Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Pilt: Balbiino

Kodumaised toidutootjad Tere ning Balbiino panid seljad kokku, et pakkuda algaval jäätisehooajal eestlastele uut kassipildiga Kohukese jäätist.

„Onu Raivo joonistatud kassipildiga Kohukest armastavad eestlased palavalt ning usaldasime sellest jäätise tegemise teise Eesti pikaaegse toidutööstuse Balbiino kätesse. Viljaka koostöö tulemusena saame pakkuda tarbijatele uut ja põnevat maitseelamust ning aidata neid soojade ilmade saabudes jahutada,” sõnas Tere AS turundusjuht Helen Ojamäe.

„Kohukese jäätis tuli müügile 1. aprillil ning see info hakkas naljapäeval levima ka sotsiaalmeedias, mil paljud arvasid, et tegemist on huumoriga. Kinnitan, et tegemist ei olnud aprillinaljaga. Üllatusmomendi pakkus see nii meile kui ka kaupmeestele, sest toode sai otsa esimestel päevadel mitmest poest,” rääkis AS Balbiino turundusdirektor Anne Tääkre.

Kohukese jäätis on koorejäätis, mis on maitselt kohupiimaselt hapukas ning värske. Selles on 35 protsenti kohupiima, mis on pärit Tere Viljandi tehasest.

Tere kassipildiga Kohukese jäätist hakkab Balbiino müüma brändilitsentsilepingu alusel.

AS Balbiino (www.balbiino.ee) on 100% Eesti kapitalil põhinev ning NG Investeeringute gruppi kuuluv ettevõte, mis asutati 1995. aastal. Ettevõte tegeleb lisaks jäätiste tootmisele ja müügile külmutatud toidukaupade turustamisega.

Tere AS (www.tere.eu) kuulub Eesti juhtivasse piimanduskontserni Nordic Milk, mille konsolideeritud turuosa Eesti värskete piimatoodete turul on 40 protsenti ning tootevalikusse kuulub üle 400 erineva piimatoote.

Viimased uudised