Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kirill Belorusov. Foto: Facebook

Eesti politseiniku poeg Kirill Belorusov sõitis süüdistuse kohaselt oma kodumaale Eestisse samal päeval 4. märtsil, kui tema endise elukaaslase surnukeha leiti maetuna kodumaja hoovi.

Belorusov on võetud Londonis vahi alla. Talle on esitatud süüdistus endise elukaaslase, 34-aastase Prantsuse filmirežissööri Laureline Garcia-Bertaux’ mõrvas.

Belorusov saadi eelmisel nädalal Tallinnas kätte ja pärast seda toimetati ta Inglismaale. Mees ilmub kohtusse homme, reede hommikul.

Belorusov töötas Londonis baarmenina. Mees on ise väitnud, et pole midagi valesti teinud ega milleski süüdi. Kirilli isa, endine politseinik Oleg Belorusov ütles, et ei kommenteeri asja enne, kui Londoni kohus on otsuse teinud. Isa ütles, et ta ei tea asjast midagi. Kirill lahkus kodust sõnagi lausumata 10 aastat tagasi peale sõjaväes käimist. Kuigi isa ütles, et tal polnud Londonisse elama asunud pojaga kontakti, kohtus pere sotsiaalmeediasse postitatud piltide järgi Londonis 2017. aastal.

32-aastane Kirill elas koos Prantsuse filmirežissööriga viis aastat. Nende suhe purunes eelmise aasta aprillis ning naine kolis eraldi elama. Laureline Garcia-Bertaux kadus tänavu 3. märtsil pärast seda, kui oli oma töökaaslastele öelnud, et läheb ühe mehega kohvi jooma.

Kommentaarid

Viimased uudised