Tel, WhatsApp +37258973482‬
info@lounaeestlane.ee

Eestis üritatakse iga hinna eest seadustada homoabielusid, et Brüsselis plusspunkte teenida, aga kultuurilõhe suurema osa ülejäänud Euroopaga on siiski ilmne. Eestist ei saadeta Eurovisiooni lauluvõistlusele kunagi homolugu.

Homolood on aga just need, mis võidavad. Tänavune võitja on homoerootilise kallakuga rokkbänd Måneskin, kus meesesinejad laval avalikult omavahel suudlevad. Eurovisiooni tegijad ja selle kajastajad on valdavalt homod ning rahva jaoks tehakse rohkem reklaami neile, kellele vikerkaarevärvid on kallid.

Kogu selle kupatuse juures on suisa naeruväärne, et Eesti üritab Eurovisioonil head kohta saada, proovides küll ühte- ja siis teistpidi. Vahetades Eesti eelvoorude korraldajaid ja tehes muid trikke. Juhan Paadam vahetati välja, kuna ta ei suutnud tuua uut esikohta. Peale seda on aga asi täiesti metsa läinud. Suur saavutus on see, kui Eesti pääseb poolfinaalist edasi.

Kahjuks pole aru saadud sellest, et edu lauluvõistlusel pole võimalik, kuni Eesti ei saada Eurovisioonile homobändi koos homolooga. Aga seda ei juhtu kunagi, sest valdav enamus rahvast on homode suhtes tõrjuv. Seda arvatavalt veel aastakümneid. Nimetage Eestis üks homobänd, palun.

LÕUNAEESTLANE

Viimased uudised