Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

On lausa uskumatu, milline menu on Eesti peaministril Jüri Ratasel Brüsselis.

Vähe sellest, et ta pannakse teiste eest ajakirjanikele rääkima, mis seis on Brexitiga, kutsutakse Davosi ja Bilderbergi kohtumisele, – nüüd viskab ta semulikult viis Saksamaa kantsleri Angela Merkeliga.

Mis võib olla Ratase sellise menu põhjus? Kas lihtsus? Pole teada, et ükski Eesti riigijuht oleks mujal nii hästi peale läinud, kui Lennart Meri välja arvata.

Muide, alloleva pildi postitas Angela Merkel oma sotsiaalmeedia küljele. See on väga kõnekas – miks paneb Ratase tervitus Merkeli nii tütarlapselikult naeratama?

 

View this post on Instagram

 

Verbindungen schaffen – hier mit dem estnischen Premierminister Juri Ratas: 2/3 der Weltbevölkerung sind beim Asien-Europa-Treffen (ASEM) vertreten. Ihre 51 Staats- und Regierungschefs sprachen heute in Brüssel über gemeinsame globale Herausforderungen. — Connecting – here with Estonian Prime Minister Juri Ratas: Two-thirds of the world’s population is represented at the Asia-Europe Meeting (ASEM). Their 51 Heads of State and Government spoke today in Brussels about global challenges.

A post shared by Angela Merkel (@bundeskanzlerin) on

Viimased uudised