Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Elisa Võru esindus läbib 6.-29. juunil 2023 uuenduskuuri. Innovatiivne ja kaasaegne teenindussaal hakkab pakkuma klientidele personaalsemat teenindust ja meelelahutuslikumat kogemust ning ühtlasi ka paremat töökeskkonda Elisa müügikonsultantidele.    

Moodsa kontseptsiooniga esindus toob nii klientide kui töötajateni kaasaegse ning inspireeriva keskkonna. Uues esinduses saab meelepäraseid seadmeid kohapeal käega katsuda ja kogeda personaalsemat teenindust. 

Esindusse tuleb ka Elisa FIX, mis ühendab endas kliendi seadmete remonti, nutihooldust ja tehnilist tuge. Elisa FIXis saab klient enim levinud nutitelefoni ekraani vahetatud tunniga. Lisaks saab klient abi mistahes seadme tehniliste küsimuste lahendamises.    

Uus teenindussaal võimaldab pakkuda klientidele oluliselt uuenduslikumat elamust. „Uues kaupluses on külastajatel kõik lihtsalt leitav ja kogetav. Seadmetega on võimalik tutvuda demolaual, kus igaüks saab seadmeid ka käes hoida ja katsetada ning selle põhjal otsuseid langetada,“ sõnab Elisa erakliendiüksuse juht Mailiis Ploomann.     

Elisa avab järjest uue kontseptsiooniga esindusi ning Võru on järjekorras neljas, mis saab FIX tehnilise abi ning meelelahutuslikuma ning mugavama sisuga esinduse osa.      

Mida uuenenud Võru Elisa esinduses näha ja katsetada saab?    

·       Uus puutetundlik ja keelevalikuga järjekorramasin, mis võimaldab valida pileti ka teenuse kaupa. Klient võib võtta e-pileti, mis annab SMSi abil märku, millal järg temani jõuab;   

·       Tutvuda saab Elisa teenustega, nt Elisa Elamus, Elisa Raamat, Elisa Stage. Esmakordselt saab klient enne teenuse ostmist äpi sisuga ise tutvuda;   

·       Nutiprobleemide lahendamiseks saab abi Elisa FIXist;     

·       Kõik seadmed on katsutavad ja testitavad – lihtsam on teha ostuvalikut. 

Elisa eesmärgiks on innustada inimesi elama põnevamat elu. Seda kontseptsiooni täidavad näiteks esindusse tulevad erinevad digitaalsed ekraanid, kuhu kuvatakse klientidele tutvustavat infot toodete ning teenuste kohta.    

Uuenduskuuri läbiviimisel aitasid Elisal klientide ja töötajate soovid Võrus uudseks teenindus- ja ostukogemuseks kujundada loovstuudio JANKEN Wisespace disainerid Jan Graps ja Ken Ruut.    

Võru esindus asub Kagukeskuses (aadressil Kooli 6) ning taasavaneb 29. juunil 2023.

Viimased uudised