse läbimist suunduvad õpilased sertifikaadiõppesse, kus õpitakse tundma konkreetseid raudteeliine ja ronge ning antud õpe kestab kuni käesoleva aasta lõpuni. Vedurijuhi üldkoolitus koos sertifikaadiõppega kestab kokku üheksa kuud.

Vedurijuhtide õppe korraldusest on võimalik lähemalt kuulda Elroni Koolituskeskuse infopäevadel, mis toimuvad 12. jaanuaril kell 13:00-14:30 ja 19. jaanuaril kell 13:00-14:30 Tallinnas Elroni kontoris aadressil Vabaduse pst 176. Infopäeval osalemiseks on vajalik eelregistreerumine hiljemalt eelneva tööpäeva (11. jaanuar või 18. jaanuar) kella 16-ks e-posti aadressil: personal@elron.ee.

Elroni vedurijuhi õpilase kohale kandideerimiseks oodatakse CV-d koos avaldusega e-posti aadressile: personal@elron.ee või läbi CV-keskuse hiljemalt 23.01.2023.

Elroni Koolituskeskusel on õigus pakkuda vedurijuhtide täiend- ja väljaõpet Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt välja antud koolitusloa alusel.

„Reisirongi vedurijuhina oled sa Elroni au ja uhkus! Oled esimene nägu reisija ees ja sul on võimalus pakkuda inimestele keskkonnasõbralikku, kiiret ja kõige ohutumat transpordiviisi. Ootame kandideerima kõiki huvilisi, nii mehi kui naisi, kes soovivad omandada vastutustundliku, põneva ja väärika ameti,“ kutsub Elroni liikluskorralduse osakonna juhataja Margus Õun huvilisi kandideerima.

Eesti Liinirongid AS on kaubamärgi Elron (www.elron.ee) all tegutsev riigile kuuluv ettevõte, mis pakub rongidega turvalist, usaldusväärset, kiiret, keskkonnasõbralikku ja kliendikeskset reisiteenust kõigil Eesti rongiliinidel.

Viimased uudised