Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Kuvatõmmis.

Eesti Pank toetas oma endise juhi Siim Kallase elulooraamatu ilmumist 5000 euroga, põhjendades seda Kallase panusega rahareformi ning Eesti rahandus- ja majanduspoliitika kujundamisse. Toetuse saamiseks tuli esitada taotlus.

Eesti Panga keele- ja kujundusteenistuse juhataja Villu Känd selgitas, et sel aastal laekus neile toetuse saamiseks kolm avaldust. Avaldusi arutanud keskpanga töötajatest koosnev ekspertide kogu tegi panga juhatusele ettepaneku toetada neist kahte, millest väiksem summa anti Kallasele, vahendab Postimees.

Suurema toetuse 9000 eurot andis keskpank majandusajakirjanikule Peeter Raidlale praeguseks tegevuse lõpetanud kommertspankadele pühendatud raamatu käsikirja koostamiseks. Raidla kavandatav raamat seondub keskpanga ja kommertspanganduse ajalooga, rääkis Känd.

Toimetuselt:

Kaja järjekordne vale. Peaminister on varem väitnud, et tema pensonäridest vanemad saavad hakkama. Nüüd tuleb välja, et Siimu infobülletani toetab lausa Eesti Pank – vot see on tase. Pärisinimesed käivad toetusi saamas kov-i sotsiaalosakonnas.

Viimased uudised