Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eesti sarnaneb üha rohkem Wuhanile, kust koroona levima hakkas ja arstid olid ühed esimesed, kes haigestusid ja surid. Narva Haigla anestesioloogia- ja intensiivraviosakonna juhataja Aleksandr Tšernjonok suri koroonaviiruse tagajärjel. Ta ravis patsiente Narva Haigla intensiivraviosakonnas kuni haigestumiseni koroonahaigusesse.

„On lahkunud hinnatud arst ja spetsialist, Narva Haigla anestesioloogia- ja intensiivraviosakonna juhataja Aleksandr Tšernjonok, kes jäi kaotajaks võitluses koroonahaigusega. Aleksandr Tšernjonok oli lahke ja ääretult töökas kolleeg, olles alati toeks oma osakonna töötajatele,” teatas Eesti Anestesioloogide Selts täna õhtul Delfile.

Narva haigla ülemarst Pille Letjuka ütles, et meditsiinitöötajad pole tavainimestest kuidagi erinevamad. „Nii nagu teised võivad koroonaviiruse tõttu surra, on selline risk ka arstidel,” nentis ta.

Tšernjonok täitis oma töökohustusi ja ravis patsiente Narva Haigla intensiivraviosakonnas kuni haigestumiseni koroonahaigusesse. Eesti Anestesioloogide Selts ja Eesti Arstide Liit avaldab siirast kaastunnet Aleksandr Tšernjonoki perekonnale, lähedastele ja kõigile kolleegidele.

Viimased uudised